Prihlasovacie meno alebo email:

Heslo:

Svet:
Wastelands


Naši hráči napísali:

„Tahle hra je zajímavá hlavně svojí variabilitou. Oproti jiným hrám je tady pořád co dělat, pořád je čeho dosahovat, pořád je co zlepšovat. Autoři hry odvádějí skvělou práci a je třeba jim poděkovat za skvělou zábavu.”

Mesmeric - SVET1

viac odporúčaní

Začni hrať

 • V hre Vládca Osudu si rozvíjaš jednu jedinečnú postavu. Môžeš s ostatnými hráčmi bojovať alebo si nájsť spojencov.
 • Počas hry otestujeme tvoje IQ aj pomocou kvízových otázok, ba čo viac, môžeš napísať otázky aj Ty ostatným hráčom.
 • Z hry nie je možné vypadnúť, ostatní hráči ťa nevedia zničiť a ani ti znemožniť hru.
 • Hra má otvorený koniec, hráčom neustále chystáme prekvapenia vo forme vyvíjaní rôznych noviniek.
 • Nepožaduje veľa času, pokiaľ nemáš čas venovať sa hre 1-2 dní, svoje zaostanie vieš dobehnúť.

Ďalšia pomoc a informácie: info{kukk}doomlord{ponty}sk, alebo navštív náš fórum!
Vládca Osudu - Nová generácia internetových hier

Server change (2020-10-03)

Vážení hráči! Webová stánka www.doomlord.sk a www.vladcaosudu.sk bude presunutá na www.doomlord.net 23. októbra. Stále môžeye vstúpiť do hry bez pocítenia nejakej zmeny, použiť ale musíte inúdoménovú adresu. Vo voľbe sveta si naďalej volíte SVET1, alebo SVET2 tak, ako doteraz. Uvítacia stránka bude v angličtine, ale po klikaní na texty, tie budú naďalaje v slovenčine ako doteraz. Ďakujeme za pochopenie, Tím hry Vládca osudu

Narodeninová akcia (2020-09-18)

Doomlord birthday Pôvodná hra Vládca osudu bola spustená 22. septembra pred 12 rokmi.

Začala sa nám Narodeninová akcia na prakamene.
Poďme to osláviť spolu s hráčmi tohto sveta! Už 20. septembra sa začnú ďalšie udalosti.

Počas tejto oslavy, trvajúcej od 18. do 30. septembra, bude súbežne prebiehať viacero promo akcií spolu s Vinobraním:
 • Dávame 20% zľavu na cenu za prakamene z vecí, predávaných u priekupníka duší
 • Extra veci u priekupníka duší, počas tejto oslavy
 • Trvanie aukcií sa skráti na 24 hodín
 • Unikátne denné ponuky
 • Počas promo akcie môžete získať úžasné darčekové balíčky, v závislosti od použitých prakameňov!

 • http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,34.0 Prajeme vám príjemné hranie!

  Svet 4 sa otvára (2020-08-03)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 je otvorená! Zaregistrujte sa teraz a súťažte na novom svete od jeho skorého začiatku. Vytvorte si postavu a zvíťazte na Svete 4 s vašou alianciou!

  Tu sa môžete zaregistrovať.

  Vyhrajte prakamene a ďalšie výhry pre vaše postavy na iných svetoch! Kryštálová aliancia sa pripojí 1 deň po začiatku sveta. Do pozornosti dávame, že v obchode bude dostupná menšia korisť lovca!

  Viac detailov tu

  Letné miniudalosti (2020-07-28)

  Doomlord Summer vacation Už dnes sa začína miniudalosť Letné prázdniny! Každý deň dostanete úlohy, ktoré sa dajú opakovane spĺňať a získavať rôzne odmeny. Väčšina úloh sa dá splniť raz denne, za daný čas. Po niekoľkých dňoch dostanete nové úlohy. Zbierajte slnečné kryštály a zameňte ich za legendárny slnečný fetiš, alebo iné odmeny! Iba počas udalosti bude možné kúpiť balíček letných prázdnin a počas lovu, súboja a výzvy bude možné nájsť zlaté truhličky (5% šanca na nájdenie). Otvorte a získajte zaujímavé ceny!
  Do udalosti sa môžete dostať po kliknutí na ikonu miniudalosti naľavo od obrázku postavy. Prajeme príjemnú zábavu! Udalosť sa spája aj s udalosťou míňania prakameňov.

  Júnový výpredaj sa začína (2020-06-23)

  Doomlord June sale Dear Players, for the following 10 days, those who purchase ancient stones in the Doomlord game will receive a special gift pack! Each player can receive only ONE gift pack. Duration: 23th June -2nd of July (from Tuesday to next Thursday)

  20 ancient stones purchase:
  1 divine potion, 1 monster cocktail, 1 chest of universe, 1 ancient golden joker

  100 ancient stones purchase:
  1 divine potion, 2 monster cocktails, 3 chests of universe, 10 temple crystals, 20 golden ducats, 6 ancient golden jokers, 60 mytokronit jokers

  350 ancient stones purchase:
  1 fetish joker, 1 Diamond of Ascension, 10 chests of universe, 30 temple crystals, 50 golden ducats, 15 ancient golden jokers, 180 mytokronit jokers

  750 ancient stones purchase:
  2 fetish jokers, 1 squeezing medal, 20 chests of universe, 65 temple crystals, 100 golden ducats, 30 ancient golden jokers, 400 mytokronit jokers

  1600 ancient stones purchase:
  3 fetish jokers, 1 crystal mytoaffinity, 40 chests of universe, 170 temple crystals, 250 golden ducats, 70 ancient golden jokers, 900 mytokronit jokers

  Oslava Znovudobytia povrchu planéty (2020-06-17)

  Doomlord Surface
Celebration Dnes, 17.6.2020 o 10.00 CET (4 am EST) sa začne naša nová mini udalosť, Znovudobytie povrchu planéty! Budeme si navždy pamätať hrdinský zápas, kedy vládcovia planéty vyhnali Nepriateľa z našej planéty. Každý rok, na výročie tohto víťazstva kmene odložia svoje nepriateľstvá a rubínový, zafírový, smaragdový a diamantový kmeň oslavuje spolu. Tieto oslavy nám pomáhajú pripomenúť si, že sa musíme mať vždy na pozore a bojovať, ak sa Nepriateľ jedného dňa vráti...
  Bude prebiehať naša nová miniudalosť, v čase 17.6.2020 - 1.7.2020, Oslavy znovudobytia povrchu, s množstvom úloh a odmien. Pridali sme dve odmeny - prútik chrámu a žezlo jamy. Pre zapojenie sa do udalosti jednoducho kliknite na ikonu vládkyne osudu pri vašom obrázku.
  Viac informácií nájdeš na fóre.Medzi 23.6.2020 až 2.7.2020 bude prebiehať výpredaj.

  Landragór sa vracia (2020-06-02)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.
  Získavate body udalosti už aj za súboje v aliančných turnajoch.
  Novinka: Môžete nájsť šedé mytokronity a taktiež astrálne poklady. Novinka: Pridali sme nové odmeny pre tých hráčov, ktorí už majú nejakú trvalú odmenu z troch z predchádzajúcich udalostí Landragóra.
  Viac info o ďalších odmenách na fóre

  Jarný festival sa začal (2020-05-14)

  Doomlord Spring festival
  Ubehli už roky odkedy ste vyhnali Nepriateľa. Povrch planéty teraz pokrýva bujná vegetácia. V jari táto vegetácia víta návrat jari zakvitnutím miliónov rastlín. Preto už neoslavujeme smrť, ale život má vyhradené oslavy - rozhodnite. Počnúc 14. májom (začíname o 10.00) až 30. májom bude prebiehať mini udalosť hry Vládca osudu, Jarná slávnosť s mnohými úlohami a samozrejme odmenami. Pre zapojenie sa do udalosti stačí jednoducho kliknúť na symbol kvetiny pri vašom obrázku.
  Pre viac informácií si prečítajte fórum, tu.

  Jama osudu sa začína (2020-05-05)

  Jama osuduVeľká udalosť hry Vládca osudu, Jama osudu sa začína dnes o 10.00 SEČ. V Jame osudu bojujte proti netvorom, vládcom osudu a démonom a získavajte poklady, prebojujte sa až na koniec, kde na vás čaká Fetiš Jamy. Udalosť potrvá 3 týždne, najlepší hráči získajú extra odmeny. Pre zapojenie sa do udalosti kliknite na ikonku vpravo hore od ikony postavy!
  Viac informácií nájdete na fóre: pridali sme nové rozšírenia
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,74.0

  Veža výziev je otvorená (2020-04-27)

  Tower of Challenge Zbrusu nová ohromná udalosť v online hre Vládca osudu, Veža výziev je späť a dnes sa začala! Veža je magická budova, siahajúca do neba s nespočetnými úrovňami. Na každej úrovni musíte dokončiť úlohy, potom poraziť netvora. Každou úrovňou bude netvor mocnejší. Niekoľko prvých úrovní - pre mocného dobrodruha, niekoľko prvých úrovní - protivníci budú triviálne ľahkí, úlohy budú iba výzvou. Neskôr budú netvory mocnejšie a potom už bude veľmi dôležité rozhodnúť sa, či použijete ohňovú zbraň proti ohňovému netvorovi, alebo radšej zvolíte ľadovú zbraň. Uvidíte element vašej výbavy ako ikonku, zobrazujúcu sa pri obrázku výbavy. Následne si viete priradiť element k vašicm legendárnym predmetom!
  Za súboje získate žetóny výzvy. Zameniť ich môžete za odmeny, alebo ich môžete použiť na preskočenie obzvlášť ťažkých úloh. Na konci udalosti môžete získať dodatočné odmeny, v závislosti od počtu dokončených úrovní. Tí najlepší môžu získať aj Fetiš výzvy!
  Ak sa stretnete so špeciálne obtiažnym protivníkom, môžete požiadať o pomoc iných hráčov. Limit na pomoc denne je tri. Udalosť potrvá jeden týždeň, skončí sa nasledujúci pondelok o 10:00 SEČ (4 am EST). Želáme všetkým veľa šťastia! Ak ste minule dosiahli aspoň úroveň 52, tentokrát začínate od tejto úrovne -50 (mínus 50 úrovní) namiesto od úrovne 1!

  Otvorenie sveta 4 (2020-04-17)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 je otvorená! Zaregistrujte sa teraz a súťažte na novom svete od jeho skorého začiatku. Vytvorte si postavu a zvíťazte na Svete 4 s vašou alianciou! Svet 4 začne v pondelok, 20.4.2020 o 14.00 SEČ (CET).

  Tu sa môžete zaregistrovať.

  Vyhrajte prakamene a ďalšie výhry pre vaše postavy na iných svetoch! Kryštálová aliancia sa pripojí 1 deň po začiatku sveta. Do pozornosti dávame, že v obchode bude dostupná menšia korisť lovca!

  Viac detailov tu

  Veľkonočná promo AKCIA a výpredaj (2020-04-08)

  Doomlord Easter promotionVážení hráči!
  Prekvapte seba, alebo svojich priateľov darčekovým balíčkom! Kúpte si prakamene medzi 10. až 20. aprílom a pošlite darček vami zvolenej postave!
  Ak si zakúpite prakamene počas tohto obdobia, môžete si v menu prakamene zvoliť postavu, ktorá dostane odmenu. Predmety sú dodané až po zvolení postavy! Darovať ich môžete akejkoľvek postave, vrátane seba samého. Zakúpiť si môžete viacero balíčkov, ale jeden hráč môže získať iba JEDEN balíček.
  20 prakameňov: 2 EUR or 25 prakameňov mobilnou platbou
  1 farebné vajíčko, 1 lós, 1 veľkonočné vajíčko, 1 veľkonočná truhlica
  100 prakameňov: 8 EUR
  1 cisárska pečať, 2 farebné vajíčka, 1 menší stimulátor časopriestorovej brány, 6 pravekých zlatých žolíkov, 2 veľkonočné vajíčka, 2 veľkonočné truhlice, 40 mytokronitových žolíkov
  350 prakameňov: 20 EUR
  1 prútik chrámu, 5 farebných vajíčok, 2 zlaté krabice, 4 menšie stimulátory časopriestorovej brány, 15 pravekých zlatých žolíkov, 3 veľkonočné vajíčka, 5 veľkonočných truhlíc, 120 mytokronitových žolíkov
  750 prakameňov: 40 EUR
  2 prútiky chrámu, 10 farebných vajíčok, 5 zlaté krabice, 9 menších stimulátorov časopriestorovej brány, 30 pravekých zlatých žolíkov, 7 veľkonočných vajíčok, 10 veľkonočných truhlíc, 250 mytokronitových žolíkov
  1600 prakameňov: 80 EUR
  4 prútiky chrámu, 25 farebných vajíčok, 10 zlaté krabice, 20 menších stimulátorov časopriestorovej brány, 60 pravekých zlatých žolíkov, 15 veľkonočných vajíčok, 20 veľkonočných truhlíc, 600 mytokronitových žolíkov

  V čase od 10. do 20. apríla, od 10.00 CET, začne Veľkonočný výpredaj s 20% zľavou na ceny za prakamene, bude skrátený čas aukcie, pribudnú unikátne denné ponuky, predaj špeciálnych predmetov (kryštály obľúbencov, veľkonočné truhlice,korisť lovca, čarovné krmivo a pod.), a obrovské bonusové balíčky za míňanie prakameňov. Tieto akcie potrvajú do 20. apríla. Veselú veľkú noc všetkým!
  Pre viac informácií na fóre v angličtine, klikni sem.

  Zostaň doma a HRAJ!!! (2020-03-26)

  Doomlord Huckster WarTiež sa pripájame k iniciatíve Zostaň doma. Každý hráč Vládcu osudu (aktívny, aj neaktívny) získa darček: 30 súbojových nápojov, 30 nápojov lovu, 3 čarovné krmivá and 30 prakameňov (min. úroveň 3!) Zameň si prakamene za prémiové členstvo, alebo s nimi urob, čo uznáš za vhodné, pripoj sa do hry, a pripoj sa do udalosti Vojna priekupníkov, ktorá sa práve začala! (Predĺžili sme registráciu azž do 2. apríla).
  Odmeny si môžeš prevziať na stránke s dennými rutinami, až do 5. apríla. Prajeme veľa zábavy,
  Tím hry Vládca osudu

  Vojna priekupníkov duší sa začína (2020-03-20)

  Doomlord War of HuckstersVeľká udalosť hry Vládca osudu, Vojna priekupníkov duší sa začína! Aby ste sa zapojili, musíte byť aspoň na úrovni 3. Zaregistrujete do udalosti sa po kliknutí na ikonku priekupníka hneď pri obrázku vašej postavy. Vojna sa začne v pondelok, o 14.00 CET (8am EST). Registrácia sa uzavrie týždeň po tomto dátume, po tomto dátume už nebude možné sa do udalosti zapojiť!
  Pre viac informácií si pozrite fórum!

  Všetkým prajeme krásneho Valentína (2020-02-14)

  Dnes tu máme Valentína. Obdarujte svojich blízkych v našej promo akcii... Platí od 14. do 25. februára. Zvýšili sme počet fetišov z 1 na 2 pri platbe za 750 prakameňov a z 2 na 3 pri 1500 prakameňoch a 25 masiek namiesto doterajších 20. Pozri si bližšie info na fóre:
  Pre viac informácií na fóre, klikni sem.

  Otvorenie sveta 4 (2020-02-07)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 je otvorená! Zaregistrujte sa teraz a súťažte na novom svete od jeho skorého začiatku. Vytvorte si postavu a zvíťazte na Svete 4 s vašou alianciou! Svet 4 začne v piatok, 27.9.2019 o 14.00 SEČ (CET).

  Tu sa môžete zaregistrovať.

  Vyhrajte prakamene a ďalšie výhry pre vaše postavy na iných svetoch! Kryštálová aliancia sa pripojí 1 deň po začiatku sveta. Do pozornosti dávame, že v obchode bude dostupná menšia korisť lovca!

  Viac detailov tu

  Karneval je tu (2020-02-05)

  Doomlord Carnival Denným honom bude vládnuť chladná oceľ a plamenné kúzla. Ale počas noci môžu neúnavný vládcovia konečne odpočívať. Oblečú si strašidelné, smiešne alebo prekvapivé kostýmy a masky, aby privítali nový rok, šancu na prežitie. A oznámili bohom, že čakajú na ich návrat... Medzi 5. až 20. februárom bude prebiehať naša mini udalosť, Karneval, s viacerými úlohami a odmenami, vrátane odmeny - Karnevalového fetišu! Taktiež sme pridali nové odmeny. Oslávme Karneval spolu!
  Pre vstup do udalosti klikni na ikonu masky, pri svojom obrázku postavy.
  Pre viac informácií na fóre, klikni sem.

  Súboj o titul Vládca Planéty sa začal (2020-01-14)

  Ruler of the Planet event Opäť stojíš pred monumentálnou budovou, siahajúcou až k nebesiam. Na prvý pohľad to vyzerá, že sa nič nezmenilo, okrem toho, že všetko vyzerá temnejšie. Rovnaké schody, rovnaké prekážky. To bude rutina, vravíš si. Ale tvoj šiesty zmysel bije na poplach. Prvý pohľad môže zradný...
  Nová udalosť v hre Vládca osudu sa práve začala! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Udalosť bude trvať 3 týždne. Môžete použite 1 cisársky dekrét za deň (ale keď ten dnešný nevyužijete, môžete ho použiť nasledujúci deň).
  Pozor! Počas tejto udalosti si u priekupníka duší môžete zakúpiť nasledovné predmety: elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutá truhlička, korisť lovca. Navyše, počas jedného týždňa si tri razy za deň môžete zakúpiť aj nasledujúce predmety: kryštálový balíček obľúbenca, drobný stimulátor časopriestorovej brány.
  Veľa šťastia všetkým!

  Vianočné výpredaje (2019-12-16)

  Doomlord Christmas sale Dnes, 16. decembra sa začína vianočný výpredaj s 20 percentnými zľavami na nákup za prakamene, skrátený čas aukcie, unikátne denné ponuky, predaj špeciálnych predmetov a obrovské bonusové balíčky za míňanie prakameňov. Taktiež môžete získať špeciálne darčekové balíčky, v závislosti od množstva zakúpených prakameňov a tento darček môžete zaslať ktorémukoľvek hráčovi podľa vášho výberu (vrátane vás). Táto udalosť potrvá do 23. decembra. Detailný popis udalosti nájdete na fóre:
  VIanočný výpredaj
  Medzi poludním od 24. decembra do poludnia 25. decembra zavládne mier na celom povrchu: hráči nebudú môcť bojovať a vysávať duševnú energiu od seba navzájom, takže sa môžete zamerať na vývoj svojej postavy. Morálka zvierat nebude klesať počas tohto obdobia. U priekupníka duší nájdete zľavu 20% na nápoje za duševnú energiu.
  Rovnako spúšťame dobíjaciu promoakciu s nasledovnými balíčkami:

  20 prakameňov: 2 EUR alebo 25 prakameňov mobilnou platbou: 3 Praveké zlaté žolíky, 1 Vianočný koláč, 1 darčekový balíček
  100 prakameňov: 8 EUR: 1 kupón na relikvie, 6 praveký zlatý žolík, 10 snehová vločka, 1 Vianočný koláč, 2 darčekový balíček, 40 mytokronitový žolík
  350 prakameňov: 20 EUR: 1 prútik chrámu, 15 praveký zlatý žolík, 25 snehová vločka, 3 Vianočný koláč, 6 darčekový balíček, 120 mytokronitový žolík
  750 prakameňov: 40 EUR: 2 prútiky chrámu, 30 praveký zlatý žolík, 50 snehová vločka, 7 Vianočný koláč, 12 darčekový balíček, 250 mytokronitový žolík, 1 kryštálová mytospriaznenosť
  1600 prakameňov: 80 EUR: 4 prútiky chrámu, 70 praveký zlatý žolík, 120 snehová vločka, 16 Vianočný koláč, 25 darčekový balíček, 600 mytokronitový žolík, 1 kryštálová mytospriaznenosť

  Nezabudnite si pozrieť fórum o nadchádzajúcom vylepšení hry. Už čoskoro.

  Podpora bude aktívna aj počas prázdnin. Želáme šťastné a veselé Vianoce všetkých vládcom a vládkyniam osudu!
  Tím hry Vládca osudu

  Vianočné mini udalosti sa začali (2019-12-05)

  Doomlord Christmas events Vážení hráči, dnes, začala sa vianočná séria miniudalostí v hre Vládca osud.
  Čoskoro prinesieme informáciu o vianočnom výpredaji, promoakcii na míňanie a ďalších udalostiach v hre!

  Landragór sa prebudil (2019-11-14)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.
  Získavate body udalosti už aj za súboje v aliančných turnajoch.
  Novinka: Môžete nájsť šedé mytokronity a taktiež astrálne poklady. Novinka: Pridali sme nové odmeny pre tých hráčov, ktorí už majú nejakú trvalú odmenu z troch z predchádzajúcich udalostí Landragóra.
  Viac info o ďalších odmenách na fóre

  Pivný festival (2019-10-24)

  Doomlord Beer Festival Vojna sa skončila, víťazi oslavujú. V okolí bojových polí sa zjavujú šiatriky a stany. Vládcovia a vládkyne osudu pijú orkove pivo z veľkých súdkov, tancujú a spievajú. V čase medzi 24. októbrom bude prebiehať naša miniudalosť, Pivný festival s množstvom úloh a odmien. Tí najlepší môžu získať nový fetiš pre obľúbenca, festivalový fetiš!
  Pre zúčastnenie sa udalosti jednoducho kliknite na súdok s pivom hneď pri ikone vašej postavy.
  Viac informácií nájdeš tu, na fóre.

  Jama osudu sa začala (2019-10-03)

  Jama osuduVeľká udalosť hry Vládca osudu, Jama osudu sa začína dnes o 10.00 SEČ. V Jame osudu bojujte proti netvorom, vládcom osudu a démonom a získavajte poklady, prebojujte sa až na koniec, kde na vás čaká Fetiš Jamy. Udalosť potrvá 3 týždne, najlepší hráči získajú extra odmeny. Pre zapojenie sa do udalosti kliknite na ikonku vpravo hore od ikony postavy!
  Viac informácií nájdete na fóre: pridali sme nové rozšírenia
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,74.0

  Svet 4 sa otvorí v piatok (2019-09-26)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 je otvorená! Zaregistrujte sa teraz a súťažte na novom svete od jeho skorého začiatku. Vytvorte si postavu a zvíťazte na Svete 4 s vašou alianciou! Svet 4 začne v piatok, 27.9.2019 o 14.00 SEČ (CET).

  Tu sa môžete zaregistrovať.

  Vyhrajte prakamene a ďalšie výhry pre vaše postavy na iných svetoch! Kryštálová aliancia sa pripojí 1 deň po začiatku sveta. Do pozornosti dávame, že v obchode bude dostupná menšia korisť lovca!

