Prihlasovacie meno alebo email:

Heslo:

Svet:
Wastelands


Naši hráči napísali:

„Tahle hra je zajímavá hlavně svojí variabilitou. Oproti jiným hrám je tady pořád co dělat, pořád je čeho dosahovat, pořád je co zlepšovat. Autoři hry odvádějí skvělou práci a je třeba jim poděkovat za skvělou zábavu.”

Mesmeric - SVET1

viac odporúčaní

Čo je hra Vládca Osudu?

khrakový behemotVládca Osudu je bezplatná internetová hra. Nie sú žiadne komplikované pravidlá, hneď ako sa zaregistruješ, môžeš začať hrať. Nemusíš sa s ňou zaoberať denne hodiny, stačí, keď sa sem-tam pozrieš na svoju postavu, keď si na to nájdeš čas. Hra ti pôjde na každom počítači, kde sa dostaneš na internet, netreba sťahovať a inštalovať nič, beží cez prehliadač. Avšak, čím ďalej sa s ňou budeš hrať, zistíš koľko možností, intríg, dobrodružstiev a vzrušenia sa v nej skrýva.

Akého druhu je táto hra?

hrbatá bruštaVládca Osudu je fantasy hra, počas ktorej si rozvíjaš jednu postavu. Môžeš sa zúčastniť zaujímavých zápasov, bojovať s monštrami divočiny, kupovať magické predmety od priekupníka duší a rozvíjať si vlastnosti a zručnosti zo získanej duševnej energie. Ako postupuješ v hre, tak sa ti otvárajú stále nové možnosti. Budeš môcť spolu s inými hráčmi založiť alianciu, stavať spolu mnoho budov, ale aj vyhlásiť vojnu iným alianciám. K tomu aby si začal hrať, nie je nutné, aby si prečítal celý popis hry, ktorý ináč nie je rozsiahly a nájdeš ju kliknutím na tento odkaz.

Kto spravil túto hru?

pavúkové božstvoHra bola vytvorená firmou Beholder Ltd. Už 17 rokov sa zaoberáme návrhom a tvorbou hier. Aj v tejto dobe beží cez nás veľa hier, ktoré sa hrajú použitím pošty (po novom emailu), predávame vlastné kartové hry a samozrejme webové hry. Tieto hry sú v Maďarsku veľmi populárne. Vládca Osudu je naša prvá hra, ktorá po obrovskom úspechu bola preložená najprv do anglického a potom do slovenského jazyka. Priebežne vyvíjame všetky hry, aby sme stále vedeli ponúknuť hráčom nové ciele. Dúfame, že sa Ti aj táto hra bude páčiť!

V akom svete sa odohráva hra Vládca Osudu?

čierny gryfVšetky naše spomínané hry sa odohrávajú v tom istom fantasy svete, spracovávajú jeho rôzne kapitoly - hra Vládca Osudu nás zanáša najďalej v čase. V temnej budúcnosti planéta potrebuje skutočných hrdinov na obnovenie rovnováhy sveta.

Pre ktorú vekovú skupinu odporúčate túto hru?

pancierový torgalHra je od veku nezávislá, dalo by sa povedať, že ten, kto už vie ovládať prehliadač, bude sa vedieť hrať aj s hrou. Neobsahuje taký násilnícky, vulgárny alebo iný obsah určený dospelým, kvôli čomu by sa s ňou nemohli hrať deti. Popri tom na vyššej úrovni obsahuje veľa vážnych strategických a taktických možností, vďaka čomu sa s touto hrou určite radi zahrajú aj dospelí.

Akože je hra bezplatná?

toxický démonNa súčasnom pulzujúcom trhu internetových hier je už bežné, že vydavatelia svoje hry ponúkajú zadarmo, ale hra obsahuje také prémiový služby, ktoré sa dajú kúpiť za peniaze. Hra je úplne zábavná a dá sa hrať bez obmedzení aj bez prémiových funkcií, ale ak sa niekto rozhodne, že je ochotný zaplatiť (menšiu finančnú čiastku) za hru, dostane ďalšie služby a funkcie pre jeho pohodlie. Sme profesionálna firma, ktorá sa zaoberá s vývojom hier a tento vývoj stojí nemálo peňazí. Úprimne dúfame, že sa táto hra bude viacerým páčiť na toľko, že budú ochotný za ňu aj zaplatiť.

Čím je vaša hra lepšia, ako ostatné bezplatné hry s prémiovým obsahom?

had chaosuHru ustavične rozvíjame a zlepšujeme a kladieme zvláštny dôraz na požiadavky a potreby našich hráčov. Naša hra nepožaduje tvoju pozornosť 24 hodín: hráči dostávajú akčné body a sami sa rozhodnú kedy ich použijú. V prípade, že sa pár dní nemôžu hrať, nedostanú sa do nevýhody voči ostatným hráčom. Ale dosť bolo slov - vyskúšaj a sám posúď, či sa ti páči!

Kedy sa hra skončí?

manapoidHra Vládca Osudu je fantasy hra s otvoreným koncom. Dúfame, že ju budeme môcť naďalej ustavične rozvíjať, pridávať nové ciele a úlohy, čiže hra nikdy neskončí. Hráči si môžu pozrieť a porovnať výsledky v rebríčkoch, ale to neznamená, že hra je len o súťažení, kde treba byť za každú cenu na prvom mieste. Kto chce, môže súťažiť, kto nie, ten to bude hrať len pre vlastné potešenie.
Hra je na začiatku veľmi jednoduchá, aby sa dala ľahko naučiť, ale na nových úrovniach sa postupne pred tebou otvárajú ďalšie a ďalšie možnosti.

Aké ciele sa dajú nájsť v tejto hre?

adamantitový golemJednou najdôležitejšou úlohou v hre je vyliečenie sa z infekcie, ktorá každému Vládcovi Osudu nakazila myseľ šialenstvom. Bude to dlhá a vyčerpávajúca cesta, ak sa to vôbec podarí. Popri tom budeš mať viac iných cieľov, dostaneš úlohy, zorganizujeme turnaje, ktorých šampión získa jedinečnú odmenu a so spoločnými silami členov aliancia sa postavíte proti epickým netvorom.

Môžem hrať naraz s viacerými postavami?

protolická larvaKvôli zabránení zneužívania jeden hráč môže hrať na jednom svete len s jednou postavou. Časom postupne spustíme ďalšie svety, aby bola možnosť hrať s viacerými postavami naraz, ale na jednom svete je prísny limit: len jedna postava pre jedného hráča. Ten, kto toto pravidlo poruší, môže byť prechodne, ale aj na trvalo zablokovaný. Podrobnejšie si o tom môžeš prečítať na spodku stránky vo Všeobecných obchodných pravidlách. Pokiaľ hráte viacerí z toho istého počítača, dbajte o to, aby ste nevzbudili dojem, že sa jedná o jedného hráča, ktorý hrá s viacerými postavami. Čiže neútočte na seba navzájom, neútočte obaja na tú istú postavu a podľa možnosti nebuďte členom tej istej aliancie.
Podrobnosti o hre s viacerými postavami a o zablokovaní herného účtu nájdeš tu.