  Viac detailov tu

  Narodeninová akcia (2019-09-20)

  Doomlord birthday Pôvodná hra Vládca osudu bola spustená 22. septembra pred 11 rokmi.

  Začala sa nám Narodeninová akcia na prakamene.
  Poďme to osláviť spolu s hráčmi tohto sveta! Už 20. septembra sa začnú ďalšie udalosti.

  Počas tejto oslavy, trvajúcej od 20. do 29. septembra, bude súbežne prebiehať viacero promo akcií spolu s Vinobraním:
 • Dávame 20% zľavu na cenu za prakamene z vecí, predávaných u priekupníka duší
 • Extra veci u priekupníka duší, počas tejto oslavy
 • Trvanie aukcií sa skráti na 24 hodín
 • Unikátne denné ponuky
 • Počas promo akcie môžete získať úžasné darčekové balíčky, v závislosti od použitých prakameňov!

 • http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,34.0 Prajeme vám príjemné hranie!

  Vinobranie (2019-09-16)

  Doomlord birthday
  Začína sa nám Vinobranie:
 • Dávame 20% zľavu na cenu za prakamene z vecí, predávaných u priekupníka duší
 • Extra veci u priekupníka duší, počas tejto oslavy
 • Trvanie aukcií sa skráti na 24 hodín
 • Unikátne denné ponuky
 • Počas promo akcie môžete získať úžasné darčekové balíčky, v závislosti od použitých prakameňov!

 • http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,34.0 Prajeme vám príjemné hranie!

  Veža vyziev je späť (2019-09-09)

  Tower of Challenge Zbrusu nová ohromná udalosť v online hre Vládca osudu, Veža výziev je späť a dnes sa začala! Veža je magická budova, siahajúca do neba s nespočetnými úrovňami. Na každej úrovni musíte dokončiť úlohy, potom poraziť netvora. Každou úrovňou bude netvor mocnejší. Niekoľko prvých úrovní - pre mocného dobrodruha, niekoľko prvých úrovní - protivníci budú triviálne ľahkí, úlohy budú iba výzvou. Neskôr budú netvory mocnejšie a potom už bude veľmi dôležité rozhodnúť sa, či použijete ohňovú zbraň proti ohňovému netvorovi, alebo radšej zvolíte ľadovú zbraň. Uvidíte element vašej výbavy ako ikonku, zobrazujúcu sa pri obrázku výbavy. Následne si viete priradiť element k vašicm legendárnym predmetom!
  Za súboje získate žetóny výzvy. Zameniť ich môžete za odmeny, alebo ich môžete použiť na preskočenie obzvlášť ťažkých úloh. Na konci udalosti môžete získať dodatočné odmeny, v závislosti od počtu dokončených úrovní. Tí najlepší môžu získať aj Fetiš výzvy!
  Ak sa stretnete so špeciálne obtiažnym protivníkom, môžete požiadať o pomoc iných hráčov. Limit na pomoc denne je tri. Udalosť potrvá jeden týždeň, skončí sa nasledujúci pondelok o 10:00 SEČ (4 am EST). Želáme všetkým veľa šťastia! Ak ste minule dosiahli aspoň úroveň 52, tentokrát začínate od tejto úrovne -50 (mínus 50 úrovní) namiesto od úrovne 1!

  Miniudalosť Letné prázdniny (2019-08-01)

  Doomlord Summer vacation Už dnes sa začína miniudalosť Letné prázdniny! Každý deň dostanete úlohy, ktoré sa dajú opakovane spĺňať a získavať rôzne odmeny. Väčšina úloh sa dá splniť raz denne, za daný čas. Po niekoľkých dňoch dostanete nové úlohy. Zbierajte slnečné kryštály a zameňte ich za legendárny slnečný fetiš, alebo iné odmeny! Iba počas udalosti bude možné kúpiť balíček letných prázdnin a počas lovu, súboja a výzvy bude možné nájsť zlaté truhličky (5% šanca na nájdenie). Otvorte a získajte zaujímavé ceny!
  Do udalosti sa môžete dostať po kliknutí na ikonu miniudalosti naľavo od obrázku postavy. Prajeme príjemnú zábavu!

  Letný výpredaj 2019 (2019-07-22)

  Summer promotions Dnes o 14.00 CET (8am EST) sa začala udalosť Vládca planéty! V rovnakom čase bude prebiehať aj 2-týždňová dobíjacia akcia a 1-týždňový letný výpredaj! 20% zľavy na predmety za prakamene, 24 hodinové aukcie, unikátny kryštálový balíček obľúbencov a iné limitované ponuky, jedinečné denné ponuky, darčekové balíčky za minuté prakamene, 2 nové relikvie pod záložkou Relikvie (vrátane starovekého fetiša), veľké koleso šťastia (nájdete ho pod priekupníkom duší, Oko Beholdera ("Eye of the Beholder"!)
  Ďalšie informácie nájdete na fóre.
  Veľa šťastia a zábavy všetkým Vládcom a Vládkyniam!
  Tím hry Vládca osudu

  Svet 4 je otvorený (2019-07-11)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 je otvorená! Zaregistrujte sa teraz a súťažte na novom svete od jeho skorého začiatku. Vytvorte si postavu a zvíťazte na Svete 4 s vašou alianciou! Svet 4 začne v utorok, 12.7.2019 o 14.00 SEČ (CET).

  Tu sa môžete zaregistrovať.

  Vyhrajte prakamene a ďalšie výhry pre vaše postavy na iných svetoch! Kryštálová aliancia sa pripojí 1 deň po začiatku sveta. Do pozornosti dávame, že v obchode bude dostupná menšia korisť lovca!

  Viac detailov tu

  Oslava znovudobytia Povrchu Planéty (2019-06-19)

  Doomlord Surface
Celebration Dnes, 19.6.2019 o 10.00 CET (4 am EST) sa začne naša nová mini udalosť, Znovudobytie povrchu planéty! Budeme si navždy pamätať hrdinský zápas, kedy vládcovia planéty vyhnali Nepriateľa z našej planéty. Každý rok, na výročie tohto víťazstva kmene odložia svoje nepriateľstvá a rubínový, zafírový, smaragdový a diamantový kmeň oslavuje spolu. Tieto oslavy nám pomáhajú pripomenúť si, že sa musíme mať vždy na pozore a bojovať, ak sa Nepriateľ jedného dňa vráti...
  Bude prebiehať naša nová miniudalosť, v čase 19.6.2019 - 3.7.2019, Oslavy znovudobytia povrchu, s množstvom úloh a odmien. Pridali sme dve odmeny - prútik chrámu a žezlo jamy. Pre zapojenie sa do udalosti jednoducho kliknite na ikonu vládkyne osudu pri vašom obrázku.
  Viac informácií nájdeš na fóre.

  Súboj o titul Vládca Planéty sa začal (2019-05-30)

  Ruler of the Planet event Opäť stojíš pred monumentálnou budovou, siahajúcou až k nebesiam. Na prvý pohľad to vyzerá, že sa nič nezmenilo, okrem toho, že všetko vyzerá temnejšie. Rovnaké schody, rovnaké prekážky. To bude rutina, vravíš si. Ale tvoj šiesty zmysel bije na poplach. Prvý pohľad môže zradný...
  Nová udalosť v hre Vládca osudu sa práve začala! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Udalosť bude trvať 3 týždne. Môžete použite 1 cisársky dekrét za deň (ale keď ten dnešný nevyužijete, môžete ho použiť nasledujúci deň).
  Pozor! Počas tejto udalosti si u priekupníka duší môžete zakúpiť nasledovné predmety: elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutá truhlička, korisť lovca. Navyše, počas jedného týždňa si tri razy za deň môžete zakúpiť aj nasledujúce predmety: kryštálový balíček obľúbenca, drobný stimulátor časopriestorovej brány.
  Veľa šťastia všetkým!

  Jarný festival sa začal (2019-05-15)

  Doomlord Spring festival
  Ubehli už roky odkedy ste vyhnali Nepriateľa. Povrch planéty teraz pokrýva bujná vegetácia. V jari táto vegetácia víta návrat jari zakvitnutím miliónov rastlín. Preto už neoslavujeme smrť, ale život má vyhradené oslavy - rozhodnite. Počnúc 13. májom (začíname o 10.00) až 29. májom bude prebiehať mini udalosť hry Vládca osudu, Jarná slávnosť s mnohými úlohami a samozrejme odmenami. Pre zapojenie sa do udalosti stačí jednoducho kliknúť na symbol kvetiny pri vašom obrázku.
  Pre viac informácií si prečítajte fórum, tu.

  Landragór sa začína (2019-04-26)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.
  Získavate body udalosti už aj za súboje v aliančných turnajoch.
  Novinka: Môžete nájsť šedé mytokronity a taktiež astrálne poklady. Novinka: Pridali sme nové odmeny pre tých hráčov, ktorí už majú nejakú trvalú odmenu z troch z predchádzajúcich udalostí Landragóra.
  Viac info o ďalších odmenách na fóre

  Veľkonočná promo akcia a výpredaj (2019-04-15)

  Doomlord Easter promotionVážení hráči!
  Prekvapte seba, alebo svojich priateľov darčekovým balíčkom! Kúpte si prakamene medzi 15. až 23. aprílom a pošlite darček vami zvolenej postave!
  Ak si zakúpite prakamene počas tohto obdobia, môžete si v menu prakamene zvoliť postavu, ktorá dostane odmenu. Predmety sú dodané až po zvolení postavy! Darovať ich môžete akejkoľvek postave, vrátane seba samého. Zakúpiť si môžete viacero balíčkov, ale jeden hráč môže získať iba JEDEN balíček.
  20 prakameňov: 2 EUR or 25 prakameňov mobilnou platbou
  1 farebné vajíčko, 1 lós, 1 veľkonočné vajíčko, 1 veľkonočná truhlica
  100 prakameňov: 8 EUR
  1 cisárska pečať, 2 farebné vajíčka, 1 menší stimulátor časopriestorovej brány, 6 pravekých zlatých žolíkov, 2 veľkonočné vajíčka, 2 veľkonočné truhlice, 40 mytokronitových žolíkov
  350 prakameňov: 20 EUR
  2 cisárske pečate, 5 farebných vajíčok, 2 zlaté krabice, 4 menšie stimulátory časopriestorovej brány, 15 pravekých zlatých žolíkov, 3 veľkonočné vajíčka, 5 veľkonočných truhlíc, 120 mytokronitových žolíkov
  750 prakameňov: 40 EUR
  5 cisárskych pečatí, 10 farebných vajíčok, 5 zlaté krabice, 9 menších stimulátorov časopriestorovej brány, 30 pravekých zlatých žolíkov, 7 veľkonočných vajíčok, 10 veľkonočných truhlíc, 250 mytokronitových žolíkov
  1600 prakameňov: 80 EUR
  10 cisárskych pečatí, 25 farebných vajíčok, 10 zlaté krabice, 20 menších stimulátorov časopriestorovej brány, 60 pravekých zlatých žolíkov, 15 veľkonočných vajíčok, 20 veľkonočných truhlíc, 600 mytokronitových žolíkov

  V rovnakom čase, od 10.00 CET, začne Veľkonočný výpredaj s 20% zľavou na ceny za prakamene, bude skrátený čas aukcie, pribudnú unikátne denné ponuky, predaj špeciálnych predmetov (kryštály obľúbencov, veľkonočné truhlice,korisť lovca, čarovné krmivo a pod.), a obrovské bonusové balíčky za míňanie prakameňov (od 16.4.). Tieto akcie potrvajú do 23. apríla. Veselú veľkú noc všetkým!

  Svet 4 je otvorený (2019-04-12)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 je otvorená! Zaregistrujte sa teraz a súťažte na novom svete od jeho skorého začiatku. Vytvorte si postavu a zvíťazte na Svete 4 s vašou alianciou! Svet 4 začne v utorok, 16.4.2019 o 10.00 SEČ (CET).

  Tu sa môžete zaregistrovať.

  Vyhrajte prakamene a ďalšie výhry pre vaše postavy na iných svetoch! Kryštálová aliancia sa pripojí 1 deň po začiatku sveta. Do pozornosti dávame, že v obchode bude dostupná menšia korisť lovca!

  Viac detailov tu

  Veľkonočné mini udalosti (2019-04-07)

  Doomlord Easter Odkedy bol Povrch znovu dobytý, svet sa opäť stal úrodným. Vládcovia osudu si skúšajú rozpomenúť, ako ich predkovia žili pred vyhnaním do exilu. Vyvolanie pamäte pravekých sviatkov môže premôcť monotónnosť z každodennej rutiny. Lady Alvariel ponúka špeciálne relikvie pre tých, ktorí dokážu pozbierať farebné xenomorfie vajcia a pomôžu znovu ožiť pravekému sviatku, Veľkej noci. Medzi 8. aprílom(začíname o 10.00 CET) až 24. aprílom prebehne naša nová mini-udalosť, Veľká noc, s mnohými úlohami a odmenami. Oslávme sviatky spolu!
  Pre vstup do udalosti klikni na ikonu masky pri obrázku postavy.
  Viac informácií nájdeš na fóre, tu.

  Plánovaná údržba (2019-03-21)

  Vážení hráči, v piatok, 22.3.2019 budeme mať plánovanú údržbu serverov, medzi 9:00 až 11:00 SEČ (3am and 5am EST). Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Tím hry Vládca osudu

  Jama osudu sa začala (2019-03-19)

  Jama osuduVeľká udalosť hry Vládca osudu, Jama osudu sa začína dnes o 10.00 SEČ. V Jame osudu bojujte proti netvorom, vládcom osudu a démonom a získavajte poklady, prebojujte sa až na koniec, kde na vás čaká Fetiš Jamy. Udalosť potrvá 3 týždne, najlepší hráči získajú extra odmeny. Pre zapojenie sa do udalosti kliknite na ikonku vpravo hore od ikony postavy!
  Viac informácií nájdete na fóre: pridali sme nové rozšírenia
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,74.0

  Vojna priekupníkov duší sa začína (2019-02-26)

  Doomlord War of HuckstersVeľká udalosť hry Vládca osudu, Vojna priekupníkov duší sa začína! Aby ste sa zapojili, musíte byť aspoň na úrovni 3. Zaregistrujete do udalosti sa po kliknutí na ikonku priekupníka hneď pri obrázku vašej postavy. Vojna sa začne v utorok, o 14.00 CET (8am EST). Registrácia sa uzavrie týždeň po tomto dátume, po tomto dátume už nebude možné sa do udalosti zapojiť!
  Pre viac informácií si pozrite fórum!

  Všetkým prajeme šťastného Valentína (2019-02-14)

  Dnes tu máme Valentína. Obdarujte svojich blízkych v našej promo akcii... Platí od 14. do 25. februára. Zvýšili sme počet fetišov z 1 na 2 pri platbe za 750 prakameňov a z 2 na 3 pri 1500 prakameňoch a 25 masiek namiesto doterajších 20. Pozri si bližšie info na fóre:
  Pre viac informácií na fóre, klikni sem.

  Karneval je tu (2019-02-06)

  Doomlord Carnival Denným honom bude vládnuť chladná oceľ a plamenné kúzla. Ale počas noci môžu neúnavný vládcovia konečne odpočívať. Oblečú si strašidelné, smiešne alebo prekvapivé kostýmy a masky, aby privítali nový rok, šancu na prežitie. A oznámili bohom, že čakajú na ich návrat... Medzi 6. až 21. februárom bude prebiehať naša mini udalosť, Karneval, s viacerými úlohami a odmenami, vrátane odmeny - Karnevalového fetišu! Taktiež sme pridali nové odmeny. Oslávme Karneval spolu!
  Pre vstup do udalosti klikni na ikonu masky, pri svojom obrázku postavy.
  Pre viac informácií na fóre, klikni sem.

  Veža výziev je späť (2019-01-30)

  Tower of Challenge Zbrusu nová ohromná udalosť v online hre Vládca osudu, Veža výziev je späť a dnes sa začala! Veža je magická budova, siahajúca do neba s nespočetnými úrovňami. Na každej úrovni musíte dokončiť úlohy, potom poraziť netvora. Každou úrovňou bude netvor mocnejší. Niekoľko prvých úrovní - pre mocného dobrodruha, niekoľko prvých úrovní - protivníci budú triviálne ľahkí, úlohy budú iba výzvou. Neskôr budú netvory mocnejšie a potom už bude veľmi dôležité rozhodnúť sa, či použijete ohňovú zbraň proti ohňovému netvorovi, alebo radšej zvolíte ľadovú zbraň. Uvidíte element vašej výbavy ako ikonku, zobrazujúcu sa pri obrázku výbavy. Následne si viete priradiť element k vašicm legendárnym predmetom!
  Za súboje získate žetóny výzvy. Zameniť ich môžete za odmeny, alebo ich môžete použiť na preskočenie obzvlášť ťažkých úloh. Na konci udalosti môžete získať dodatočné odmeny, v závislosti od počtu dokončených úrovní. Tí najlepší môžu získať aj Fetiš výzvy!
  Ak sa stretnete so špeciálne obtiažnym protivníkom, môžete požiadať o pomoc iných hráčov. Limit na pomoc denne je tri. Udalosť potrvá jeden týždeň, skončí sa nasledujúcu stredu o 10:00 SEČ (4 am EST). Želáme všetkým veľa šťastia! Ak ste minule dosiahli aspoň úroveň 52, tentokrát začínate od tejto úrovne -50 (mínus 50 úrovní) namiesto od úrovne 1!

  Svet 4 je otvorený (2019-01-14)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 je otvorená! Zaregistrujte sa teraz a súťažte na novom svete od jeho skorého začiatku. Vytvorte si postavu a zvíťazte na Svete 4 s vašou alianciou! Svet 4 začne v utorok, 15.1.2019 o 14.00 SEČ (CET).

  Tu sa môžete zaregistrovať.

  Vyhrajte prakamene a ďalšie výhry pre vaše postavy na iných svetoch! Kryštálová aliancia sa pripojí 1 deň po začiatku sveta. Do pozornosti dávame, že v obchode bude dostupná menšia korisť lovca!

  Viac detailov tu

  Xeno invázia sa začala (2019-01-09)

  Spustila sa xeno invázia!
  Úspešná udalosť online hry Vládca Osudu menom Xeno invázia sa teraz zopakuje!
  V poslednej vojne armáda Vládcov Osudu zničila xeno kráľovné.
  Víťazstvo ale nebolo úplné: zbytok xeno hordy unikol do podzemia a v tajnosti sa opäť začala množiť. Teraz sa už cítia dosť silní na to, aby sa znovu prebojovali na povrch. Túto inváziu musíte zastaviť ešte včas!
  V udalosti sa môžu zúčastniť postavy na min. 3 úrovni po kliknutí na ponuku Iné.
  Ďalšie informácie nájdete tu, na fóre. Prajeme príjemnú zábavu!

  Šťastný Nový rok (2018-12-31)

  Doomlord HNY Želáme šťastný Nový rok všetkým vládkyniam a vládcom! Ďakujeme vám za podporu tento rok a dúfame, že sa spolu stretneme v hre aj ten nasledujúci rok! Ďakujeme vám za trpezlivosť, vaše postrehy, kritiku a samozrejme za podporu. V ďalšom roku chystáme množstvo zmien v hre, vrátane súbojov medzi obľúbencami, či výrobou predmetov. Naďalej vás budeme zamestnávať s veľkými aj malými udalosťami, kalendár udalostí si môžete prezrieť tu:
  Šťastný Nový rok!
  Tím hry Vládca osudu

  Vianočný výpredaj 2018 (2018-12-13)

  Doomlord Christmas sale Dnes sa začína vianočný výpredaj s 20 percentnými zľavami na nákup za prakamene, skrátený čas aukcie, unikátne denné ponuky, predaj špeciálnych predmetov a obrovské bonusové balíčky za míňanie prakameňov. Taktiež môžete získať špeciálne darčekové balíčky, v závislosti od množstva zakúpených prakameňov a tento darček môžete zaslať ktorémukoľvek hráčovi podľa vášho výberu (vrátane vás). Táto udalosť potrvá do 20. decembra. Detailný popis udalosti nájdete na fóre:
  VIanočný výpredaj
  Medzi poludním od 24. decembra do poludnia 25. decembra zavládne mier na celom povrchu: hráči nebudú môcť bojovať a vysávať duševnú energiu od seba navzájom, takže sa môžete zamerať na vývoj svojej postavy. Morálka zvierat nebude klesať počas tohto obdobia. U priekupníka duší nájdete zľavu 20% na nápoje za duševnú energiu.
  Rovnako spúšťame dobíjaciu promoakciu s nasledovnými balíčkami:

  20 prakameňov: 2 EUR alebo 25 prakameňov mobilnou platbou: 3 Praveké zlaté žolíky, 1 Vianočný koláč, 1 darčekový balíček
  100 prakameňov: 8 EUR: 1 kupón na relikvie, 6 praveký zlatý žolík, 10 snehová vločka, 1 Vianočný koláč, 2 darčekový balíček, 40 mytokronitový žolík
  350 prakameňov: 20 EUR: 1 prútik chrámu, 15 praveký zlatý žolík, 25 snehová vločka, 3 Vianočný koláč, 6 darčekový balíček, 120 mytokronitový žolík
  750 prakameňov: 40 EUR: 2 prútiky chrámu, 30 praveký zlatý žolík, 50 snehová vločka, 7 Vianočný koláč, 12 darčekový balíček, 250 mytokronitový žolík, 1 kryštálová mytospriaznenosť
  1600 prakameňov: 80 EUR: 4 prútiky chrámu, 70 praveký zlatý žolík, 120 snehová vločka, 16 Vianočný koláč, 25 darčekový balíček, 600 mytokronitový žolík, 1 kryštálová mytospriaznenosť

  Nezabudnite si pozrieť fórum o nadchádzajúcom vylepšení hry. Už čoskoro.

  Podpora bude aktívna aj počas prázdnin. Želáme šťastné a veselé Vianoce všetkých vládcom a vládkyniam osudu!
  Tím hry Vládca osudu

  Vianočné miniudalosti (2018-12-04)

  Doomlord Christmas events Vážení hráči, dnes, začala sa vianočná séria miniudalostí v hre Vládca osud.
  Čoskoro prinesieme informáciu o vianočnom výpredaji, promoakcii na míňanie a ďalších udalostiach v hre!

  Novembrový výpredaj (2018-11-22)

  Summer promotions Začína sa nám novembrový výpredaj spojený s míňaním prakameňov. Ste vrele vítaní. Akcia začala dnes a potrvá deväť dní. Tak neváhajte.

  Súboj o titul Pána planéty sa začína (2018-11-08)

  Ruler of the Planet event Opäť stojíš pred monumentálnou budovou, siahajúcou až k nebesiam. Na prvý pohľad to vyzerá, že sa nič nezmenilo, okrem toho, že všetko vyzerá temnejšie. Rovnaké schody, rovnaké prekážky. To bude rutina, vravíš si. Ale tvoj šiesty zmysel bije na poplach. Prvý pohľad môže zradný...
  Nová udalosť v hre Vládca osudu sa práve začala! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Udalosť bude trvať 3 týždne. Môžete použite 1 cisársky dekrét za deň (ale keď ten dnešný nevyužijete, môžete ho použiť nasledujúci deň).
  Pozor! Počas tejto udalosti si u priekupníka duší môžete zakúpiť nasledovné predmety: elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutá truhlička, korisť lovca. Navyše, počas jedného týždňa si tri razy za deň môžete zakúpiť aj nasledujúce predmety: kryštálový balíček obľúbenca, drobný stimulátor časopriestorovej brány.
  Novinka: zvýšili sme maximálnu úroveň AV schopnosti Megaesencia o 10 pre tých, ktorí už túto úroveň majú na maximálnej úrovni, aby sme im pomohli v udalosti.
  Veľa šťastia všetkým!

  Pivný festival (2018-10-18)

  Doomlord Beer Festival Vojna sa skončila, víťazi oslavujú. V okolí bojových polí sa zjavujú šiatriky a stany. Vládcovia a vládkyne osudu pijú orkove pivo z veľkých súdkov, tancujú a spievajú. V čase medzi 18. októbrom bude prebiehať naša miniudalosť, Pivný festival s množstvom úloh a odmien. Odmeny musia byť prevzaté najneskôr do 10. novembra. Tí najlepší môžu získať nový fetiš pre obľúbenca, festivalový fetiš!
  Pre zúčastnenie sa udalosti jednoducho kliknite na súdok s pivom hneď pri ikone vašej postavy.
  Viac informácií nájdeš tu, na fóre.

  Špeciálna aukcia (2018-10-03)

  Doomlord special auction Vážení hráči! Dlhujeme vám jednu funkciu zo série 10. narodenín hry, aukcia špeciálnych predmetov! Nebojte sa, nezmeškali ste ju, budeme licitovať o 3 veci až teraz. Prvá, čarovná palica Cisára, je dostupná už teraz, navštívte aukčný dom! O ďalšiu vec licituje už o tri dni.

  Veža výziev (2018-09-27)

  Tower of Challenge Zbrusu nová ohromná udalosť v online hre Vládca osudu, Veža výziev sa dnes začala! Veža je magická budova, siahajúca do neba s nespočetnými úrovňami. Na každej úrovni musíte dokončiť úlohy, potom poraziť netvora. Každou úrovňou bude netvor mocnejší. Niekoľko prvých úrovní - pre mocného dobrodruha, niekoľko prvých úrovní - protivníci budú triviálne ľahkí, úlohy budú iba výzvou. Neskôr budú netvory mocnejšie a potom už bude veľmi dôležité rozhodnúť sa, či použijete ohňovú zbraň proti ohňovému netvorovi, alebo radšej zvolíte ľadovú zbraň. Uvidíte element vašej výbavy ako ikonku, zobrazujúcu sa pri obrázku výbavy. Následne si viete priradiť element k vašicm legendárnym predmetom!
  Za súboje získate žetóny výzvy. Zameniť ich môžete za odmeny, alebo ich môžete použiť na preskočenie obzvlášť ťažkých úloh. Na konci udalosti môžete získať dodatočné odmeny, v závislosti od počtu dokončených úrovní. Tí najlepší môžu získať aj Fetiš výzvy!
  Ak sa stretnete so špeciálne obtiažnym protivníkom, môžete požiadať o pomoc iných hráčov. Limit na pomoc denne je tri. Udalosť potrvá jeden týždeň, skončí sa nasledujúcu stredu o 10:00 SEČ (4 am EST). Želáme všetkým veľa šťastia!

  Návrat Landragóra (2018-09-25)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.
  Získavate body udalosti už aj za súboje v aliančných turnajoch.
  Novinka: Môžete nájsť šedé mytokronity a taktiež astrálne poklady. Novinka: Pridali sme nové odmeny pre tých hráčov, ktorí už majú nejakú trvalú odmenu z troch z predchádzajúcich udalostí Landragóra.
  Viac info o ďalších odmenách na fóre

  Hra Vládca osudu oslavuje 10 rokov (2018-09-21)

  Doomlord 10th birthday Hra Vládca osudu oslavuje svoje 10te výročie 22. septembra 2018!

  Pri tejto špeciálnej príležitosti sme si pre vás pripravili množstvo unikátnych prekvapení a program. 20-50% zľavy, darčeky, 24 hodinová aukcia s veľmi špeciálnymi predmetmi, balíčkami na spotrebovani, Oko Beholdera s 10 zatočeniami. A od 22. septembra bude dostupný špeciálny balíček, kde môžete získať 6-900 prakameňov, 2 prútiky chrámu a 2 tyče cestovateľa v časeiba za 8 EUR! Pozrite si fórum:
  Doomlord 10th birthday topic

  Vinobranie (2018-09-05)

  Doomlord birthday
  Začína sa nám Vinobranie:
 • Dávame 20% zľavu na cenu za prakamene z vecí, predávaných u priekupníka duší
 • Extra veci u priekupníka duší, počas tejto oslavy
 • Trvanie aukcií sa skráti na 24 hodín
 • Unikátne denné ponuky
 • Počas promo akcie môžete získať úžasné darčekové balíčky, v závislosti od použitých prakameňov!

 • http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,34.0 Prajeme vám príjemné hranie!

  Jama osudu (2018-08-14)

  Jama osuduVeľká udalosť hry Vládca osudu, Jama osudu sa začína dnes o 10.00 SEČ. V Jame osudu bojujte proti netvorom, vládcom osudu a démonom a získavajte poklady, prebojujte sa až na koniec, kde na vás čaká Fetiš Jamy. Udalosť potrvá 3 týždne, najlepší hráči získajú extra odmeny. Pre zapojenie sa do udalosti kliknite na ikonku vpravo hore od ikony postavy!
  Viac informácií nájdete na fóre: pridali sme nové rozšírenia
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,74.0

  Akcie (2018-07-28)

  Vážení hráči, sppustili sme niekoľko udalostí. Už dhlšie nám beží SVET 4, prebiehajú výpredaj a najnovšie sa nám začali aj mini udalosti. Bližšie informácie prinesieme už čoskoro.

  Odstávka serverov (2018-07-10)

  Vážení hráči,
  Zajtra budeme mať odstávku serverov, 11 júla, v stredu. Očakávaný výpadok bude medzi 9.00 až 13:00 SEČ. Počas tejjto doby nebude možné sa pripojiť do hry.
  Dôvodom tejto odstávky je presun našich serverov na stabilnejšiu platformu. Očakávajte rýchlejšie načítavanie stránok, a taktiež môžeme dokončiť https stránky a tiež platobné problémy.
  Ďakujeme za vašu trpezlivosť,
  Tím hry Vládca osudu.

  Vojna priekupníkov duší sa začína (2018-06-26)

  Doomlord War of HuckstersVeľká udalosť hry Vládca osudu, Vojna priekupníkov duší sa začína! Aby ste sa zapojili, musíte byť aspoň na úrovni 3. Zaregistrujete do udalosti sa po kliknutí na ikonku priekupníka hneď pri obrázku vašej postavy. Vojna sa začne v utorok, o 14.00 CET (8am EST). Registrácia sa uzavrie týždeň po tomto dátume, po tomto dátume už nebude možné sa do udalosti zapojiť!
  Pre viac informácií si pozrite fórum!

  Oslava znovudobytia Povrchu Planéty (2018-06-13)

  Doomlord Surface
Celebration Dnes, o 10.00 CET (4 am EST) sa začne naša nová mini udalosť, Znovudobytie povrchu planéty! Budeme si navždy pamätať hrdinský zápas, kedy vládcovia planéty vyhnali Nepriateľa z našej planéty. Každý rok, na výročie tohto víťazstva kmene odložia svoje nepriateľstvá a rubínový, zafírový, smaragdový a diamantový kmeň oslavuje spolu. Tieto oslavy nám pomáhajú pripomenúť si, že sa musíme mať vždy na pozore a bojovať, ak sa Nepriateľ jedného dňa vráti...
  Bude prebiehať naša nová miniudalosť, Oslavy znovudobytia povrchu, s množstvom úloh a odmien. pre zapojenie sa do udalosti jednoducho kliknite na ikonu vládkyne osudu pri vašom obrázku.
  Viac informácií nájdeš na fóre.

  Xeno invázia sa začala (2018-05-22)

  Spustila sa xeno invázia!
  Úspešná udalosť online hry Vládca Osudu menom Xeno invázia sa teraz zopakuje!
  Xeno vojna bude spustená dnes, 22. mája, o 10. hod. SEČ
  V poslednej vojne armáda Vládcov Osudu zničila xeno kráľovné.
  Víťazstvo ale nebolo úplné: zbytok xeno hordy unikol do podzemia a v tajnosti sa opäť začala množiť. Teraz sa už cítia dosť silní na to, aby sa znovu prebojovali na povrch. Túto inváziu musíte zastaviť ešte včas!
  V udalosti sa môžu zúčastniť postavy na min. 3 úrovni po kliknutí na ponuku Iné.
  Ďalšie informácie nájdete tu, na fóre. Prajeme príjemnú zábavu!

  Koniec udalosti Vládca planéty (2018-05-03)

  Víťazi udalosti Vládca planéty Za posledné 3 týždne sa Vládcovia a Vládkyne osudu snažili dosiahnuť vrchol Pyramídy hrôzy vo vražedných pretekoch. Na Svete 2, Malix bol schopný zvíťaziť v pretekoch proti nemožným skutočnostiam a získal trón z ebenového dreva. Nový Vládca Planéty si nasadil Masku hrôzy. Tisícky Vládcov osudu padli k jeho nohám, klaňali sa mu a prisahali, že budú svojho nového vodcu vzývať ako boha. Ale mier, vytvorený touto absolútnou silou, je len iluzórny: o pol roka, príde niekto ďalší, vyzve Vládcu Planéty a pokúsi sa získať trón pre seba...

  Pyramída bude dostupná ešte 1 týždeň, aby ste si mohli vybrať svoje odmeny, v prípade, že ste tak doteraz neurobili. Ostane dostupná IBA 1 týždeň navyše!

  Jarný festival je tu (2018-05-03)

  Doomlord Spring festival
  Ubehli už roky odkedy ste vyhnali Nepriateľa. Povrch planéty teraz pokrýva bujná vegetácia. V jari táto vegetácia víta návrat jari zakvitnutím miliónov rastlín. Preto už neoslavujeme smrť, ale život má vyhradené oslavy - rozhodnite. Počnúc 3. májom (začíname o 10.00) až 18. májom bude prebiehať mini udalosť hry Vládca osudu, Jarná slávnosť s mnohými úlohami a samozrejme odmenami. Pre zapojenie sa do udalosti stačí jednoducho kliknúť na symbol kvetiny pri vašom obrázku.
  Pre viac informácií si prečítajte fórum, tu.

  Svet 4 ťa volá... (2018-04-16)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 je otvorená! Zaregistrujte sa teraz a súťažte na novom svete od jeho skorého začiatku. Vytvorte si postavu a zvíťazte na Svete 4 s vašou alianciou! Svet 4 začne v pondelok o 14.00 SEČ (CET).

  Tu sa môžete zaregistrovať.

  Vyhrajte prakamene a ďalšie výhry pre vaše postavy na iných svetoch! Kryštálová aliancia sa pripojí 1 deň po začiatku sveta. Do pozornosti dávame, že v obchode bude dostupná menšia korisť lovca!

  Viac detailov tu

  Súboj o titul Pána planéty sa začína (2018-04-10)

  Ruler of the Planet event Opäť stojíš pred monumentálnou budovou, siahajúcou až k nebesiam. Na prvý pohľad to vyzerá, že sa nič nezmenilo, okrem toho, že všetko vyzerá temnejšie. Rovnaké schody, rovnaké prekážky. To bude rutina, vravíš si. Ale tvoj šiesty zmysel bije na poplach. Prvý pohľad môže zradný...
  Nová udalosť v hre Vládca osudu sa práve začala! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Udalosť bude trvať 3 týždne. Môžete použite 1 cisársky dekrét za deň (ale keď ten dnešný nevyužijete, môžete ho použiť nasledujúci deň).
  Pozor! Počas tejto udalosti si u priekupníka duší môžete zakúpiť nasledovné predmety: elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutá truhlička, korisť lovca. Navyše, počas jedného týždňa si tri razy za deň môžete zakúpiť aj nasledujúce predmety: kryštálový balíček obľúbenca, drobný stimulátor časopriestorovej brány.
  Novinka: zvýšili sme maximálnu úroveň AV schopnosti Megaesencia o 10 pre tých, ktorí už túto úroveň majú na maximálnej úrovni, aby sme im pomohli v udalosti.
  Veľa šťastia všetkým!

  Veľkonočné miniudalosti (2018-03-22)

  Doomlord Easter Odkedy bol Povrch znovu dobytý, svet sa opäť stal úrodným. Vládcovia osudu si skúšajú rozpomenúť, ako ich predkovia žili pred vyhnaním do exilu. Vyvolanie pamäte pravekých sviatkov môže premôcť monotónnosť z každodennej rutiny. Lady Alvariel ponúka špeciálne relikvie pre tých, ktorí dokážu pozbierať farebné xenomorfie vajcia a pomôžu znovu ožiť pravekému sviatku, Veľkej noci. Medzi 22. marcom (začíname o 10.00 CET) až 4. aprílom prebehne naša mini-udalosť, Veľká noc, s mnohými úlohami a odmenami. Oslávme sviatky spolu!
  Pre vstup do udalosti klikni na ikonu masky pri obrázku postavy. Pre veľkú popularitu se pridali do odmien aj trosky khesona.
  Viac informácií nájdeš na fóre, tu.

  Návrat Landragóra (2018-02-27)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.
  Získavate body udalosti už aj za súboje v aliančných turnajoch.
  Novinka: Môžete nájsť šedé mytokronity a taktiež astrálne poklady. Novinka: Pridali sme nové odmeny pre tých hráčov, ktorí už majú nejakú trvalú odmenu z troch z predchádzajúcich udalostí Landragóra.
  Viac info o ďalších odmenách na fóre

  Šťastného Valentína (2018-02-14)

  Dnes tu máme Valentína. Obdarujte svojich blízkych v našej promo akcii.. Pozri si bližšie info na fóre:
  Pre viac informácií na fóre, klikni sem.

  Karneval je tu (2018-02-07)

  Doomlord Carnival Denným honom bude vládnuť chladná oceľ a plamenné kúzla. Ale počas noci môžu neúnavný vládcovia konečne odpočívať. Oblečú si strašidelné, smiešne alebo prekvapivé kostýmy a masky, aby privítali nový rok, šancu na prežitie. A oznámili bohom, že čakajú na ich návrat... Medzi 7. až 22. februárom bude prebiehať naša mini udalosť, Karneval, s viacerými úlohami a odmenami, vrátane odmeny - Karnevalového fetišu!. Oslávme Karneval spolu!
  Pre vstup do udalosti klikni na ikonu masky, pri svojom obrázku postavy.
  Pre viac informácií na fóre, klikni sem.

  Vyvolávanie netvorov (2018-01-25)

  Doomlord: Monster summoningDo hry sme pridali nové rozšírenie, Vyvolávanie netvorov! Dostupné je pre hráčov úrovne 70 a vyššie, prístupné v podmenu Lov. Najprv musíte vyvolať a aktivovať netvora. Potom budete môcť útočiť na netvorov, vyvolaných inými hráčmi. Úspechy, rebríčky a rôzne odmeny čakajú na odvážnych lovcov netvorov :) Pre viac detailov si pozrite fórum:
  Fórum o vyvolávaní netvorov
  Taktiež nám beží Svet 4, takže sa registrujte a hrajte na našom rýchlom svete!

  Jama osudu (2018-01-09)

  Jama osuduVeľká udalosť hry Vládca osudu, Jama osudu sa začína dnes o 10.00 SEČ. V Jame osudu bojujte proti netvorom, vládcom osudu a démonom a získavajte poklady, prebojujte sa až na koniec, kde na vás čaká Fetiš Jamy. Udalosť potrvá 3 týždne, najlepší hráči získajú extra odmeny. Pre zapojenie sa do udalosti kliknite na ikonku vpravo hore od ikony postavy!
  Viac informácií nájdete na fóre: pridali sme nové rozšírenia
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,74.0

  Vianočná promo akcia (2017-12-14)

  Doomlord Christmas sale Dnes sa začína vianočný výpredaj s 20 percentnými zľavami na nákup za prakamene, skrátený čas aukcie, unikátne denné ponuky, predaj špeciálnych predmetov a obrovské bonusové balíčky za míňanie prakameňov. Taktiež môžete získať špeciálne darčekové balíčky, v závislosti od množstva zakúpených prakameňov a tento darček môžete zaslať ktorémukoľvek hráčovi podľa vášho výberu (vrátane vás). Táto udalosť potrvá do 22. decembra. Detailný popis udalosti nájdete na fóre:
  VIanočný výpredaj
  Medzi poludním od 24. decembra do poludnia 25. decembra zavládne mier na celom povrchu: hráči nebudú môcť bojovať a vysávať duševnú energiu od seba navzájom, takže sa môžete zamerať na vývoj svojej postavy. Morálka zvierat nebude klesať počas tohto obdobia. U priekupníka duší nájdete zľavu 20% na nápoje za duševnú energiu.
  Rovnako spúšťame dobíjaciu promoakciu s nasledovnými balíčkami:

  20 prakameňov: 2 EUR alebo 25 prakameňov mobilnou platbou: 1 Kupón na relikvie, 1 Vianočný koláč, 1 darčekový balíček
  100 prakameňov: 8 EUR: 1 relikviový žolík, 6 praveký zlatý žolík, 10 snehová vločka, 1 Vianočný koláč, 2 darčekový balíček, 40 mytokronitový žolík
  350 prakameňov: 20 EUR: 3 relikviový žolík, 15 praveký zlatý žolík, 25 snehová vločka, 3 Vianočný koláč, 6 darčekový balíček, 120 mytokronitový žolík
  750 prakameňov: 40 EUR: 5 relikviový žolík, 30 praveký zlatý žolík, 50 snehová vločka, 7 Vianočný koláč, 12 darčekový balíček, 250 mytokronitový žolík, 1 kryštálová mytospriaznenosť
  1600 prakameňov: 80 EUR: 12 relikviový žolík, 70 praveký zlatý žolík, 120 snehová vločka, 16 Vianočný koláč, 25 darčekový balíček, 600 mytokronitový žolík, 1 kryštálová mytospriaznenosť

  Nezabudnite si pozrieť fórum o nadchádzajúcom vylepšení hry. Už čoskoro.

  Podpora bude aktívna aj počas prázdnin. Želáme šťastné a veselé Vianoce všetkých vládcom a vládkyniam osudu!
  Tím hry Vládca osudu

  Vianočné mini udalosti (2017-12-08)

  Doomlord Christmas events Vážení hráči, dnes, začala sa vianočná séria miniudalostí v hre Vládca osud.
  Trvať bude o 5 dní viac, ako predchádzajúca udalosť, taktiež sme pridali extra úlohy a odmeny. Prajeme príjemnú zábavu!

  Novembrová promoakcia (2017-11-24)

  Xeno war Vážení hráči, začala nám promoakcia, ktorá bude trvať 10 dní. Tí z vás, ktorí si zakúpia prakamene, získajú špeciálny darčekový balíček! Každý hráč si môže zakúpiť iba JEDEN balíček. Trvanie: 24.11. - 3.12. (od piatka do nasledujúcej nedele)

  20 prakameňov:
  1 truhla Univerza, 1 orkove pivo, 2 kryštálové žolíky, 10 mytokronitových žolíkov

  100 prakameňov:
  1 relikviový žolík, 3 truhly Univerza, 3 orkove pivá, 10 zlatých dukátov, 2 smaragdové krabice, 10 kryštálových žolíkov, 40 mytokronitových žolíkov

  350 prakameňov:
  3 relikviové žolíky, 10 truhiel Univerza, 10 orkovych pív, 25 zlatých dukátov, 6 smaragdových krabíc, 35 kryštálových žolíkov, 120 mytokronitových žolíkov, 1 fetišový žolík

  750 prakameňov:
  5 relikových žolíkov, 20 truhiel Univerza, 20 orkovych pív, 50 zlatých dukátov, 12 smaragdových krabíc, 70 kryštálových žolíkov, 250 mytokronitových žolíkov, 1 fetišový žolík

  1600 prakameňov:
  10 relikviových žolíkov, 40 truhiel Univerza, 40 orkovych pív, 100 zlatých dukátov, 25 smaragdových krabíc, 160 kryštálových žolíkov, 600 mytokronitových žolíkov, 2 fetišové žolíky

  Vojna priekupníkov duší sa začína (2017-11-09)

  Doomlord War of HuckstersVeľká udalosť hry Vládca osudu, Vojna priekupníkov duší sa začína! Aby ste sa zapojili, musíte byť aspoň na úrovni 3. Zaregistrujete do udalosti sa po kliknutí na ikonku priekupníka hneď pri obrázku vašej postavy. Vojna sa začne v utorok, o 14.00 CET (8am EST). Registrácia sa uzavrie týždeň po tomto dátume, po tomto dátume už nebude možné sa do udalosti zapojiť!
  Pre viac informácií si pozrite fórum!

  Pivný festival (2017-10-16)

  Doomlord Beer Festival Vojna sa skončila, víťazi oslavujú. V okolí bojových polí sa zjavujú šiatriky a stany. Vládcovia a vládkyne osudu pijú orkove pivo z veľkých súdkov, tancujú a spievajú. V čase medzi 16. až 31. októbrom bude prebiehať naša miniudalosť, Pivný festival s množstvom úloh a odmien. Odmeny musia byť prevzaté najneskôr do 10. novembra. Tí najlepší môžu získať nový fetiš pre obľúbenca, festivalový fetiš!
  Pre zúčastnenie sa udalosti jednoducho kliknite na súdok s pivom hneď pri ikone vašej postavy.
  Viac informácií nájdeš tu, na fóre.

  Narodeninová akcia (2017-09-20)

  Doomlord birthday Pôvodná hra Vládca osudu bola spustená 22. septembra pred 9 rokmi.

  Začala sa nám Narodeninová akcia na prakamene.
  Poďme to osláviť spolu s hráčmi tohto sveta! Už 21. septembra sa začnú ďalšie udalosti.

  Počas tejto oslavy, trvajúcej od 21. septembra do 2. októbra, bude súbežne prebiehať viacero promo akcií spolu s Xeno inváziou:
 • Dávame 20% zľavu na cenu za prakamene z vecí, predávaných u priekupníka duší
 • Extra veci u priekupníka duší, počas tejto oslavy
 • Trvanie aukcií sa skráti na 24 hodín
 • Unikátne denné ponuky
 • Počas promo akcie môžete získať úžasné darčekové balíčky, v závislosti od použitých prakameňov!

 • http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,34.0 Prajeme vám príjemné hranie!

  Výsledky Vládcu planéty (2017-09-03)

  Doomlord Ruler of the Planet results title= Epická udalosť v hre Vládca osudu, Pán Planéty sa skončila. Na nasledujúcich 6 mesiacov tento titul získava
  sedak045!

  Blahoželáme všetkým, ktorí sa zapojili a dosiahli vrchol (v hre samozrejme) Pyramídy! Nasledujúca udalosť, Vinobranie sa začína už v pondelok. Sledujte a získajte nové ceny!

  Súboj o titul Pána planéty sa začína (2017-08-10)

  Ruler of the Planet event Opäť stojíš pred monumentálnou budovou, siahajúcou až k nebesiam. Na prvý pohľad to vyzerá, že sa nič nezmenilo, okrem toho, že všetko vyzerá temnejšie. Rovnaké schody, rovnaké prekážky. To bude rutina, vravíš si. Ale tvoj šiesty zmysel bije na poplach. Prvý pohľad môže zradný...
  Nová udalosť v hre Vládca osudu sa práve začala! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Udalosť bude trvať 3 týždne. Môžete použite 1 cisársky dekrét za deň (ale keď ten dnešný nevyužijete, môžete ho použiť nasledujúci deň).
  Pozor! Počas tejto udalosti si u priekupníka duší môžete zakúpiť nasledovné predmety: elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutá truhlička, korisť lovca. Navyše, počas jedného týždňa si tri razy za deň môžete zakúpiť aj nasledujúce predmety: kryštálový balíček obľúbenca, drobný stimulátor časopriestorovej brány.
  Novinka: zvýšili sme maximálnu úroveň AV schopnosti Megaesencia o 10 pre tých, ktorí už túto úroveň majú na maximálnej úrovni, aby sme im pomohli v udalosti.
  Veľa šťastia všetkým!

  Predregistrácia na Svet 4 (2017-08-04)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 je otvorená! Zaregistrujte sa teraz a súťažte na novom svete od jeho skorého začiatku. Vytvorte si postavu a zvíťazte na Svete 4 s vašou alianciou! Svet 4 začne v pondelok o 14.00 SEČ (CET).

  Tu sa môžete zaregistrovať.

  Vyhrajte prakamene a ďalšie výhry pre vaše postavy na iných svetoch! Kryštálová aliancia sa pripojí 1 deň po začiatku sveta. Do pozornosti dávame, že v obchode bude dostupná menšia korisť lovca!

  Viac detailov tu

  Miniudalosti Letných prázdnin (2017-07-24)

  Doomlord Summer vacation Už zajtra sa začne miniudalosť Letné prázdniny! Každý deň dostanete úlohy, ktoré sa dajú opakovane spĺňať a získavať rôzne odmeny. Väčšina úloh sa dá splniť raz denne, za daný čas. Po niekoľkých dňoch dostanete nové úlohy. Zbierajte slnečné kryštály a zameňte ich za legendárny slnečný fetiš, alebo iné odmeny! Iba počas udalosti bude možné kúpiť balíček letných prázdnin a počas lovu, súboja a výzvy bude možné nájsť zlaté truhličky (5% šanca na nájdenie). Otvorte a získajte zaujímavé ceny!
  Do udalosti sa môžete dostať po kliknutí na ikonu miniudalosti naľavo od obrázku postavy. Prajeme príjemnú zábavu!

  Letný výpredaj (2017-07-18)

  Summer promotions Vážení hráči! Naša letná promoakcia sa začína dnes. Ak si kúpite prakamene medzi 18. až 31. júlom, získate k k prakameňom aj darčekový balíček (alebo ho môžete poslať priateľovi). Taktiež v tomto čase si môžete vychutnať aj ansledujúce akcie: medzi 18. až 24. júlom: 20% zľava na nákupy v prakameňoch u priekupníka duší, zľavy na unikátne veci, "Oko Beholdera" koleso šťastia u priekupníka duší, špeciálne unikátne denné ponuky, 24 hodnivé aukcie a jedinečné darčekové balíčky ako odmena za míňanie prakameňov. Viac informácií nájdete na fóre:

  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,75.0

  Užite si letné prázdniny! Tím hry Vládca osudu

  Landragór sa vrátil (2017-06-29)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.
  Získavate body udalosti už aj za súboje v aliančných turnajoch.
  Novinka: Môžete nájsť šedé mytokronity a taktiež astrálne poklady. Novinka: Pridali sme nové odmeny pre tých hráčov, ktorí už majú nejakú trvalú odmenu z troch z predchádzajúcich udalostí Landragóra.
  Viac info o ďalších odmenách na fóre

  Oslava znovudobytia Povrchu planéty (2017-06-07)

  Doomlord Surface
Celebration V pondelok, o 10.00 CET (4 am EST) sa začne naša nová mini udalosť, Znovudobytie povrchu planéty! Budeme si navždy pamätať hrdinský zápas, kedy vládcovia planéty vyhnali Nepriateľa z našej planéty. Každý rok, na výročie tohto víťazstva kmene odložia svoje nepriateľstvá a rubínový, zafírový, smaragdový a diamantový kmeň oslavuje spolu. Tieto oslavy nám pomáhajú pripomenúť si, že sa musíme mať vždy na pozore a bojovať, ak sa Nepriateľ jedného dňa vráti...
  Medzi 7. až 22. júnom (štartujeme o 10.00 CET) bude prebiehať naša nová miniudalosť, Oslavy znovudobytia povrchu, s množstvom úloh a odmien. pre zapojenie sa do udalosti jednoducho kliknite na ikonu vládkyne osudu pri vašom obrázku.
  Viac informácií nájdeš na fóre.

  Jama osudu (2017-05-11)

  Jama osuduVeľká udalosť hry Vládca osudu, Jama osudu sa začína dnes o 10.00 SEČ. V Jame osudu bojujte proti netvorom, vládcom osudu a démonom a získavajte poklady, prebojujte sa až na koniec, kde na vás čaká Fetiš Jamy. Udalosť potrvá 3 týždne, najlepší hráči získajú extra odmeny. Pre zapojenie sa do udalosti kliknite na ikonku vpravo hore od ikony postavy!
  Viac informácií nájdete na fóre: pridali sme nové rozšírenia
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,74.0

  Jama osudu sa blíži, Jama zatratenia sa stratí (2017-05-08)

  Vážení hráči! Jama osudu odštartuje vo Štvrtok, 11. mája. To znamená, že Jama zatratenia sa stratí 10. mája o polnoci. Odporúčame preto dokončiť Jamu zatratenia ešte v stredu, pretože o polnoci zmizne kvôli Jame osudu.

  Veľkonočná promo akcia a výpredaj (2017-04-10)

  Doomlord Easter promotionVážení hráči!
  Prekvapte seba, alebo svojich priateľov darčekovým balíčkom! Kúpte si prakamene medzi 10. až 18. aprílom a pošlite darček vami zvolenej postave!
  Ak si zakúpite prakamene počas tohto obdobia, môžete si v menu prakamene zvoliť postavu, ktorá dostane odmenu. Predmety sú dodané až po zvolení postavy! Darovať ich môžete akejkoľvek postave, vrátane seba samého. Zakúpiť si môžete viacero balíčkov, ale jeden hráč môže získať iba JEDEN balíček.
  20 prakameňov: 2 EUR or 25 prakameňov mobilnou platbou
  1 farebné vajíčko, 1 lós, 1 veľkonočné vajíčko, 1 veľkonočná truhlica
  100 prakameňov: 8 EUR
  1 cisárska pečať, 2 farebné vajíčka, 1000 trosiek khesona, 3 lósy, 2 veľkonočné vajíčka, 40 žltých mytokronitov
  350 prakameňov: 20 EUR
  2 cisárske pečate, 5 farebných vajíčok, 2 zlaté krabice, 3000 trosiek khesona, 10 lósov, 3 veľkonočné vajíčka, 5 veľkonočných truhlíc, 120 žltých mytokronitov
  750 prakameňov: 40 EUR
  5 cisárskych pečatí, 10 farebných vajíčok, 5 zlatých krabíc, 7000 trosiek khesona, 20 lósov, 7 veľkonočných vajíčok, 10 veľkonočných truhlíc, 250 žltých mytokronitov
  1600 prakameňov: 80 EUR
  10 cisárskych pečatí, 25 farebných vajíčok, 10 zlatých krabíc, 15000 trosiek khesona, 40 lósov, 15 veľkonočných vajíčok, 20 veľkonočných truhlíc, 600 žltých mytokronitov

  V rovnakom čase, od 10.00 CET, začne Veľkonočný výpredaj s 20% zľavou na ceny za prakamene, bude skrátený čas aukcie, pribudnú unikátne denné ponuky, predaj špeciálnych predmetov (kryštály obľúbencov, veľkonočné truhlice,korisť lovca, čarovné krmivo a pod.), a obrovské bonusové balíčky za míňanie prakameňov. Tieto akcie potrvajú do 17. apríla. Veselú veľkú noc všetkým!

  Veľkonočné miniudalosti (2017-04-04)

  Doomlord Easter Odkedy bol Povrch znovu dobytý, svet sa opäť stal úrodným. Vládcovia osudu si skúšajú rozpomenúť, ako ich predkovia žili pred vyhnaním do exilu. Vyvolanie pamäte pravekých sviatkov môže premôcť monotónnosť z každodennej rutiny. Lady Alvariel ponúka špeciálne relikvie pre tých, ktorí dokážu pozbierať farebné xenomorfie vajcia a pomôžu znovu ožiť pravekému sviatku, Veľkej noci. Medzi 4. (začíname o 10.00 CET) az 21. aprílom prebehne naša nová mini-udalosť, Veľká noc, s mnohými úlohami a odmenami. Oslávme sviatky spolu!
  Pre vstup do udalosti klikni na ikonu masky pri obrázku postavy. Pre veľkú popularitu se pridali do odmien aj trosky khesona.
  Viac informácií nájdeš na fóre, tu.

  Vládca osudu úrovne 300 (2017-04-01)

  Vážení hráči! Konečne sa nám podarilo dokončiť zlepšenia hry, ktoré si môžete vychutnať po dosiahnutí úrovne 300. Po tomto limite budete schopní sa usadiť a stavať svoje vlastné mestá. Každý hráč získa pozemok, nehnuteľosť a záhradu, ktoré si budete môcť vylepšovať podľa ľubovôle. Technologické vybavenia budú nevyhnutnosťou: nájsť budete môcť baňu, spoločnosť, stavať budete moderné autá, taktiež bojové roboty. Svoje zvieratká si budete môcť nastavovať: môžete sa s imi hrať a zapojiť sa do zvieracej súťaže krásy. Armáda žoldnierov očakáva vaše rozkazy, vziať ich môžete so sebou do úloh, grafická verzia súčasných dobrodružstiev. Ani po vyhnaní Nepriateľa nezavládne mier: kriminálne bandy, nekontrolované laboratórne experimenty a votrelci z vonkajšieho vesmíru budú naďalej hrozbou. Samozrejme stále pracujeme na vylepšovaní, ale zaberie to istý čas. Dovtedy si vychutnajte aspoň snímky z pripravovaného rozšírenia! Doomlord level 300

  Vojna priekupníkov duší sa začína (2017-03-21)

  Doomlord War of HuckstersVeľká udalosť hry Vládca osudu, Vojna priekupníkov duší sa začína! Aby ste sa zapojili, musíte byť aspoň na úrovni 3. Zaregistrujete do udalosti sa po kliknutí na ikonku priekupníka hneď pri obrázku vašej postavy. Vojna sa začne v piatok, o 10.00 CET (4am EST). Registrácia sa uzavrie nasledujúci pondelok o 10.00 CET, po tomto dátume už nebude možné sa do udalosti zapojiť!
  Pre viac informácií si pozrite fórum!

  Začína sa Xeno invázia (2017-02-21)

  Spustila sa xeno invázia!
  Úspešná udalosť online hry Vládca Osudu menom Xeno invázia sa teraz zopakuje!
  Xeno vojna bude spustená dnes, 21. júna, o 10. hod. SEČ
  V poslednej vojne armáda Vládcov Osudu zničila xeno kráľovné.
  Víťazstvo ale nebolo úplné: zbytok xeno hordy unikol do podzemia a v tajnosti sa opäť začala množiť. Teraz sa už cítia dosť silní na to, aby sa znovu prebojovali na povrch. Túto inváziu musíte zastaviť ešte včas!
  V udalosti sa môžu zúčastniť postavy na min. 3 úrovni po kliknutí na ponuku Iné.
  Ďalšie informácie nájdete tu, na fóre. Prajeme príjemnú zábavu!

  Valentínska promoakcia (2017-02-14)

  Doomlord Valentine day promotionVážení hráči!
  Prekvapte svojich milovaných darčekovým balíčkom! Kúpte si prakamene medzi 14. až 23. februárom a zašlite darček vami vybranej osobe!
  Ak si zakúpite prakamene počas toho obdobia, môžete si zvoliť postavu v menu Prakamene, ktorá obdrťí váš darček. Predmety budú udelené až potom, keď si zvolíte postavu! Obdarovať môžete kohoľvek, aj seba. Zakúpiť si môžete viacero balíčkov, ale jeden na obdarovanie získate iba JEDEN balíček.
  20 prakameňov: 2 EUR or 25 prakameňov mobilnou platbou
  1 majstrovský kameň, 1 energetický koncentrát, 1 karnevalová maska
  100 prakameňov: 8 EUR
  2 majstrovské kamene, 3 orkove pivá, 10 energetických koncentrátov, 2 karnevalové masky, 40 modrých mytokronitov, 2 úlomky vernosti
  350 prakameňov: 20 EUR
  3 majstrovské kamene, 1 žezlo jamy, 10 orkovych pív, 30 energetických koncentrátov, 5 karnevalových masiek, 120 modrých mytokronitov, 6 úlomkov vernosti
  750 prakameňov: 40 EUR
  4 majstrovské kamene, 1 žezlo jamy, 20 orkovych pív, 70 energetických koncetrátov, 10 karnevalových masiek, 250 modrých mytokronitov, 14 úlomkov vernosti
  1600 prakameňov: 80 EUR
  5 majstrovských kameňov, 2 žezlá jamy, 40 orkovych pív, 150 energetických koncetrátov, 20 karnevalových masiek, 600 modrých mytokronitov, 30 úlomkov vernosti

  Karneval vládcov osudu je späť (2017-02-01)

  Doomlord Carnival Denným honom bude vládnuť chladná oceľ a plamenné kúzla. Ale počas noci môžu neúnavný vládcovia konečne odpočívať. Oblečú si strašidelné, smiešne alebo prekvapivé kostýmy a masky, aby privítali nový rok, šancu na prežitie. A oznámili bohom, že čakajú na ich návrat... Medzi 1. až 16. februárom bude prebiehať naša nová mini udalosť, Karneval, s viacerými úlohami a odmenami, vrátane zbrusu novej odmeny - Karnevalového fetiš!. Oslávme Karneval spolu!
  Pre vstup do udalosti klikni na ikonu masky, pri svojom obrázku postavy.
  Pre viac informácií na fóre, klikni sem.

  Registrácia na Svet 4 (2017-01-24)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 v hre Vládca osudu je teraz otvorená! Zaregistruj sa teraz a zapoj sa do súťaže od samého začiatku. Staň sa najmocnejším Vládcom, alebo Vládkyňou osudu!
  Hra beží trojnásobnou rýchlosťou. Tentokrát, registrovať sa do spoločného servera sa môžu hráči zo Slovenskej, Ruskej a Francúzskej verzie hry. Samozrejme, preto bude server bežať v anglickom jazyku pre všetkých, hráči ale budú môcť presunúť prípadné výhry na svoj daný server v pôvodnom jazyku. prosím nezabudnite, že žiadne remízy nebudú brané do úvahy, v prípade remízy v konečnom hodnotení rozhodne množstvo ukoristenej DE.
  Viac informácií tu

  Súboj o titul Pána planéty sa začína (2017-01-05)

  Ruler of the Planet event Opäť stojíš pred monumentálnou budovou, siahajúcou až k nebesiam. Na prvý pohľad to vyzerá, že sa nič nezmenilo, okrem toho, že všetko vyzerá temnejšie. Rovnaké schody, rovnaké prekážky. To bude rutina, vravíš si. Ale tvoj šiesty zmysel bije na poplach. Prvý pohľad môže zradný...
  Nová udalosť v hre Vládca osudu sa práve začala! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Udalosť bude trvať 3 týždne. Môžete použite 1 cisársky dekrét za deň (ale keď ten dnešný nevyužijete, môžete ho použiť nasledujúci deň).
  Pozor! Počas tejto udalosti si u priekupníka duší môžete zakúpiť nasledovné predmety: elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutá truhlička, korisť lovca. Navyše, počas jedného týždňa si tri razy za deň môžete zakúpiť aj nasledujúce predmety: kryštálový balíček obľúbenca, drobný stimulátor časopriestorovej brány.
  Veľa šťastia všetkým!

  Jama Zatratenia (2016-12-20)

  Pit of DamnationVážení hráči, do hry sme pridali novú udalosť, Jamu Zatratenia. Opakuje sa každý mesiac, jedná sa o plnohodnotnú verziu veľkej udalosti, Jamy Osudu. Udalosť je dostupná od úrovne 8, v ľavom menu, pod tlačidlom Chrám osudu. Popis udalosti nájdete vo vnútri udalosti, pod tlačidlom opis udalosti. Veľa šťastia všetkým!

  Vianočné zľavy a výpredaj (2016-12-14)

  Doomlord Christmas sale Dnes sa začína vianočný výpredaj s 20 percentnými zľavami na nákup za prakamene, skrátený čas aukcie, unikátne denné ponuky, predaj špeciálnych predmetov a obrovské bonusové balíčky za míňanie prakameňov. Taktiež môžete získať špeciálne darčekové balíčky, v závislosti od množstva zakúpených prakameňov a tento darček môžete zaslať ktorémukoľvek hráčovi podľa vášho výberu (vrátane vás). Táto udalosť potrvá do 22. decembra. Detailný popis udalosti nájdete na fóre:
  VIanočný výpredaj
  Medzi poludním od 24. decembra do poludnia 25. decembra zavládne mier na celom povrchu: hráči nebudú môcť bojovať a vysávať duševnú energiu od seba navzájom, takže sa môžete zamerať na vývoj svojej postavy. Morálka zvierat nebude klesať počas tohto obdobia. U priekupníka duší nájdete zľavu 20% na nápoje za duševnú energiu.
  Rovnako spúšťame dobíjaciu promoakciu s nasledovnými balíčkami:

  20 prakameňov: 2 EUR alebo 25 prakameňov mobilnou platbou: 1 kupón na relikvie, 1 vianočný koláč, 1 darčekový balík
  100 prakameňov: 8 EUR: 1 kupón na relikvie, 20 diránia, 10 snehových vločiek, 1 vianočný koláč, 2 darčekové balíky, 20 hnedých mytokronitov
  350 prakameňov: 20 EUR: 3 kupóny na relikvie, 50 diránia, 25 snehových vločiek, 3 vianočné koláče, 6 darčekových balíkov, 1 žezlo jamy*, 50 hnedých mytokronitov
  750 prakameňov: 40 EUR: 7 kupónov na relikvie, 100 diránia, 50 snehových vločiek, 7 vianočných koláčov, 12 darčekových balíkov, 1 žezlo jamy*, 100 hnedých mytokronitov
  1600 prakameňov: 80 EUR: 1 unobtániový fókus, 12 kupónov na relikvie, 250 diránia, 100 snehových vločiek, 15 vianočných koláčov, 25 darčekových balíkov, 2 žezlá jamy*, 250 hnedých mytokronitov

  Podpora bude aktívna aj počas prázdnin. Želáme šťastné a veselé Vianoce všetkých vládcom a vládkyniam osudu!
  Tím hry Vládca osudu

  Vianočné mini udalosti sú tu (2016-12-08)

  Doomlord Christmas events Vážení hráči, dnes, začnala sa vianočná séria miniudalostí v hre Vládca osud. Nájdete aj úlohy
  v tomto príspevku.
  Trvať bude o 5 dní viac, ako predchádzajúca udalosť, taktiež sme pridali extra úlohy a odmeny. Prajeme príjemnú zábavu!

  Novembrová promoakcia (2016-11-28)

  Xeno war Vážení hráči, začala nám promoakcia, ktorá bude trvať 10 dní. Tí z vás, ktorí si zakúpia prakamene, získajú špeciálny darčekový balíček! Každý hráč si môže zakúpiť iba JEDEN balíček. Trvanie: 28.11. - 7.12. (od pondelka do nasledujúcej stredy)

  20 prakameňov:
  1 truhla Univerza, 1 orkove pivo, 2 kryštály obľúbenca, 10 mytokronitových balíčkov

  100 prakameňov:
  1 kupón na relikvie, 3 truhly Univerza, 3 orkove pivá, 10 zlatých dukátov, 2 smaragdové krabice, 10 kryštálov obľúbenca, 40 modrých mytokronitov

  350 prakameňov:
  1 kryxonitový fókus, 10 truhiel Univerza, 10 orkovych pív, 25 zlatých dukátov, 6 smaragdových krabíc, 25 kryštálov obľúbenca, 100 modrých mytokronitov, 1 prútik chrámu osudu

  750 prakameňov:
  1 unobtániový fókus, 20 truhiel Univerza, 20 orkovych pív, 50 zlatých dukátov, 12 smaragdových krabíc, 50 kryštálov obľúbenca, 200 modrých mytokronitov, 1 prútik chrámu osudu

  1600 prakameňov:
  2 unobtániové fókusy, 40 truhiel Univerza, 40 orkovych pív, 100 zlatých dukátov, 25 smaragdových krabíc, 120 kryštálov obľúbenca, 500 modrých mytokronitov, 2 prútiky chrámu osudu

  Registrácia na svet 4 je otvorená (2016-11-11)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 v hre Vládca osudu je teraz otvorená! Zaregistruj sa teraz a zapoj sa do súťaže od samého začiatku. Staň sa najmocnejším Vládcom, alebo Vládkyňou osudu!
  Hra beží trojnásobnou rýchlosťou. Tentokrát, registrovať sa do spoločného servera sa môžu hráči zo Slovenskej, Ruskej a Francúzskej verzie hry. Samozrejme, preto bude server bežať v anglickom jazyku pre všetkých, hráči ale budú môcť presunúť prípadné výhry na svoj daný server v pôvodnom jazyku. prosím nezabudnite, že žiadne remízy nebudú brané do úvahy, v prípade remízy v konečnom hodnotení rozhodne množstvo ukoristenej DE.
  Viac informácií tu
  Svet sa spustí 17. novembra, vo štvrtok o 10.00 SEČ.

  Landraór sa vyslobodil (2016-11-03)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.
  Získavate body udalosti už aj za súboje v aliančných turnajoch.
  Novinka: Môžete nájsť šedé mytokronity a taktiež astrálne poklady. Novinka: Pridali sme nové odmeny pre tých hráčov, ktorí už majú nejakú trvalú odmenu z troch z predchádzajúcich udalostí Landragóra.
  Viac info o ďalších odmenách na fóre.

  Pivný festival (2016-10-17)

  Doomlord Beer Festival Vojna sa skončila, víťazi oslavujú. V okolí bojových polí sa zjavujú šiatriky a stany. Vládcovia a vládkyne osudu pijú orkove pivo z veľkých súdkov, tancujú a spievajú. V čase medzi 17. októbrom až 1. novembrom bude prebiehať naša nová miniudalosť, Pivný festival s množstvom úloh a odmien s novými odmenami (vrátane smaragdovej krabice a hnedých mytokronitov). Nové odmeny si môžete prezrieť pod menu Odmeny! Odmeny musia byť prevzaté najneskôr do 10. novembra. Tí najlepší môžu získať nový fetiš pre obľúbenca, festivalový fetiš!
  Pre zúčastnenie sa udalosti jednoducho kliknite na súdok s pivom hneď pri ikone vašej postavy.
  Viac informácií nájdeš tu, na fóre.

  Aréna obľúbencov (2016-09-23)

  Doomlord minion arena Do hry Vládca osudu sme pridali nové, veľké rozšírenie, Arénu obľúbencov!
  Keď sa vašej aliancii podarí dokončiť budovy Aréna obľúbencov a jeden, alebo viac vašich obľúbencov má bojovú schopnosť (získanú za hnedé mytokronity), môžete ich poslať do súboja! Rozvíjajte ich schopnosti a vyzbrojujte ich magickými predmetmi! Pre viac detailov si pozrite fórum:
  Téma fóra s Arénou obľúbencov.

  Jama osudu (2016-09-22)

  Jama osuduVeľká udalosť hry Vládca osudu, Jama osudu sa začína dnes o 10.00 SEČ (4am EST). V Jame osudu bojujte proti netvorom, vládcom osudu a démonom a získavajte poklady, prebojujte sa až na koniec, kde na vás čaká Fetiš Jamy. Udalosť potrvá 3 týždne, najlepší hráči získajú extra odmeny. Pre zapojenie sa do udalosti kliknite na ikonku vpravo hore od ikony postavy!
  Viac informácií nájdete na fóre: priadli sme nové rozšírenia
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,74.0

  Narodeninová akcia (2016-09-12)

  Doomlord birthday Pôvodná hra Vládca osudu bola spustená 22. septembra pred 8 rokmi.

  Začala sa nám Narodeninová akcia na prakamene.
  Poďme to osláviť spolu s hráčmi tohto sveta! Už 14. septembra sa začnú ďalšie udalosti.

  Počas tejto oslavy, trvajúcej od 12. do 23. septembra, bude súbežne prebiehať viacero promo akcií spolu s Vinobraním:
 • Dávame 20% zľavu na cenu za prakamene z vecí, predávaných u priekupníka duší
 • Extra veci u priekupníka duší, počas tejto oslavy
 • Trvanie aukcií sa skráti na 24 hodín
 • Unikátne denné ponuky
 • Počas promo akcie môžete získať úžasné darčekové balíčky, v závislosti od použitých prakameňov!

 • http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,34.0 Prajeme vám príjemné hranie!

  Vojna priekupníkov duší sa začína (2016-08-11)

  Doomlord War of HuckstersVeľká udalosť hry Vládca osudu, Vojna priekupníkov duší sa začína! Aby ste sa zapojili, musíte byť aspoň na úrovni 3. Zaregistrujete do udalosti sa po kliknutí na ikonku priekupníka hneď pri obrázku vašej postavy. Vojna sa začne vo štvrtok, o 10.00 CET (4am EST). Registrácia sa uzavrie nasledujúci pondelok o 10.00 CET, po tomto dátume už nebude možné sa do udalosti zapojiť!
  Pre viac informácií si pozrite fórum!

  Miniudalosti Letných prázdnin (2016-07-25)

  Doomlord Summer vacation Už zajtra sa začne miniudalosť Letné prázdniny! Každý deň dostanete úlohy, ktoré sa dajú opakovane spĺňať a získavať rôzne odmeny. Väčšina úloh sa dá splniť raz denne, za daný čas. Po niekoľkých dňoch dostanete nové úlohy. Zbierajte slnečné kryštály a zameňte ich za legendárny slnečný fetiš, alebo iné odmeny! Iba počas udalosti bude možné kúpiť balíček letných prázdnin a počas lovu, súboja a výzvy bude možné nájsť zlaté truhličky (5% šanca na nájdenie). Otvorte a získajte zaujímavé ceny!
  Do udalosti sa môžete dostať po kliknutí na ikonu miniudalosti naľavo od obrázku postavy. Prajeme príjemnú zábavu!

  Registrácia na Svet 4 (2016-07-18)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 v hre Vládca osudu je teraz otvorená! Zaregistruj sa teraz a zapoj sa do súťaže od samého začiatku. Staň sa najmocnejším Vládcom, alebo Vládkyňou osudu!
  Hra beží trojnásobnou rýchlosťou. Tentokrát, registrovať sa do spoločného servera sa môžu hráči zo Slovenskej, Ruskej a Francúzskej verzie hry. Samozrejme, preto bude server bežať v anglickom jazyku pre všetkých, hráči ale budú môcť presunúť prípadné výhry na svoj daný server v pôvodnom jazyku. prosím nezabudnite, že žiadne remízy nebudú brané do úvahy, v prípade remízy v konečnom hodnotení rozhodne množstvo ukoristenej DE.
  Viac informácií tu

  Letné promoakcie a výpredaj (2016-07-06)

  Summer promotions Vážení hráči! Naše letné promoakcie sa začínajú práve dnes. Ak si kúpite prakamene medzi 6. až 15. júlom, získate darčekový balíček (alebo ho môžete zaslať priateľovi). Taktiež vás môže zaujímať súbežná promoakcia medzi 6. až 13. júlom: 20% zľavy na tovar u priekupníka duší,ktorý predáva za prakamene, výpredaj unikátnych predmetov, špeciálne unikátne denné ponuky, 24 hodinová aukcia a úžasné darčekové balíčky ako odmena za minuté prakamene. Viac informácií nájdete na fóre:

  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,75.0

  Tím hry Vládca osudu

  Začala sa Xeno invázia (2016-06-30)

  Spustila sa xeno invázia!
  Úspešná udalosť online hry Vládca Osudu menom Xeno invázia sa teraz zopakuje!
  Xeno vojna bola spustená 30. júna, o 10. hod.
  V poslednej vojne armáda Vládcov Osudu zničila xeno kráľovné.
  Víťazstvo ale nebolo úplné: zbytok xeno hordy unikol do podzemia a v tajnosti sa opäť začala množiť. Teraz sa už cítia dosť silní na to, aby sa znovu prebojovali na povrch. Túto inváziu musíte zastaviť ešte včas!
  V udalosti sa môžu zúčastniť postavy na min. 3 úrovni po kliknutí na ponuku Iné.
  Ďalšie informácie nájdete tu, na fóre. Prajeme príjemnú zábavu!

  Oslava znovudobytia Povrchu planéty (2016-06-13)

  Doomlord Surface
Celebration V pondelok, o 10.00 CET (4 am EST) sa začne naša nová mini udalosť, Znovudobytie povrchu planéty! Budeme si navždy pamätať hrdinský zápas, kedy vládcovia planéty vyhnali Nepriateľa z našej planéty. Každý rok, na výročie tohto víťazstva kmene odložia svoje nepriateľstvá a rubínový, zafírový, smaragdový a diamantový kmeň oslavuje spolu. Tieto oslavy nám pomáhajú pripomenúť si, že sa musíme mať vždy na pozore a bojovať, ak sa Nepriateľ jedného dňa vráti...
  Medzi 13. až 28. júnom (štartujeme o 10.00 CET) bude prebiehať naša nová miniudalosť, Oslavy znovudobytia povrchu, s množstvom úloh a odmien. pre zapojenie sa do udalosti jednoducho kliknite na ikonu vládkyne osudu pri vašom obrázku.
  Viac informácií nájdeš na fóre.

  Koniec udallosti Vláda vesmíru (2016-06-09)

  Víťazi udalosti Vládca planéty Za posledné 3 týždne sa Vládcovia a Vládkyne osudu snažili dosiahnuť vrchol Pyramídy hrôzy vo vražedných pretekoch. Na Svete 1, zo všetkých Vládcov a Vládkyň sa podarilo získať titul Pán Planéty hráčovi menom Fuzeus a titul najvyššej Vládkyne Vesmíru hráčke menom Gaguška. Mŕtvoly zničených ochrancov pyramídy boli ešte teplé, keď si šampión sadal na trón, vztýčený na vrchole pyramídy. Na Svete 2, Malix bol schopný zvíťaziť v pretekoch proti nemožným skutočnostiam a získal trón z ebenového dreva. Nový Vládca Planéty si nasadil Masku hrôzy. Tisícky Vládcov osudu padli k jeho nohám, klaňali sa mu a prisahali, že budú svojho nového vodcu vzývať ako boha. Ale mier, vytvorený touto absolútnou silou, je len iluzórny: o pol roka, príde niekto ďalší, vyzve Vládcu Planéty a pokúsi sa získať trón pre seba...

  Pyramída bude dostupná ešte 1 týždeň, aby ste si mohli vybrať svoje odmeny, v prípade, že ste tak doteraz neurobili. Ostane dostupná IBA 1 týždeň navyše!

  Pyramída hrôzy sa začala (2016-05-19)

  Ruler of the Planet event Opäť stojíš pred monumentálnou budovou, siahajúcou až k nebesiam. Na prvý pohľad to vyzerá, že sa nič nezmenilo, okrem toho, že všetko vyzerá temnejšie. Rovnaké schody, rovnaké prekážky. To bude rutina, vravíš si. Ale tvoj šiesty zmysel bije na poplach. Prvý pohľad môže zradný...
  Nová udalosť v hre Vládca osudu sa práve začala! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Udalosť bude trvať 3 týždne. Môžete použite 1 cisársky dekrét za deň (ale keď ten dnešný nevyužijete, môžete ho použiť nasledujúci deň).
  Pozor! Počas tejto udalosti si u priekupníka duší môžete zakúpiť nasledovné predmety: elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutá truhlička, korisť lovca. Navyše, počas jedného týždňa si tri razy za deň môžete zakúpiť aj nasledujúce predmety: kryštálový balíček obľúbenca, drobný stimulátor časopriestorovej brány.
  Veľa šťastia všetkým!

  Jarná slávnosť (2016-05-02)

  Doomlord Spring festival UPGRADE: Na fóre teraz kompletné informácie.
  Ubehli už roky odkedy ste vyhnali Nepriateľa. Povrch planéty teraz pokrýva bujná vegetácia. V jari táto vegetácia víta návrat jari zakvitnutím miliónov rastlín. Preto už neoslavujeme smrť, ale život má vyhradené oslavy - rozhodnite. Počnúc 2. májom (začíname o 10.00) až 17. májom bude prebiehať mini udalosť hry Vládca osudu, Jarná slávnosť s mnohými úlohami a samozrejme odmenami. Pre zapojenie sa do udalosti stačí jednoducho kliknúť na symbol kvetiny pri vašom obrázku.
  Pre viac informácií si prečítajte fórum, tu.

  Landragór bol uväznený (2016-05-01)

  Landragor imprisonedPo troch týždňoch úsilia, diabolský veľký drak, Landragór bol konečne uväznaný hrdinskými vládcami a vládkyňami osudu! Členovia rubínového kmeňa vynaložili najviac úsilia, zasluhujú večnú slávu!
  Všetci zúčastnení boli odmenení bonusovými schopnosťami, vyhorenými prakameňmi, špeciálnymi relikviami a inými odmenami. prevezmite si svoje odmeny pod tlačidlom Iné! Blahoželáme všetkým!
  Najbližšia udalosť v poradí bude Jarná slávnosť, začne 2. mája 2016.

  Problém s aukciou (2016-04-22)

  Nedávno sa nám stal drobný problém na serveri, keď pri hromadnom prebíjaní sa o vzácnu relikviu systém odobral hráčovi dukáty, pritom predmet nevydal, ten bol totiž v rovnakom čase prebidovaný iným hráčom, ktorému boli taktiež odobraté dukáty, ale s tým rozdielom, že tento hráč už predmet získal. V prvom prípade sa jedná o hráčku Gagušku, v druhom prípade hovoríme o hráčovi Badrogue. Víťazovi blahoželáme, "porazenému", v tomto prípade ukrivdenej sa osrpavedlňujeme a vraciame dukáty.
  PS: Chcem poprosiť aj ostatných hráčov do budúcna, aby sa vyvarovali akýchkoľvek útokov, osočovania, ohovárania, či výsmechu voči ostatným hráčom, či už v správach, na fórach, alebo v popise vlastnej postavy. Ošetrené to máme aj vo VOP, ktoré 100 percent hráčov nečíta. Ďakujem.
  Prajem príjemnú hru.

  Predregistrácia na svet 4 (2016-04-21)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 je otvorená! Zaregistrujte sa teraz a súťažte na novom svete od jeho skorého začiatku. Vytvorte si postavu a zvíťazte na Svete 4 s vašou alianciou! Svet 4 začne nasledujúci pondelok o 10.00.

  Tu sa môžete zaregistrovať.

  Vyhrajte prakamene a ďalšie výhry pre vaše postavy na iných svetoch!
  Viac detailov tu

  Landragór sa vrátil (2016-04-08)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.
  Získavate body udalosti už aj za súboje v aliančných turnajoch.
  Novinka: Môžete nájsť šedé mytokronity a taktiež astrálne poklady. Novinka: Pridali sme nové odmeny pre tých hráčov, ktorí už majú nejakú trvalú odmenu z troch z predchádzajúcich udalostí Landragóra.
  Viac info o ďalších odmenách na fóre.

  Veľkonočná promo akcia a výpredaj (2016-04-04)

  Doomlord Easter promotionVážení hráči!
  Prekvapte seba, alebo svojich priateľov darčekovým balíčkom! Kúpte si prakamene medzi 4. až 11. aprílom a pošlite darček vami zvolenej postave!
  Ak si zakúpite prakamene počas tohto obdobia, môžete si v menu prakamene zvoliť postavu, ktorá dostane odmenu. Predmety sú dodané až po zvolení postavy! Darovať ich môžete akejkoľvek postave, vrátane seba samého. Zakúpiť si môžete viacero balíčkov, ale jeden hráč môže získať iba JEDEN balíček.
  20 prakameňov: 2 EUR or 25 prakameňov mobilnou platbou
  1 farebné vajíčko, 1 lós, 1 veľkonočné vajíčko, 1 veľkonočná truhlica
  100 prakameňov: 8 EUR
  1 cisárska pečať, 2 farebné vajíčka, 10 vyhorených prakameňov, 3 lósy, 2 veľkonočné vajíčka, 5 kryštálov chrámu
  350 prakameňov: 20 EUR
  2 cisárske pečate, 5 farebných vajíčok, 2 zlaté krabice, 25 vyhorených prakameňov, 10 lósov, 3 veľkonočné vajíčka, 5 veľkonočných truhlíc, 10 kryštálov chrámu
  750 prakameňov: 40 EUR
  5 cisárskych pečatí, 10 farebných vajíčok, 5 zlatých krabíc, 50 vyhorených prakameňov, 20 lósov, 7 veľkonočných vajíčok, 10 veľkonočných truhlíc, 25 kryštálov chrámu
  1600 prakameňov: 80 EUR
  10 cisárskych pečatí, 25 farebných vajíčok, 10 zlatých krabíc, 100 vyhorených prakameňov, 40 lósov, 15 veľkonočných vajíčok, 20 veľkonočných truhlíc, 50 kryštálov chrámu

  V rovnakom čase, od 10.00 CET, začne Veľkonočný výpredaj s 20% zľavou na ceny za prakamene, bude skrátený čas aukcie, pribudnú unikátne denné ponuky, predaj špeciálnych predmetov (kryštály obľúbencov, veľkonočné truhlice,korisť lovca, čarovné krmivo a pod.), a obrovské bonusové balíčky za míňanie prakameňov. Veselú veľkú noc všetkým!

  Aprílový balík noviniek (2016-04-01)

  Doomlord April patch Vážení hráči, prinášame vám zoznam nových vylepšení v hre, ktoré budú updatnuté dnes, na základe vašich požiadaviek. Veríme, že sa vám budú páčiť.

  - Hnedý mytokronit, so schopnosťou "smrť". Konečne môžete začať zbierať hnedé mytokronity! Získavať ich môžete tak, že vaše zviera omdlie. Schopnosť smrť vášho obľúbenca dáva šancu na okamžité zabitie protivníkovho zvieraťa.

  - Obchodníkovi duší sme pridali nový predmet, "voucher na relikviu". Po použití získate náhodnú relikviu, ktorú ešte nevlastníte (vrátane relikvií na aukciu a koleso šťastia). Zakúpiť si ju môžete raz denne od priekupníka duší za prakamene.

  - Praveká zlatá minca. Nájdete nové menu v aukčnom dome, "praveká zlatá minca". Tu môžete dražiť a predávať svoje vlastné aukčné predmety a tiež ponúkať na predmety iných hráčov. Ponúkať sa dá jedine s pravekou zlatou mincou.

  - Kradnutie mytokronitov. Toto je nová zručnosť, počas súbojov môžete kradnúť mytokronity od svojich súperov. Množstvo a šanca na úspech závisí od úrovne tejto zručnosti.

  - NPCčka (entity, epik, turnajoví protivníci a pod. ) získali novú schopnosť, "besnota". Dáva šancu, že vaše vlastné zvieratá sa zbesnia počas zápasu a zaútočia na vás, namiesto na súpera. Besnota môže byť prenesená zo zvierat na zvieratá iného hráča. Besnoty sa dá zbaviť jedine tak, že vaše zviera omdlie. (Tu sa pridajú hnedé mytokronity).

  - Doplnkový bonus. Keď hráči získajú menej skúseností počas dňa ako ostatní na danej úrovni (závisí na úrovni), on/ona získa extra skúsenosti, aby dobehla tieto skúsenosti. Táto vymoženosť pomôže hráčom, ktorí sa cítia byť pozadu s úrovňou.

  Pre viac informácií klikni sem!

  Udalosť veľká noc sa začala (2016-03-17)

  Doomlord Easter Odkedy bol Povrch znovu dobytý, svet sa opäť stal úrodným. Vládcovia osudu si skúšajú rozpomenúť, ako ich predkovia žili pred vyhnaním do exilu. Vyvolanie pamäte pravekých sviatkov môže premôcť monotónnosť z každodennej rutiny. Lady Alvariel ponúka špeciálne relikvie pre tých, ktorí dokážu pozbierať farebné xenomorfie vajcia a pomôžu znovu ožiť pravekému sviatku, Veľkej noci. Medzi 16. marcom (začíname o 10.00 CET) a 2. aprílom prebehne naša nová mini-udalosť, Veľká noc, s mnohými úlohami a odmenami. Oslávme sviatky spolu!
  Pre vstup do udalosti klikni na ikonu masky pri obrázku postavy.
  Viac informácií nájdeš na fóre, tu.

  Jama osudu bola dobytá (2016-03-10)

  The Pit of DoomJama osudu sa skončila! Blahoželáme všetkým, ktorým sa podarilo dostať sa až na poslednú úroveň! Pridali sme odmeny pre top hráčov, skontrolujte si svoj denník z udalosti.
  Ďalšiou zo série miniudalostí bude Veľkonočná udalosť, začne sa nasledujúcu stredu, 16. marca 2016.

  Jama osudu (2016-02-18)

  The Pit of DoomVeľká udalosť hry Vládca osudu, Jama osudu sa začína dnes o 10.00 SEČ (4am EST). V Jame osudu bojujte proti netvorom, vládcom osudu a démonom a získavajte poklady, prebojujte sa až na koniec, kde na vás čaká Fetiš Jamy. Udalosť potrvá 3 týždne, najlepší hráči získajú extra odmeny. Pre zapojenie sa do udalosti kliknite na ikonku vpravo hore od ikony postavy!
  Viac informácií nájdete na fóre:
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,74.0

  Všetkým prajeme šťastného Valentína (2016-02-15)

  Dnes tu máme Valentína. Obdarujte svojich blízkych v našej promo akcii.. Pozri si bližšie info na fóre:
  Pre viac informácií na fóre, klikni sem.

  Karneval Vládcov osudu (2016-02-03)

  Doomlord Carnival Denným honom bude vládnuť chladná oceľ a plamenné kúzla. Ale počas noci môžu neúnavný vládcovia konečne odpočívať. Oblečú si strašidelné, smiešne alebo prekvapivé kostýmy a masky, aby privítali nový rok, šancu na prežitie. A oznámili bohom, že čakajú na ich návrat... Medzi 3. až 18. februárom bude prebiehať naša nová mini udalosť, Karneval, s viacerými úlohami a odmenami. Oslávme Karneval spolu!
  Pre vstup do udalosti klikni na ikonu masky, pri svojom obrázku postavy.
  Pre viac informácií na fóre, klikni sem.

  Ukončenie Vojny priekupníkov (2016-02-03)

  Doomlord War of the hucksters is overUdalosť Vojna priekupníkov v hre Vládca osudu sa skončila! Prevezmite a hrdo noste svoje poctivo zarobené odmeny pod menu Iné, ikona Vojna priekupníkov duší. Víťazom blahoželáme!
  Nasledujúca mini-udalosť na vás čaká už v stredu - Karneval.

  Predregistrácia na Svet 4 (2016-01-23)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 je otvorená! Zaregistrujte sa teraz a súťažte na novom svete od jeho skorého začiatku. Vytvorte si postavu a zvíťazte na Svete 4 s vašou alianciou! Svet 4 začne nasledujúci štvrtok o 10.00.

  Tu sa môžete zaregistrovať.

  Vyhrajte prakamene a ďalšie výhry pre vaše postavy na iných svetoch!
  Viac detailov tu

  Vojna priekupníkov duší sa začína (2016-01-07)

  Doomlord War of HuckstersVeľká udalosť hry Vládca osudu, Vojna priekupníkov duší sa začína! Aby ste sa zapojili, musíte byť aspoň na úrovni 3. Zaregistrujete do udalosti sa po kliknutí na ikonku priekupníka hneď pri obrázku vašej postavy. Vojna sa začne v pondelok, o 10.00 CET (4am EST). Registrácia sa uzavrie nasledujúci pondelok o 10.00 CET, po tomto dátume už nebude možné sa do udalosti zapojiť!
  Pre viac informácií si pozrite fórum!

  Šťastný Nový rok (2015-12-31)

  Doomlord HNY Želáme šťastný Nový rok všetkým vládkyniam a vládcom! ďakujeme vám za podporu tento rok a dúfame, že sa spolu stretneme v hre aj ten nasledujúci rok! ďakujeme vám za trpezlivosť, vaše postrehy, kritiku a samozrejme za podporu. V ďalšom roku chystáme množstvo zmien v hre, vrátane súbojov medzi obľúbencami, či výrobou predmetov. Naďalej vás budeme zamestnávať s veľkými aj malými udalosťami, kalendár udalostí si môžete prezrieť tu:
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,59.0 Šťastný Nový rok!
  Tím hry Vládca osudu

  Viančný čas (2015-12-14)

  Doomlord Christmas Dnes sa začína vianočný výpredaj so zľavami až 20 % na ceny prakameňov, skrátený čas aukcie, unikátne denné ponuky, výpredaj špeciálnych predmetov a veľké bonusové balíky za používanie prakameňov.
  Medzi obedom 24. decembra a obedom 25. decembra (GMT+1), mier zavládne na celom svete Vládcov osudu: hráči nebudú môcť bojovať medzi sebou a kradnúť si duševnú energiu, takže počas tohto obdobia sa môžete v kľude vyvíjať. Morálka zvierat sa počas tohto obdobia neznižuje. Pribudne 20 % zľava na nápoje v duševnej energii.
  Vianočné udalosti budú trvať do 22. decembra.
  Pre viac informácií si pozri fórum:
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,58.0
  Podporu vám budeme poskytovať aj počas vianočných prázdnin. Želáme veselé Vianoce všetkým vládcom a vládkyniam osudu!
  Tím hry Vládca osudu

  Vianočné udalosti (2015-12-10)

  Doomlord Christmas events Vážení hráči, dnes, vo štvrtok o 10.00 CET (4am EST) sa začne vianočná séria miniudalostí v hre Vládca osud. Nájdete aj úlohy
  v tomto príspevku.
  Zmení sa jedine dátum. Pridávame extra odmeny, odteraz budete schopní zameniť za unobtániový fókus, mytokronitové balíčky, a smaragdovú krabicu, ktorá obsahuje zelené esenciu.

  Výpadok domény www.vladcaosudu.sk (2015-12-02)

  Hlboko sa ospravedlňujeme hráčom za výpadok servera www.vladcaosudu.sk. Hra bola dostupná cez www.doomlord.sk. Pripravujeme pre vás kompenzačný balíček. Ešte raz sa osrpavedlňujeme za komplikácie spôsobené týmto výpadkom. Tím hry Vládca osudu

  Novembrová promoakcia (2015-11-18)

  Xeno war Vážení hráči, začala nám promoakcia, ktorá bude trvať 9 dní. Tí z vás, ktorí si zakúpia prakamene, získajú špeciálny darčekový balíček! Každý hráč si môže zakúpiť iba JEDEN balíček. Trvanie: 18.11. - 27.11. (od stredy do nasledujúceho piatka)

  20 prakameňov:
  1 truhla Univerza, 1 orkove pivo, 2 kryštály obľúbenca, 10 mytokronitových balíčkov

  100 prakameňov:
  1 kupón na relivie, 3 truhly Univerza, 3 orkove pivá, 10 zlatých dukátov, 1 čarovné krmivo, 10 kryštálov obľúbenca, 40 mytokronitových balíčkov

  350 prakameňov:
  1 kryxonitový fókus, 10 truhiel Univerza, 10 orkovych pív, 25 zlatých dukátov*, 2 čarovné krmivá, 25 kryštálov obľúbenca, 100 mytokronitových balíčkov, 1 prútik chrámu osudu

  750 prakameňov:
  1 unobtániový fókus, 20 truhiel Univerza, 20 orkovych pív, 50 zlatých dukátov*, 5 čarovných krmív, 50 kryštálov obľúbenca, 200 mytokronitových balíčkov, 1 prútik chrámu osudu

  1600 prakameňov:
  2 unobtániové fókusy**, 40 truhiel Univerza, 40 orkovych pív, 100 zlatých dukátov*, 10 čarovných krmív, 120 kryštálov obľúbenca, 500 mytokronitových balíčkov, 2 prútiky chrámu osudu

  Začala sa Xeno invázia (2015-11-06)

  Spustila sa xeno invázia!
  Úspešná udalosť online hry Vládca Osudu menom Xeno invázia sa teraz zopakuje!
  Xeno vojna bola spustená 6. novembra, o 10. hod.
  V poslednej vojne armáda Vládcov Osudu zničila xeno kráľovné.
  Víťazstvo ale nebolo úplné: zbytok xeno hordy unikol do podzemia a v tajnosti sa opäť začala množiť. Teraz sa už cítia dosť silní na to, aby sa znovu prebojovali na povrch. Túto inváziu musíte zastaviť ešte včas!
  V udalosti sa môžu zúčastniť postavy na min. 3 úrovni po kliknutí na ponuku Iné.
  Ďalšie informácie nájdete tu, na fóre. Prajeme príjemnú zábavu!

  Koniec udalosti Vládca Vesmíru (2015-10-16)

  Víťazi udalosti Vládca planéty Za posledné 3 týždne sa Vládcovia a Vládkyne osudu snažili dosiahnuť vrchol Pyramídy hrôzy vo vražedných pretekoch. Na Svete 1, zo všetkých Vládcov a Vládkyň sa podarilo získať titul Pán Planéty hráčovi menom Wrathful a titul najvyššej Vládkyne Vesmíru hráčke menom Gaguška. Mŕtvoly zničených ochrancov pyramídy boli ešte teplé, keď si šampión sadal na trón, vztýčený na vrchole pyramídy. Na Svete 2, sedak045 bol schopný zvíťaziť v pretekoch proti nemožným skutočnostiam a získal trón z ebenového dreva. Nový Vládca Planéty si nasadil Masku hrôzy. Tisícky Vládcov osudu padli k jeho nohám, klaňali sa mu a prisahali, že budú svojho nového vodcu vzývať ako boha. Ale mier, vytvorený touto absolútnou silou, je len iluzórny: o pol roka, príde niekto ďalší, vyzve Vládcu Planéty a pokúsi sa získať trón pre seba...

  Pyramída bude dostupná ešte 1 týždeň, aby ste si mohli vybrať svoje odmeny, v prípade, že ste tak doteraz neurobili. Ostane dostupná IBA 1 týždeň navyše!

  Pyramída hrôzy sa začala (2015-09-24)

  Ruler of the Planet event Opäť stojíš pred monumentálnou budovou, siahajúcou až k nebesiam. Na prvý pohľad to vyzerá, že sa nič nezmenilo, okrem toho, že všetko vyzerá temnejšie. Rovnaké schody, rovnaké prekážky. To bude rutina, vravíš si. Ale tvoj šiesty zmysel bije na poplach. Prvý pohľad môže zradný...
  Nová udalosť v hre Vládca osudu sa práve začala! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Udalosť bude trvať 3 týždne. Môžete použite 1 cisársky dekrét za deň (ale keď ten dnešný nevyužijete, môžete ho použiť nasledujúci deň).
  Pozor! Počas tejto udalosti si u priekupníka duší môžete zakúpiť nasledovné predmety: elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutá truhlička, korisť lovca. Navyše, počas jedného týždňa si tri razy za deň môžete zakúpiť aj nasledujúce predmety: krytálový balíček obľúbenca, drobný stimulátor časopriestorovej brány.
  Veľa šťastia všetkým!

  Narodeninové výpredaje a darčeky (2015-09-16)

  Doomlord birthday Začal sa nám Narodeninový výpredaj spojený s darčekmi za prakamene.
  Počas tejto oslavy, trvajúcej od 16. do 23. septembra, bude súbežne pebiehať viacero promo akcií spolu s Vinobraním:
 • Môžete si zatočiť Okom Beholdera a vyhrať tak unikátne predmety!
 • Dávame 20% zľavu na cenu za prakamene z vecí, predávaných u priekupníka duší
 • Extra veci u priekupníka duší, počas tejto oslavy
 • Trvanie aukcií sa skráti na 24 hodín
 • Unikátne denné ponuky
 • Počas promo akcie môžete získať úžasné darčekové balíčky, v závislosti od použitých prakameňov!

 • Prajeme vám príjemné hranie!

  Narodeninová akcia (2015-09-14)

  Doomlord birthday Začala sa nám Narodeninová akcia na prakamene.
  Poďme to osláviť spolu s hráčmi tohto sveta!

  Počas tejto oslavy, trvajúcej od 14. do 23. septembra, bude súbežne pebiehať viacero promo akcií spolu s Vinobraním:
 • Dávame 20% zľavu na cenu za prakamene z vecí, predávaných u priekupníka duší
 • Extra veci u priekupníka duší, počas tejto oslavy
 • Trvanie aukcií sa skráti na 24 hodín
 • Unikátne denné ponuky
 • Počas promo akcie môžete získať úžasné darčekové balíčky, v závislosti od použitých prakameňov!

 • Prajeme vám príjemné hranie!

  Vinobranie (2015-09-07)

  Doomlord harvest Oslavujte s nami a ostatnými vládcami a vládkyňami osudu! Pripravte skvelé víno a usporiadajte veľkú párty na oslavu víťazstva vašej rasy nad Nepriateľom! Medzi 7. septembrom až 23. októbrom bude prebiehať naša mini-udalosť, Vinobranie, s množstvom úloh a odmien. Tí najlepší môžu dokonca získať nový fetiš pre obľúbencov, fetiš úrody! Pridali sme nové odmeny ako kryxonitový fókus, úlomok fetiša či mytokronitové balíčky
  Pre vstup do udalosti jednoducho klikni na ikonu hrozna hneď pri obrázku postavy.
  Viac informácií nájdeš na fóre, tu.

  Landragór bol uväznený (2015-09-03)

  Landragor imprisonedPo troch týždňoch úsilia, diabolský veľký drak, Landragór bol konečne uväznaný hrdinskými vládcami a vládkyňami osudu! Členovia diamantového kmeňa vynaložili najviac úsilia, zasluhujú večnú slávu!
  Všetci zúčastnení boli odmenení bonusovými schopnosťami, vyhorenými prakameňmi, špeciálnymi relikviami a inými odmenami. prevezmite si svoje odmeny pod tlačidlom Iné! Blahoželáme všetkým!
  Najbližšia udalosť v poradí bude Vinobranie, začne 7. septembra 2015.

  Výpadok serverov (2015-09-01)

  Vážení hráči. Pred dvoma dňami nám spadli servery s doménou doomlord.sk, do hry sa dalo prihlasovať iba so stránkou vladcaosudu.sk. Všetkým sa ospravedlňujeme a do hry ako ospravedlnenie pridávame kompenzačný balíček. Prajeme vám príjemné hranie.

  Návrat Landragóra (2015-08-13)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.
  Získavate body udalosti už aj za súboje v aliačných turnajoch.
  Novinka: Môžete nájsť šedé mytokronity a taktiež astrálne poklady.

  Miniudalosti Letných prázdnin (2015-07-22)

  Doomlord Summer vacation Už zajtra sa začne miniudalosť Letné prázdniny! Každý deň dostanete úlohy, ktoré sa dajú opakovane spĺňať a získavať rôzne odmeny. Väčšina úloh sa dá splniť raz denne, za daný čas. Po niekoľkých dňoch dostanete nové úlohy. Zbierajte slnečné kryštály a zameňte ich za legendárny slnečný fetiš, alebo iné odmeny! Iba počas udalosti bude možné kúpiť balíček letných prázdnin a počas lovu, súboja a výzvy bude možné nájsť zlaté truhličky (5% šanca na nájdenie). Otvorte a získajte zaujímavé ceny!
  Do udalosti sa môžete dostať po kliknutí na ikonu miniudalosti naľavo od obrázku postavy. Miniudalosť potrvá do 8. augusta, slnečné kryštály si budete môcť zamieňať ešte niekoľko dní po ukončení. Prajeme príjemnú zábavu!

  Predregistrácia na Svet 4 (2015-07-11)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 je otvorená! Zaregistrujte sa teraz a súťažte na novom svete od jeho skorého začiatku. Vytvorte si postavu a zvíťazte na Svete 4 s vašou alianciou! Svet 4 začne nasledujúci utorok o 10.00.

  Tu sa môžete zaregistrovať.

  Vyhrajte prakamene a ďalšie výhry pre vaše postavy na iných svetoch!
  Viac detailov tu
  Letná akcia sa skončila. Ďakujeme za zapojenie.

  Letné promoakcie (2015-07-01)

  Summer promotions Vážení hráči! Naše letné promoakcie sa začínajú práve dnes. Ak si kúpite prakamene medzi 1. až 10. júlom, získate darčekový balíček (alebo ho môžete zaslať priateľovi). Taktiež vás môže zaujímať súbežná promoakcia medzi 1. až 8. júlom: 20% zľavy na tovar u priekupníka duší,ktorý predáva za prakamene, výpredaj unikátnych predmetov, špeciálne unikátne denné ponuky, 24 hodinová aukcia a úžasné darčekové balíčky ako odmena za minuté prakamene. Viac informácií naájdete na fóre:

  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,68.0

  Tím hry Vládca osudu

  Oslava znovudobytia povrchu (2015-06-15)

  Doomlord Surface
Celebration V pondelok, o 10.00 CET (4 am EST) sa začne naša nová mini udalosť, Znovudobytie povrchu planéty! Budeme si navždy pamätať hrdinský zápas, kedy vládcovia planéty vyhnali Nepriateľa z našej planéty. Každý rok, na výročie tohto víťazstva kmene odložia svoje nepriateľstvá a rubínový, zafírový, smaragdový a diamantový kmeň oslavuje spolu. Tieto oslavy nám pomáhajú pripomenúť si, že sa musíme mať vždy na pozore a bojovať, ak sa Nepriateľ jedného dňa vráti...
  Medzi 15. až 30. júnom (štartujeme o 10.00 CET) bude prebiehať naša nová miniudalosť, Oslavy znovudobytia povrchu, s množstvom úloh a odmien. pre zapojenie sa do udalosti jednoducho kliknite na ikonu vládkyne osudu pri vašom obrázku.
  Viac informácií nájdeš na fóre.

  Vojbna priekupníkov duší sa skončila (2015-06-13)

  Doomlord War of the hucksters is overUdalosť Vojna priekupníkov v hre Vládca osudu sa skončila! Prevezmite a hrdo noste svoje poctivo zarobené odmeny pod menu Iné, ikona Vojna priekupníkov duší. Víťazom blahoželáme!
  Nasledujúca mini-udalosť na vás čaká už v pondelok - Znovudobytie povrchu planéty. Zostaňte na príjme.

  Vojna priekupníkov duší sa začína (2015-05-21)

  Doomlord War of HuckstersVeľká udalosť hry Vládca osudu, Vojna priekupníkov duší sa začína! Aby ste sa zapojili, musíte byť aspoň na úrovni 3. Zaregistrujete do udalosti sa po kliknutí na ikonku priekupníka hneď pri obrázku vašej postavy. Vojna sa začne vo štvrtok, o 10.00 CET (4am EST). Registrácia sa uzavrie nasledujúci štvrtok o 10.00 CET, po tomto dátume už nebude možné sa do udalosti zapojiť!
  Pre viac informácií si pozrite fórum!

  Jarná slávnosť (2015-05-04)

  Doomlord Spring festival UPGRADE: Na fóre teraz kompletné informácie.
  Ubehli už roky odkedy ste vyhnali Nepriateľa. Povrch planéty teraz pokrýva bujná vegetácia. V jari táto vegetácia víta návrat jari zakvitnutím miliónov rastlín. Preto už neoslavujeme smrť, ale život má vyhradené oslavy - rozhodnite. Počnúc 4. májom (začíname o 10.00) až 19. májom bude prebiehať mini udalosť hry Vládca osudu, Jarná slávnosť s mnohými úlohami a samozrejme odmenami. Pre zapojenie sa do udalosti stačí jednoducho kliknúť na symbol kvetiny pri vašom obrázku.
  Pre viac informácií si prečítajte fórum, tu.

  Predregistrácia na Svet 4 (2015-05-01)

  Doomlord level 60 world launchRegistrácia na Svet 4 je teraz otvorená! Zaregistrujte sa teraz a bojujte na tomto svete od jeho skorého začiatku. Začnite práve teraz s postavou na úrovni 60 a rozdfľte 25 miliónov duševnej energie na predmety, schopnosti a zručnosti podľa vášho vlastného výberu! Je to výborná príležitosť ako sa pridať k hre a rýchlo dobehnúť ostatných.

  Registrovať sa môžete tu.

  Po 2 mesiacoch zúrivých bitiek si môžete svoju postavu preniesť na akýkoľvek slovenský, ruský, či anglický svet. Aj keď na tomto svete je jediným akceptovaným jazykom angličtina, hráči si môžu preniesť svoje výhry na akýkoľvek server, aj anglický.
  Viac informácií tu

  Podrobný sprievodca mytokronitmy (2015-04-25)

  The arrival of the mytokronits Na fóre pribudol podrobný sprievodca mytokronitmy. Pre ďalšie informácie, pozrite si fórum:
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,65.0
  Želáme veľa šťastia.

  Aktualizácia (2015-04-23)

  Ospravedlňujeme sa za nesprávny výklad kompenzácie. Prevziať sa dá 1 balíček kompenzácie za 7 dní, nie 1 za každý deň 7 dní. Pre bližšie pochopenie mytokronitov sa chystá podrobný sprievodca. Vydaný by mal byť už dnes... 23.4.2015 S pozdravom, tím hry Vládca osudu

  Príchod mytokronitov (2015-04-16)

  The arrival of the mytokronits Prichádzajú mytokronity! Vaši obľúbenci pokročili na novú úroveň svojej evolúcie, odteraz si môžu vyvíjať unikátne schopnosti. Krátky sumár nových vecí, ktoré sme pridali do hry: akadémia ma teraz maximum úroveň 25, môžete si vyvíjať 2 nové zručnosti, ak si zvýšite učenie do 70 a 80. Pribudla nová aliančná budova, vesmírna stanica a nová AV schopnosť, mytokronitská explózia. Obchodník duší má na predaj 3 nové relikvie (červený a oranžový mytokronitský detektor, mytokronitský extraktor), a jeden nový predmet pod záložkou iné, vesmírny kameň.
  Pre ďalšie informácie, pozrite si fórum:
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,65.0
  Na oslavu tejto novej udalosti, hráči si budú môcť prevziať sedem dní darčekový balíček, ktorý obsahuje 3 kryštály obľúbenca, 3 energetické koncentráty, a pre tých, ktorí sú aspoň na úrovni 50, 2 vesmírne kamene a 10 vesmírnych pokladov. Ak máte aspoň 2 obľúbencov, bežte hneď do podstránky Obľúbenci a začnite používať vesmírne kamene!
  Všetkých želáme príjemné odhaľovanie (nie seba, ale mytokronitov)! :P

  Začala sa Xeno invázia (2015-04-08)

  Spustila sa xeno invázia!
  Úspešná udalosť online hry Vládca Osudu menom Xeno invázia sa teraz zopakuje!
  Xeno vojna bola spustená dnes, 8. apríla, o 10. hod.
  V poslednej vojne armáda Vládcov Osudu zničila xeno kráľovné.
  Víťazstvo ale nebolo úplné: zbytok xeno hordy unikol do podzemia a v tajnosti sa opäť začala množiť. Teraz sa už cítia dosť silní na to, aby sa znovu prebojovali na povrch. Túto inváziu musíte zastaviť ešte včas!
  V udalosti sa môžu zúčastniť postavy na min. 3 úrovni po kliknutí na ponuku Iné.
  Ďalšie informácie nájdete tu, na fóre. Prajeme príjemnú zábavu!

  Veľkonočná promo akcia a výpredaj (2015-04-01)

  Doomlord Easter promotionVážení hráči!
  Prekvapte seba, alebo svojich priateľov darčekovým balíčkom! Kúpte si prakamene medzi 1. až 8. aprílom a pošlite darček vami zvolenej postave!
  Ak si zakúpite prakamene počas tohto obdobia, môžete si v menu prakamene zvoliť postavu, ktorá dostane odmenu. Predmety sú dodané až po zvolení postavy! Darovať ich môžete akejkoľvek postave, vrátane seba samého. Zakúpiť si môžete viacero balíčkov, ale jeden hráč môže získať iba JEDEN balíček.
  20 prakameňov: 2 EUR or 25 prakameňov mobilnou platbou
  1 farebné vajíčko, 1 lós, 1 veľkonočné vajíčko, 1 veľkonočná truhlica
  100 prakameňov: 8 EUR
  1 cisárska pečať, 2 farebné vajíčka, 10 vyhorených prakameňov, 3 lósy, 2 veľkonočné vajíčka, 5 kryštálov chrámu
  350 prakameňov: 20 EUR
  2 cisárske pečate, 5 farebných vajíčok, 2 zlaté krabice, 25 vyhorených prakameňov, 10 lósov, 3 veľkonočné vajíčka, 5 veľkonočných truhlíc, 10 kryštálov chrámu
  750 prakameňov: 40 EUR
  5 cisárskych pečatí, 10 farebných vajíčok, 5 zlatých krabíc, 50 vyhorených prakameňov, 20 lósov, 7 veľkonočných vajíčok, 10 veľkonočných truhlíc, 25 kryštálov chrámu
  1600 prakameňov: 80 EUR
  10 cisárskych pečatí, 25 farebných vajíčok, 10 zlatých krabíc, 100 vyhorených prakameňov, 40 lósov, 15 veľkonočných vajíčok, 20 veľkonočných truhlíc, 50 kryštálov chrámu

  V rovnakom čase, od 10.00 CET, začne Veľkonočný výpredaj s 20% zľavou na ceny za prakamene, bude skrátený čas aukcie, pribudnú unikátne denné ponuky, predaj špeciálnych predmetov (kryštály obľúbencov, veľkonočné truhlice,korisť lovca, čarovné krmivo a pod.), a obrovské bonusové balíčky za míňanie prakameňov. Veselú veľkú noc všetkým!

  Udalosť Veľká noc (2015-03-16)

  Doomlord Easter Odkedy bol Povrch znovu dobytý, svet sa opäť stal úrodným. Vládcovia osudu si skúšajú rozpomenúť, ako ich predkovia žili pred vyhnaním do exilu. Vyvolanie pamäte pravekých sviatkov môže premôcť monotónnosť z každodennej rutiny. Lady Alvariel ponúka špeciálne relikvie pre tých, ktorí dokážu pozbierať farebné xenomorfie vajcia a pomôžu znovu ožiť pravekému sviatku, Veľkej noci. Medzi 16. marcom (začíname o 10.00 CET) a 2. aprílom prebehne naša nová mini-udalosť, Veľká noc, s mnohými úlohami a odmenami. Oslávme sviatky spolu!
  Pre vstup do udalosti klikni na ikonu masky pri obrázku postavy.
  Viac informácií nájdeš na fóre, tu.

  Koniec udalosti Vládca planéty (2015-03-13)

  Víťazi udalosti Vládca planéty Za posledné 3 týždne sa Vládcovia a Vládkyne osudu snažili dosiahnuť vrchol Pyramídy hrôzy vo vražedných pretekoch. Na Svete 1, zo všetkých Vládcov, Smuggi bol prvý, kto dosiahol najvyššiu úroveň prekliatej budovy. Mŕtvoly zničených ochrancov pyramídy boli ešte teplé, keď si šampión sadal na trón, vztýčený na vrchole pyramídy. Na Svete 2 práve kvôli potvrdeniu svojej jasnej dominancie, Pyro_fire bol schopný zvíťaziť v pretekoch proti nemožným skutočnostiam a získal trón z ebenového dreva. Nový Vládca Planéty si nasadil Masku hrôzy. Tisícky Vládcov osudu padli k jeho nohám, klaňali sa mu a prisahali, že budú svojho nového vodcu vzývať ako boha. Ale mier, vytvorený touto absolútnou silou, je len iluzórny: o pol roka, príde niekto ďalší, vyzve Vládcu Planéty a pokúsi sa získať trón pre seba...

  Pyramída bude dostupná ešte 1 týždeň, aby ste si mohli vybrať svoje odmeny, v prípade, že ste tak doteraz neurobili. Ostane dostupná IBA 1 týždeň navyše!

  Nasledujúca udalosť bude séria miniudalostí, Veľkonočná miniudalosť, začne sa v pondelok 16. marca. Čoskoro prinesieme nové informácie!

  Vládca planéty (2015-02-19)

  Ruler of the Planet event Nová udalosť v hre Vládca osudu sa práve začala! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Udalosť bude trvať 3 týždne.
  Veľa šťastia všetkým!

  Nové relikvie (2015-02-18)

  Do hry sme pridali nové relikvie: Kryštál regenerácie, Červená kronika a Cisárske milosrdenstvo. Nájdete ich pod záložkou Relikvie. Vo štvrtok sa začne nová udalosť, Vládca planéty.

  Šťastného Valentína (2015-02-14)

  Dnes tu máme Valentína. Obdarujte svojich blízkych v našej promo akcii.. Pozri si bližšie info na fóre:
  Pre viac informácií na fóre, klikni sem.

  Karneval Vládcov osudu (2015-02-02)

  Doomlord Carnival Denným honom bude vládnuť chladná oceľ a plamenné kúzla. Ale počas noci môžu neúnavný vládcovia konečne odpočívať. Oblečú si strašidelné, smiešne alebo prekvapivé kostýmy a masky, aby privítali nový rok, šancu na prežitie. A oznámili bohom, že čakajú na ich návrat... Medzi 2. až 17. februárom bude prebiehať naša nová mini udalosť, Karneval, s viacerými úlohami a odmenami. Oslávme Karneval spolu!
  Pre vstup do udalosti klikni na ikonu masky, pri svojom obrázku postavy.
  Pre viac informácií na fóre, klikni sem.

  Koniec Landragóra (2015-01-29)

  Landragor imprisonedPo troch namáhavých týždňoch bojov konečne diabolský drak bol uväznený odvážnymi vládcami osudu! Víťazné kmene:
  S1: Diamantový
  S2: Rubínový
  Všetci zapojení vládcovia boli odmenení bonusovými vlastnosťami, vyhorenými prakameňmi, špeciálnymi relikviami a inými odmenami. Prevezmite si svoje odmeny od tlačidlom Iné!
  Blahoželáme! Nasledujúca udalosť, Karneval, sa začne už v pondelok. Zostaňte na príjme!

  Svet 4 je znova otvorený (2015-01-22)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 v hre Vládca osudu je teraz otvorená! Zaregistruj sa teraz a zapoj sa do súťaže od samého začiatku. Staň sa najmocnejším Vládcom, alebo Vládkyňou osudu!
  Hra beží trojnásobnou rýchlosťou. Tentokrát, registrovať sa do spoločného servera sa môžu hráči zo Slovenskej, Ruskej a Francúzskej verzie hry. Samozrejme, preto bude server bežať v anglickom jazyku pre všetkých, hráči ale budú môcť presunúť prípadné výhry na svoj daný server v pôvodnom jazyku. prosím nezabudnite, že žiadne remízy nebudú brané do úvahy, v prípade remízy v konečnom hodnotení rozhodne množstvo ukoristenej DE.
  Viac informácií tu

  Návrat Landragóra (2015-01-08)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.
  Novinka: Získavate body udalosti už aj za súboje v aliačných turnajoch

  Drobný update (2014-12-26)

  Do hry sme pridali 1 novú relikviu, určite si ju nájdete aj sami a taktiež 2 nové zručnosti, ktoré vám pomôžu v kmeňových vojnách a v turnaji aliancií. Taktiež bola pridaná tyč dobrodružstva, ako odmena.
  Prajeme vám príjemné hranie.

  Vianočná udalosť Vládcov osudu (2014-12-15)

  Doomlord Christmas Dnes sa začína séria vianočných udalostí v hre Vládca osudu. Množstvo úloh s perfektnými odmenami, darčekové balíčky a dobíjacia promo udalosť. Zajtra sa začne vianočný výpredaj so zľavami až 20 % na ceny prakameňov, skrátený čas aukcie, unikátne denné ponuky, výpredaj špeciálnych predmetov a veľké bonusové balíky za používanie prakameňov.
  Medzi polnocou 24. decembra a polnocou 25. decembra (GMT+1), mier zavládne na celom svete Vládcov osudu: hráči nebudú môcť bojovať medzi sebou a kradnúť si duševnú energiu, takže počas tohto obdobia sa môžete v kľude vyvíjať. Morálka zvierat sa počas tohto obdobia neznižuje. Pribudne 20 % zľava na nápoje v duševnej energii.
  Vianočné udalosti a úlohy budú trvať do 31. decembra. Dobíjacia promo akcie trvá od 15. decembra do 22. decembra. Vianočný výpredaj trvá od 16. decembra do 22. decembra.
  Pre viac informácií si pozri fórum:
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,58.0
  Podporu vám budeme poskytovať aj počas vianočných prázdnin. Želáme veselé Vianoce všetkým vládcom a vládkyniam osudu!
  Tím hry Vládca osudu

  Kmeňové vojny sa skončili (2014-12-11)

  Doomlord Horde Wars is overEpická udalosť hry Vládca osudu, Kmeňové vojny, sa skončila! Smaragdový kmeň si zabezpečil jednoznačné víťazstvo s 218 bodmi. Rubínový kmeň skončil na druhom mieste so 191 bodmi. Boj o bronzovú priečku zviedli ostatné dva kmene, zafírový nakoniec strhol víťazstvo o bronzovú priečku na svoju stranu a skončil s počtom bodov 181 a so 165 bodmi skončil diamantový kmeň posledný. Medaily boli pripnuté víťazom. Kmeňové trofeje si môžete vymieňať bez časového obmedzenia. Blahoželáme všetkým!
  Ďalšia herná mini udalosť, Vianočné prekvapenie je naplánovaná na 15. decembra.

  Kmeňové vojny sa začínajú (2014-11-19)

  Doomlord Horde Wars has begunNajslávnejšia udalosť hry Vládca osudu, Kmeňové vojny, je späť! Hráči akejkoľvek úrovne sa môžu zapojiť. Zaberte najviac územia pre svoj kmeň, zbierajte poklady a trofeje z porazených protivníkov, získajte konečné odmeny, kmeňové medaily! Udalosť potrvá 3 týždne. Počas tohto obdobia si môžete zakúpiť vojnový balíček, ktorý vám pomôže prežiť.
  Aktualizácia prebieha každý deň o 10.00. Za prípadné komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.
  Pozor ZMENA: Po 3 dňoch sa každý súboj počíta 2x, po 6 dňoch za 3x atď. Takže hráči majú šancu zmeniť poradie, aj keď sa zapoja neskôr.
  Pre ďalšie zmeny a novinky, ktoré sme pridali si pozrite fórum!

  Halloween v hre Vládca osudu (2014-11-01)

  Doomlord Halloween Želáme šťastný Halloween všetkým hráčom! Pokiaľ sa rozhodnete ísť na lov aj počas tohto víkendu, majte sa na pozore. Niekoľko skutočne strašidelných tvorov straší počas Halloweenských nocí. Ich zajatie je skutočná výzva!

  Pivný festival (2014-10-29)

  Doomlord Beer Festival Vojna sa skončila, víťazi oslavujú. V okolí bojových polí sa zjavujú šiatriky a stany. Vládcovia a vládkyne osudu pijú orkove pivo z veľkých súdkov, tancujú a spievajú. V čase medzi 29. októbrom až 14. novembrom bude prebiehať naša nová miniudalosť, Pivný festival s množstvom úloh a odmien. Tí najlepší môžu získať nový fetiš pre obľúbenca, festivalový fetiš!
  Pre zúčastnenie sa udalosti jednoducho kliknite na súdok s pivom hneď pri ikone vašej postavy.
  Viac informácií nájdeš tu, na fóre.

  Jesenná akcia na prakamene (2014-10-20)

  Doomlord autumn promotionVážení hráči!
  Kúpte si prakamene medzi 20. októbrom až 2. novembrom a získajte jesenný darčekový balíček! (Platí iba na prvú platbu uskutočnenú počas tohto obdobia.)
  20 prakameňov: 2 EUR alebo 25 prakameňov mobilnou platbou
  1x lós, 1x koláčik, 1x menší stimulátor časopriestorovej brány, 2x úlomok vernosti
  100 prakameňov: 8 EUR
  1x uzamknutá truhlička, 1x koláčik, 1x menší stimulátor časopriestorovej brány, +1 IQ, 3x lós, 5x menšia korisť lovca, 5x úlomok vernosti
  350 prakameňov: 20 EUR
  2x uzamknutá truhlička, 2x koláčik, 1x prútik chrámu, 2x menší stimulátor časopriestorovej brány, +2 IQ, 10x lós, 12x menšia korisť lovca, 1x kryštál Priateľstva
  750 prakameňov: 40 EUR
  5x uzamknutá truhlička, 5x koláčik, 1x prútik chrámu, 4x menší stimulátor časopriestorovej brány, +5 IQ, 25x lós, 25x menšia korisť lovca, 2x kryštál Priateľstva
  1600 prakameňov: 80 EUR
  10x uzamknutá truhlička, 10x koláčik, 2x prútik chrámu, 8x menší stimulátor časopriestorovej brány, +10 IQ, 50x lós, 50x menšia korisť lovca, 4x kryštál Priateľstva

  Vojna priekupníkov duší sa začala (2014-10-07)

  Vojna priekupníkov Veľká udalosť v hre Vládca osudu sa práve začína (10.00). Vojna priekupníkov duší je tu. Do tejto udalosti sme pridali možnosť získať mithrilové odmeny a nápoj vesmírneho záblesku, ktorá vám dovolí zameniť zručnosť využitie energie za zdržanlivý vývoj a naopak. Prajeme príjemnú zábavu.

  Chyba pri vinobraní (2014-10-06)

  V súvislosti so zvýšením popíjaním na záver sezóny pri vinobraní sa nám tak trocha "opil" strážca prídelu a dovolil vziať hráčom viac ako jeden balíček vinobrania na deň, podobne ako denná ponuka. Aj napriek krvi v alkohole sa nám podarilo dotyčných popíjačov pochytať, napchať do nich antabus a preto nám jednotlivé balíčky "vy"vrátili. Za drobnú chybičku sa ospravedlňujeme.

  Narodeninová oslava hry Vládca osudu (2014-09-22)

  Doomlord birthday party Rozličné verzie hry Vládca osudu majú rôzne termíny narodenín, v závislosti od dátumu spustenia sveta. Vždy oslavujeme narodeniny prvej, originálenj verzie hry 22. septembra, kedy bol spustený úplne prvý svet hry Vládca osudu,, presne pred šiestimi rokmi. Poďme to osláviť spolu s hráčmi tohto sveta!

  Počas tejto oslavy, trvajúcej od 22. do 28. septembra, bude súbežne pebiehať viacero promo akcií spolu s Vinobraním:
 • Dávame 20% zľavu na cenu za prakamene z vecí, predávaných u priekupníka duší
 • Extra veci u priekupníka duší, počas tejto oslavy (Kronika dobrodruha, kryštálový balíček obľúbenca, balíček úrody, korisť lovca, čarovné krmivo, obrovský kotail, uzamknutá truhlička) - dostupné od pondelka o 9.00 CET
 • Trvanie aukcií sa skráti na 24 hodín
 • Unikátne denné ponuky
 • Počas promo akcie môžete získať úžasné darčekové balíčky, v závislosti od použitých prakameňov!

 • Prajeme vám príjemné hranie!

  Vinobranie (2014-09-18)

  Doomlord harvest Oslavujte s nami a ostatnými vládcami a vládkyňami osudu! Pripravte skvelé víno a usporiadajte veľkú párty na oslavu víťazstva vašej rasy nad Nepriateľom! Medzi 18. septembrom až 4. októbrom bude prebiehať naša nová mini-udalosť, Vinobranie, s množstvom úloh a odmien. Tí najlepší môžu dokonca získať nový fetiš pre obľúbencov, fetiš úrody!
  Pre vstup do udalosti jednoducho klikni na ikonu hrozna hneď pri obrázku postavy.
  Viac informácií nájdeš na fóre, tu.

  Turnaj aliancií sa začal (2014-09-16)

  Clan championship has started Dnes napoludnie (12:00 CET, 6:00 EST) sa začal prvý Turnaj aliancií! Tvojou úlohou je dobýjať územia, podobne ako v Kmeňových vojnách. Aktívni členovia získajú žetóny šampiónov, ktoré môžz zameniť za rôzne odmeny, aliancia získava odmeny tiež. Pozri si bližšie info na fóre:
  http://forum.doomlord.sk/index.php/topic,55.0

  Spustila sa Xeno invázia! (2014-08-28)

  Spustila sa xeno invázia!
  Úspešná udalosť online hry Vládca Osudu menom Xeno invázia sa teraz zopakuje!
  Xeno vojna bola spustená dnes, 28. augusta, o 14. hod.
  V poslednej vojne armáda Vládcov Osudu zničila xeno kráľovné.
  Víťazstvo ale nebolo úplné: zbytok xeno hordy unikol do podzemia a v tajnosti sa opäť začala množiť. Teraz sa už cítia dosť silní na to, aby sa znovu prebojovali na povrch. Túto inváziu musíte zastaviť ešte včas!
  V udalosti sa môžu zúčastniť postavy na min. 3 úrovni po kliknutí na ponuku Iné.
  Ďalšie informácie nájdete tu, na fóre. Prajeme príjemnú zábavu!

  Letné prázdniny (2014-08-14)

  Doomlord Summer vacation Užite si posledné 2 týždne letných prázdnin s hrou Vládca osudu! Každý deň dostanete úlohy, ktoré sa dajú opakovane spĺňať a získavať rôzne odmeny. Väčšina úloh sa dá splniť raz denne, za daný čas. Po niekoľkých dňoch dostanete nové úlohy. Zbierajte slnečné kryštály a zameňte ich za legendárny slnečný fetiš, alebo iné odmeny! Iba počas udalosti bude možné kúpiť balíček letných prázdnin a počas lovu, súboja a výzvy bude možné nájsť zlaté truhličky (5% šanca na nájdenie). Otvorte a získajte zaujímavé ceny!
  Do udalosti sa môžete dostať po kliknutí na ikonu miniudalosti naľavo od obrázku postavy. Miniudalosť potrvá do 29. augusta, slnečné kryštály si budete môcť zamieňať do 31. augusta. Prajeme príjemnú zábavu!

  Koniec udalosti Vládca planéty (2014-08-13)

  Víťazi udalosti Vládca planéty Za posledné 3 týždne sa Vládcovia a Vládkyne osudu snažili dosiahnuť vrchol Pyramídy hrôzy vo vražedných pretekoch. Na Svete 1, zo všetkých Vládcov, Lordlac bol prvý, kto dosiahol najvyššiu úroveň prekliatej budovy. Podarilo sa mu potvrdiť víťazstvo znova. Mŕtvoly zničených ochrancov pyramídy boli ešte teplé, keď si šampión sadal na trón, vztýčený na vrchole pyramídy. Na Svete 2 práve kvôli potvrdeniu svojej jasnej dominancie, MORITS bol schopný zvíťaziť v pretekoch proti nemožným skutočnostiam a získal trón z ebenového dreva. Nový Vládca Planéty si nasadil Masku hrôzy. Tisícky Vládcov osudu padli k jeho nohám, klaňali sa mu a prisahali, že budú svojho nového vodcu vzývať ako boha. Ale mier, vytvorený touto absolútnou silou, je len iluzórny: o pol roka, príde niekto ďalší, vyzve Vládcu Planéty a pokúsi sa získať trón pre seba...

  Pyramída bude dostupná ešte 1 týždeň, aby ste si mohli vybrať svoje odmeny, v prípade, že ste tak doteraz neurobili. Ostane dostupná IBA 1 týždeň navyše!

  Nasledujúca veľká udalosť bude Xeno invázia, začne sa 28. augusta, ale pripravili sme pre vás prekvapenie na vypnenenie ostávajúceho času: oddnes môžete oslavovať Letné prázdniny so sériou mini udalostí. Zbierajte odmeny za jednoduché úlohy a prevezmite konečnú odmenu, fetiš Slnka!

  Zlý text v pyramíde (2014-07-23)

  Veľmi sa ospravedlňujeme hráčom, ktorí natrafili na úlohy, ktoré nešlo splniť. Pôvodný text už bol nahradený novým, platným.

  Jedná sa o úlohy:
  - získanie 50 platiny - nahradené za získanie 50 vyhorených prakameňov
  - vylisovanie 50.000 zvierat - nahradené za nakŕmenie svojich obľúbencov zvieratami a získanie 50.000 XP
  - vylisovanie zvierat - nahradené z získanie esencií z lisovania zvierat

  Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme a prajeme príjemné hranie.

  Letný výpredaj + Vládca planéty (2014-07-22)

  Summer promotions Dnes o 14.00 CET (8am EST) sa začala udalosť Vládca planéty! V rovnakom čase bude prebiehať aj 2-týždňová dobíjacia akcia a 1-týždňový letný výpredaj! 20% zľavy na predmety za prakamene, 24 hodinové aukcie, unikátny kryštálový balíček obľúbencov a iné limitované ponuky, jedinečné denné ponuky, darčekové balíčky za minuté prakamene, 2 nové relikvie pod záložkou Relikvie (vrátane starovekého fetiša), veľké koleso šťastia (nájdete ho pod priekupníkom duší, Oko Beholdera ("Eye of the Beholder"!)
  Ďalšie informácie nájdete na fóre.
  Veľa šťastia a zábavy všetkým Vládcom a Vládkyniam!
  Tím hry Vládca osudu

  Vládca planéty (2014-07-16)

  Ruler of the Planet coming Epická udalosť hry Vládca osudu, Vládca planéty sa začne nasledujúci utorok o 14tej CET (8am EST)! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Už teraz sa môžete začať pripravovať, balíčky hrôzy budú dostupné na stránke s dennými rutinami každý deň! Súbežne s udalosťou Vládca planéty spúšťame aj promo akciu na dobíjanie prakameňov, kde môžete získať balíčky v závislosti od množstva minutých prakameňov. Taktiež pridáme do hry nový, unikátny fetiš pre obľúbencov, praveký fetiš, ktorý bude dostupný pod záložkou Relikvie.

  Predregistrácia na medzinárodný server W4 (2014-07-14)

  Doomlord world 4 launchRegistrácia na Svet 4 v hre Vládca osudu je teraz otvorená! Zaregistruj sa teraz a zapoj sa do súťaže od samého začiatku. Staň sa najmocnejším Vládcom, alebo Vládkyňou osudu!
  Hra beží trojnásobnou rýchlosťou. Tentokrát, registrovať sa do spoločného servera sa môžu hráči zo Slovenskej, Ruskej a Francúzskej verzie hry. Samozrejme, preto bude server bežať v anglickom jazyku pre všetkých, hráči ale budú môcť presunúť prípadné výhry na svoj daný server v pôvodnom jazyku. prosím nezabudnite, že žiadne remízy nebudú brané do úvahy, v prípade remízy v konečnom hodnotení rozhodne množstvo ukoristenej DE.
  Viac informácií tu

  Krátkodobý výpadok serverov (2014-07-10)

  Ospravedlňujeme sa za raňajší výpadok serverov. Pokračovať môžete v lovení a vzájomnom napádaní sa.
  S pozdravom,

  tím hry Vládca osudu

  Kompenzácia za pád serverov (2014-07-10)

  Vážení hráči, server nám spadol na niekoľko hodín počas tejto noci. ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Ako ospravedlnenie sme pre vás pripravili kompenzačný balíček. Vyzdvihnúť si ho budete môcť už čoskoro na stránke s dennými rutinami po pripojení.
  Tím hry Vládca osudu

  Landragór uväznený (2014-07-04)

  Landragor imprisonedPo troch týždňoch úsilia, diabolský veľký drak, Landragór bol konečne uväznaný hrdinskými vládcami a vládkyňami osudu! Členovia diamantového kmeňa vynaložili najviac úsilia, zasluhujú večnú slávu!
  Všetci zúčastnení boli odmenení bonusovými schopnosťami, vyhorenými prakameňmi, špeciálnymi relikviami a inými odmenami. prevezmite si svoje odmeny pod tlačidlom Iné! Blahoželáme všetkým!
  Najbližšia udalosť v poradí bude Vládca planéty, začne 22. júla.

  Návrat Landragóra (2014-06-12)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.
  Nová relikvia: Bič Landragóra. Kúpte si túto dočasnú relikviu u priekupníka duší a zvýšte množstvo získanej skúsenosti pre všetkých vašich obľúbencov počas tejto udalosti!

  Kmeňové vojny sa skončili (2014-05-29)

  Doomlord Horde Wars is overEpická udalosť hry Vládca osudu, Kmeňové vojny, sa skončila! Zafírový kmeň si zabezpečil jednoznačné víťazstvo s 227 bodmi. Diamantový kmeň skončil na druhom mieste so 197 bodmi. Boj o bronzovú priečku zviedli ostatné dva kmene, rubínový nakoniec strhol víťazstvo o bronzovú priečku na svoju stranu a skončil s počtom bodov 166 a len o jediný od menej, v tesnom závese za nimi skončil smaragdový kmeň so 165 bodmi. Medaily boli pripnuté víťazom. Kmeňové trofeje si môžete vymieňať bez časového obmedzenia. Blahoželáme všetkým!
  Ďalšia herná udalosť, Landragór je naplánovaná na 12. júna. Dovtedy, brúste svoje zbrane, trénujte svoju mágiu a šetrite si body.
  Pracujeme na aliančnom turnaji na základe úrovní, s využitím máp z Kmeňových vojen, nechajte sa prekvapiť.

  Balíček pokladov (2014-05-16)

  Doomlord treasure packKúpte si aspoň 100 prakameňov medzi 15. až 21. májom a získajte truhlicu s pokladom zadarmo! Obsah truhlice: 20 kmeňových trofejí, 3 lósy, 5 kryštálov chrámu, 10 vyhorených prakameňov, 5 súbojových nápojov.
  Svoj balíček s pokladom si môžete vyzdvihnúť pod menu Prakamene hneď po zrealizovaní platby. Môžete ho darovať inému hráčovi, ale jeden hráč môže získať maximálne jeden balíček.

  Udalost "Kmeňové vojny" sa začala (2014-05-08)

  Doomlord Horde Wars has begunZMENA. Najslávnejšia udalosť hry Vládca osudu, Kmeňové vojny, je späť! Hráči akejkoľvek úrovne sa môžu zapojiť. Zaberte najviac územia pre svoj kmeň, zbierajte poklady a trofeje z porazených protivníkov, získajte konečné odmeny, kmeňové medaily! Udalosť potrvá 3 týždne. Počas tohto obdobia si môžete zakúpiť vojnový balíček, ktorý vám pomôže prežiť. Len pripomíname, že skóre sa bude meniť po novom na pravé poludnie, nie o polnoci, ako tomu bolo doteraz!
  Pozor ZMENA: Aktualizácia prebieha každý deň o 10.00. Za prípadné komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.
  Pre ďalšie zmeny a novinky, ktoré sme pridali si pozrite fórum!

  Vojna priekupíkov sa skončila (2014-04-23)

  Doomlord War of the hucksters is overUdalosť Vojna priekupníkov v hre Vládca osudu sa skončila! Prevezmite a hrdo noste svoje poctivo zarobené odmeny pod menu Iné, ikona Vojna priekupníkov duší. Víťazom blahoželáme!
  Nasledujúca plánovaná udalosť bude Kmeňové vojny, štartuje už 6. mája. Zostaňte na príjme.

  Skončenie medzinárodného servera - Sveta 4 (2014-04-20)

  Doomlord lvl 60 worldSúťaž na medzinárodnom serveri 4 sa skončila. V zúrivých súbojoch si aliancia Blood Runners zabezpečila víťazstvo. Blahoželáme víťazom a jednotlivým oceneným. Podrobné výsledky si môžete pozrieť tu: http://world4.doomlord.net/

  Nasledujúci svet 4 sa na predregistráciu otvorí už 23. apríla a začne týždeň po, 30. apríla. Na tomto svete začínate s postavou na rovni 60 a hneď na začiatku hry môžete rozdeliť 25 miliónov DE do zručností, vlastností a výbavy. Po skončení tohto sveta si túto ostavu môžete preniesť na iný svet.

  Jarná akcia - získajte zadarmo mega balíček prekvapení (2014-04-03)

  Easter egg promotion Veľká noc sa bliíži, preto prekvapte svojich priateľov, alebo svoju rodinu! Kúpte si prakamene medzi 2. až 16. aprílom a pošlite darček zvolenej postave!

  Ak si kúpite prakamene počas tohto obdobia, môžete si zvoliť postavu v menu Prakamene, ktorá získa mega balíček s pokladom. Predmety budú odovzdané až potom, ako si zvolíte postavu! Balíček môžete dať komukoľvek, vrátane seba. . Zakúpiť si môžete viacero balíčkov, ale každý hráč môže získať iba JEDEN balíček.
  Klikni sem pre ďalšie podrobnosti!

  Vojna priekupníkov duší sa začala (2014-04-02)

  Vojna priekupníkov Veľká udalosť v hre Vládca osudu sa práve začína. Vojna priekupníkov duší je tu. Prajeme príjemnú zábavu.

  Aprílové novinky (2014-04-01)

  Doomlord graphic battles Vážení hráči! S hrdosťou vám oznamujeme vydanie nášho nového updatu hre Vládca osudu. Pripravili sme pre vás animované rozhranie, kde budete môcť bojovať, navštevovať bránu a taktiež loviť. Súboje budú prebiehať v ťahovom režime, zvolíte si zbraň, kúzlo, zvieratá pred každým kolom. Každý lov pridá duševnú energiu iba ak porazíte túto príšeru (dostupná bude tiež minihra), ak sa nebudete môcť zúčastniť, získate iba body za lov,nie duševnú energiu. .Dúfame, že sa vám nie rozlíšenie bude páčiť!
  KLIKNI SEM PRE ĎALŠIE INFORMÁCIE!

  Vojna priekupníkov duší (2014-03-25)

  Vojna priekupníkov Opäť spúšťame veľkolepú udalosť v rpg hre Vládca Osudu, Vojnu priekupníkov! Udalosti sa dá zúčastniť - ako vždy - od 3. úrovne. Na registráciu máte 1 týždeň (čiže aj ten sa vie prihlásiť, kto si akurát zaregistroval postavu do hry a má ju na 1. úrovni!). Tvojou úlohou je, že v ponuke Iné, pod tlačítkom Vojna priekupníkov sa pridáš k družine niektorého vojvodcu. Po spustení samotnej udalosti sa už nebude dať prihlásiť! 1. marca, keď sa vojna začne, registrovať sa už nebude možné! Dovtedy môžete zbierať udalostné body. Prihlásiť sa môžete už oddnes (25.03.2014). Každému prajeme dobrú zábavu!

  Smrť Xeno votrelcov (2014-03-12)

  Smrť Xeno votrelcov Ničivá bitka zúrila na povrchu planéty, vražedný boj za osud novozrodeného sveta, medzi votrelcami Xeno a medzi hrdinami znovu dobývajúci povrch, Vládcami Osudu. V dlhých bojoch nakoniec vyhrali Vládcovia Osudu - Xeno kráľovné gigantických rozmerov padli jedna za druhou a pohltili ich magické väzenia Vládcov Osudu. Spolu s nimi bola vyhubená aj ich dravá horda xenomorfov. Posledná kráľovná na 1. svete skonala 12. marca 2013. Na Svete 2 je prevaha bojovníkov Xeno menšia, boje naďalej prebiehajú, ale šepká sa o výdatnej pomoci bohov pri zničení Xeno votrelcov.
  Gratulujeme výhercom, nech každý nosí hrdo získané trofeje!

  Spustila sa Xeno invázia! (2014-02-20)

  Spustila sa xeno invázia! UPDATE 21.2.2014 - pozrite FÓRUM.
  Úspešná udalosť online hry Vládca Osudu menom Xeno invázia sa teraz zopakuje!
  Xeno vojna bola spustená dnes, 20. februára, o 14. hod.
  V poslednej vojne armáda Vládcov Osudu zničila xeno kráľovné.
  Víťazstvo ale nebolo úplné: zbytok xeno hordy unikol do podzemia a v tajnosti sa opäť začala množiť. Teraz sa už cítia dosť silní na to, aby sa znovu prebojovali na povrch. Túto inváziu musíte zastaviť ešte včas!
  V udalosti sa môžu zúčastniť postavy na min. 3 úrovni po kliknutí na ponuku Iné.
  Ďalšie informácie nájdete tu, na fóre. Prajeme príjemnú zábavu!

  Nový svet 4 - medzinárodná súťaž (2014-02-10)

  Registrácia na Svet 4 v hre Vládca osudu je teraz otvorená! Zaregistruj sa teraz a zapoj sa do súťaže od samého začiatku. Staň sa najmocnejším Vládcom, alebo Vládkyňou osudu! Hra beží trojnásobnou rýchlosťou. Tentokrát, registrovať sa do spoločného servera sa môžu hráči zo Slovenskej, Ruskej a Francúzskej verzie hry. Samozrejme, preto bude server bežať v anglickom jazyku pre všetkých, hráči ale budú môcť presunúť prípadné výhry na svoj daný server v pôvodnom jazyku. prosím nezabudnite, že žiadne remízy nebudú brané do úvahy, v prípade remízy v konečnom hodnotení rozhodne množstvo ukoristenej DE.

  Koniec udalosti Vládca planéty! (2014-02-04)

  Víťazi udalosti Vládca planéty Za posledné 3 týždne sa Vládcovia a Vládkyne osudu snažili dosiahnuť vrchol Pyramídy hrôzy vo vražedných pretekoch. Na Svete 1, zo všetkých Vládcov, Lordlac bol prvý, kto dosiahol najvyššiu úroveň prekliatej budovy. Podarilo sa mu vyrvať víťazstvo späť, po diskutabilnom predchádzajúcom ročníku Vládcu planéty. Mŕtvoly zničených ochrancov pyramídy boli ešte teplé, keď si šampión sadal na trón, vztýčený na vrchole pyramídy. Na Svete 2 práve kvôli potvrdeniu svojej jasnej dominancie, práve Lordlac bol schopný zvíťaziť v pretekoch proti nemožným skutočnostiam a získal trón z ebenového dreva. Tento hráč nenechal nikoho na pochybách, kto je skutočným Vládcom planéty. Nový Vládca Planéty si nasadil Masku hrôzy. Tisícky Vládcov osudu padli k jeho nohám, klaňali sa mu a prisahali, že budú svojho nového vodcu vzývať ako boha. Ale mier, vytvorený touto absolútnou silou, je len iluzórny: o pol roka, príde niekto ďalší, vyzve Vládcu Planéty a pokúsi sa získať trón pre seba...

  Pyramída bude dostupná ešte 1 týždeň, aby ste si mohli vybrať svoje odmeny, v prípade, že ste tak doteraz neurobili. Ostane dostupná IBA 1 týždeň navyše!

  Evolúcia (2014-01-29)

  Evolúcia Do hry Vládca osudu sme pridali nové rozšírenie, Evolúciu! Ak sa vám podarí získať fetiš a dáte ho svojmu zvieraťu min. úrovne 50+, povznesie sa na vyššiu úroveň bytia a stane sa vašim nesmrteľným služobníkom. V súčasnosti môžete v hre nájsť 2 fetiše, jeden je za odmenu za dokončenie Vládcu planéty, druhý môžete získať použitím 200 kryštálov chrámu.
  Štartujeme 2 týždne trvajúcu mini-udalosť: ak porazíte entitu z časopriestorovej brány, môžete získať kryštály obľúbenca a krmivo pre obľúbenca. Kryštály obľúbenca zvyšujú skúsenosti obľúbencov. Dajú sa získať aj za kryštály chrámu. Krmivo pre obľúbenca vám dovolí obetovať zvieratá v prospech skúseností obľúbenca. Krmivo pre obľúbenca môžete získať u priekupníka duší a v rôznych udalostiach.
  Ďalšie informácie nájdete na fóre.
  V súvislosti s týmto patchom sme povolili funkciu, keď si hráči môžu zmeniť obrázok svojho zvieraťa pod zmenou mena. Tiež sme zmenili spôsob zobrazovania súhrnu vlastností na stránke Súboj, po novom uvidíte uvidíte všetky vlastnosti vrátane bonusov z medailí a obľúbencov(ale nie z predmetov).

  Stredajšia údržba serverov (2014-01-28)

  Zajtra, v stredu nás čaká aplikácia nového rozšírenia do hry o 12:30 CET. Výpadok bude trvať približne 15 minút. Počas tohto času sa do hry nebude možné prihlásiť. Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie, ale veríme, že oceníte nové rozšírenie v hre, Evolúciu.

  Vládca planéty (2014-01-14)

  Ruler of the Planet event Nová udalosť v hre Vládca osudu sa práve začala! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Udalosť bude trvať 3 týždne. Môžete použite 1 cisársky dekrét za deň (ale keď ten dnešný nevyužijete, môžete ho použiť nasledujúci deň).
  Pozor! Počas tejto udalosti si u priekupníka duší môžete zakúpiť nasledovné predmety: elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutá truhlička, korisť lovca.
  Veľa šťastia všetkým!

  Šťastný nový rok (2013-12-31)

  Doomlord HNY Všetkým Vládkyniam a Vládcom osudu želáme šťastný nový rok! Veríme, že v ňom budete mať minimálne toľko zábavy pri hraní hry, ako máme my pri jej vytváraní a rozširovaní. Sme vám všetkým veľmi vďační za vašu spätnú väzbu a budeme sa snažiť aj naďalej vám prinášať ten najlepší servis a zážitky z hry. Tešíme sa na ďalšie dobrodružstvá s vami v nasledujúcom roku. !
  Tím hry Vládca osudu

  Vianočný výpredaj (2013-12-23)

  Doomlord Christmas sale V č ase od 23. až 30. decembra, začínajúc a končiac o 10.00 SEČ v dané dni, vám predstavujeme veľký vianočný výpredaj: priekupník duší ponúka 20% zľavu pri nákupe prakameňov pri každom nákupe! Rovno to platí aj pri špeciálnych denných ponukách počas tohto obdobia.

  Taktiež trvanie aukcie v aukčnom dome sa skráti na 24 hodín, namiesto doterajších 72! Získajte svoje jedinečné relikvie práve teraz!

  Počas tohto obdobia navyše ponúkame špeciálne predmety na predaj u priekupníka duší, napr. elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutá truhlička, korisť lovca, menšia korisť lovca, nápoj útoku, niekoľko nových špeciálnych fókusových kryštálov úrovne 20 a 60. A taktiež niekoľko nových prekvapujúcich relikvií! Nájdite ich u priekupníka duší!

  Nakoniec, budeme pozorne sledovať vaše nákupy a počet zakúpených prakameňov počas tejto akcie. V závislosti od zakúpeného počtu potom získate vianočné darčekové balíčky, odsledujte si ich na stránke denných rutín.

  Od obeda 24. decembra až poludnia 25. decembra mier zavládne vo svete vládcov osudu: hráči nebudú môcť útočiť na iných hráčov a brať im ich duševnú energiu, preto využite tento sviatočný čas na osobný a duševný rozvoj. Morálka zvierat počas tohto obdobia neklesne.

  Aj počas prázdnin je tu pre vás podpora. Prosím, nezabudnite na našu udalosť vianočných darčekov, ktorá sa končí 2. januára.
  Všetkým vládcom a vládkyniam osudu želáme veselé Vianoce a príiemné prežitie týchto sviatkov!
  Tím hry Vládca osudu

  Udalosť Landragór sa skončila (2013-12-18)

  Landragor imprisonedPo troch týždňoch úsilia, diabolský veľký drak, Landragór bol konečne uväznaný hrdinskými vládcami a vládkyňami osudu! Členovia diamantového kmeňa vynaložili najviac úsilia, zasluhujú večnú slávu!
  Všetci zúčastnení boli odmenení bonusovými schopnosťami, vyhorenými prakameňmi, špeciálnymi relikviami a inými odmenami. prevezmite si svoje odmeny pod tlačidlom Iné! Blahoželáme všetkým!
  Najbližšia udalosť v poradí bude Vládca planéty, začne 14. januára. Taktiež nezabudnite na našu vianočnú promo akciu: zašli darček priateľovi, alebo rodine v hre Vládca osudu!

  Vianočná akcia na prakamene (2013-12-11)

  Christmascake Prekvap svojich priateľov a rodinu! Kúp si prakamene medzi 11. Decembrom a 2. januárom a pošli darček jednej postave, ktorú si sám vyberieš! Zvoliť si môžeš aj sám seba.

  20 prakameňov: 2 EUR alebo 25 prakameňov sms platbou
  1x Kupón na relikvie, 1x Vianočný koláč, 1x Nápoj lovu

  100 prakameňov: 8 EUR
  2x Kupón na relikvie, 3x Lós, 1x Vianočný koláč, 2x Nápoj lovu, 2x Úlomok vernosti, 3x Kryštál chrámu

  350 prakameňov: 20 EUR
  3x Kupón na relikvie, 10x Lós, 3x Vianočný koláč, 5x Nápoj lovu, 6x Úlomok vernosti, 8x Kryštál chrámu

  750 prakameňov: 40 EUR
  3x Kupón na relikvie, 1x Prútik chrámu, 20x Lós, 7x Vianočný koláč, 10x Nápoj lovu, 14x Úlomok vernosti, 17x Kryštál chrámu

  1600 prakameňov: 80 EUR
  3x Kupón na relikvie, 2x Prútik chrámu, 40x Lós, 15x Vianočný koláč, 20x Nápoj lovu, 30x Úlomok vernosti, 35x Kryštál chrámu

  Táto možnosť sa objaví v hre od 11. decembra. V prípade bankového prevodu budeme brať do úvahy platby, ktoré prídu na náš účet a až vtedy bude umožnený výber darčeka, naposledy na platby, ktoré budú pripísané na účet 2. januára. Platby cez PayPal, bankovú kartu, Onebip alebo SMS sú spracované okamžite, takže pri týchto platbách bude hneď možné niekoho obdarovať. Darček odovzdáš vtedy, keď sa rozhodneš, takže ak zaplatíš napr. 19. decembra, môžeš spraviť to, že darček pošleš až 24. decembra.

  Mikuláš (2013-12-06)

  Santa Claus Mikuláš je tu! Lovte, bojujte, zúčastňujte sa dobrodružstiev, útočte na posluhovačov Landragóra a hľadajte Miulášove darčeky! Iba dnes, 6. decembra. Darčeky čakajú iba na vás!

  Malý výpadok serverov (2013-12-02)

  Dnes sa nám stal drobný, neočakávaný výpadok serverov. Hráčov sa veľmi ospravedlňujeme za prípadné komplikácie, ostatné záležitosti prebehli v poriadku. Príjemné hranie.

  Návrat Landragóra (2013-11-26)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.

  Zlúčenie svetov (2013-11-19)

  Chystá sa nám zlúčenie svetov.
  Pre bližšie informácie si pozrite fórum.

  Malé info na začiatok týždňa (2013-11-18)

  Po aplikovaní nového patchu sa nám stalo, že neprebehol turnaj. Nemusíte sa ničoho obávať, turnaj prebehne už dnes - v pondelok.
  Možno ste si všimli, že v zručnostiach vám svietia niektoré zručnosti na zeleno - znamená to, že ich už nemusíte ďalej rozvíja,ť neprinesie vám to väčší úžitok.
  V blízkej budúcnosti sa chystá zlúčenie svetov 1 a 2. Buďte pripravení.

  Kmeňové vojny sa skončili (2013-11-06)

  Doomlord Horde Wars is overNová epická udalosť hry Vládca osudu, Kmeňové vojny, sa skončila! Zafírový kmeň si zabezpečil jednoznačné víťazstvo s 246 bodmi. Rubínový kmeň skončil na druhom mieste s 209 bodmi. Boj o bronzovú priečku zviedli ostatné dva kmene, diamantovému sa nakoniec podarilo skončiť na treťom miestes počtom bodov 177, v tesnom závese za nimi skončil smaragdový kmeň so 159 bodmi. Medaily boli pripnuté víťazom. Kmeňové trofeje si môžete vymieňat bez časového obmedzenia. Blahoželáme všetkým!
  Ďalšia herná udalosť, Landragór je napánovaná na 26. novembra. Dovtedy, brúste svoje zbrane, trénujte svoju mágiu a šetrite si body.

  Plánovaná údržba (2013-10-25)

  Dnes, v piatok, o 10:00 SEČ server nebude dostupný kvôli plánovanej odstávke, ktorá bude trvať približne 30 minút. Počas údržby nebude možné sa prihlásiť do hry. Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Tím hry Vládca osudu.

  Kmeňové vojny sa začali (2013-10-16)

  Kmeňové vojny sa začaliNová herná udalosť v hre Vládca osudu sa začala! Zúčastniť sa môžu hráči všetkých úrovní. Ovládnite najväčšie územie, zbierajte poklady a trofeje z porazených protivníkov, dosiahnite na najvyššiu odmenu, kmeňové medaily! Udalosť potrvá tri týždne. Počas tohto obdobia si môžete zakúpiť vojnový balíček každý deň, pomôže vám prežiť.

  Update: teraz už môžete dokončovať opakovaciu úlohu omráčenie počas tejto udalosti!

  Vojna priekupníkov sa skončila (2013-09-24)

  Vojna priekupníkov sa skončila! Veľkolepá udalosť v RPG hre Vládca Osudu, s názvom Vojna priekupníkov, sa dnes skončila. Boj skončil víťazstvom Edraliana na svete 1, na svete 2 zvíťazil Archaix. Výhry si môžete prevziať pod tlačítkom Vojna priekupníkov duší, v menu Iné.
  Všetkým účastníkom gratulujeme! Tím hry Vládca osudu.

  Update Vojna priekupníkov (2013-09-06)

  Chceme predísť tomu, aby ste vo Vojne priekupníkov nemali dostatok cieľov. Na zlepšenie tejto situácie sme dnes pridali kryštálovú alianciu pre každú úroveň. U priekupníka duší si môžete zakúpiť predmet Amulet ľadové srdce (pod záložkou Relikvie) a Balíček subplazmy (pod záložkou Iné). Balíček 10 subplaziem si môžete zakúpiť iba vtedy, ak ich vlastníte aktuálne menej ako 30. Tiež sme pridali nový filter na stránke Vojna priekupníkov. Teraz si môžete vyžiadať klony hráčov nižších úrovní a môžete na nich útočiť so subplazmou priamo z tejto stránky. Na zvýšenie šance na výhru proti stúpencom konkrétneho priekupníka sme pridali aj predmet - odplata .... (priekupníka), ktorá vám proti jeho stúpencom zvýši o 20 percent tok a IQ (maximálne ale o +15).

  Prajeme Vám veľa cieľov a ešte viac víťazstiev.

  Update 2.1: Je aktívne tlačidlo Presun postavy, pod menu Nastavenia, bližšie info na fóre.

  Predregistrácia na Svet 4 (2013-09-02)

  Doomlord lvl 60 worldSpúšťame nový svet v hre Vládca osudu, už 6. septembra o 14.00. V súčasnosti už prebieha predregistrácia. Svet 4 beží trojnásobnou rýchlosťou (získavanie DE, oddychovanie, regenerácia, útočenie - to všetko 3x rýchlejšie, resp. viac krát), ale nie je to až také drahé, pretože získaš 2,5 krát viac prakameňov za rovnakú cenu!
  Tento svet má špecifické pravidlá, ktoré nájdeš pod tlačítkom Svet 4.
  Hra končí, ak nejaká aliancia naplní podmienky víťazstva. Členovia víťaznej aliancie a hráči, ktorí budú najlepší v jednotlivých kategóriach, získajú odmenu pre ich ďalšiu postavu (na inom svete, registrovanej pod rovnakým e-mailom). Odmenou je Medaila slávy a prakamene.
  Po skončení Sveta 4 môžu hráči presunúť zostávajúce prakamene na svoju postavu na inom svete, alebo si ich môžu nechať do ďalšieho sveta 4.
  Pre registráciu, zvoľ si Registrácia a zvoľ si Svet 4, alebo klikni na tento link.

  Ďalšie informácie nájdeš na fóre, tu.

  Vojna priekupníkov duší (2013-08-27)

  Vojna priekupníkov Opäť spúšťame veľkolepú udalosť v rpg hre Vládca Osudu, Vojnu priekupníkov! Udalosti sa dá zúčastniť - ako vždy - od 3. úrovne. Na registráciu máte 1 týždeň (čiže aj ten sa vie prihlásiť, kto si akurát zaregistroval postavu do hry a má ju na 1. úrovni!). Tvojou úlohou je, že v ponuke Iné, pod tlačítkom Vojna priekupníkov sa pridáš k družine niektorého vojvodcu. Po spustení samotnej udalosti sa už nebude dať prihlásiť! 3. septembra, keď sa vojna začne, registrovať sa už nebude možné! Dovtedy môžete zbierať udalostné body. Prihlásiť sa môžete už oddnes (27.08.2013). Každému prajeme dobrú zábavu!

  Smrť Xeno votrelcov. (2013-08-18)

  Smrť Xeno votrelcov Ničivá bitka zúrila na povrchu planéty, vražedný boj za osud novozrodeného sveta, medzi votrelcami Xeno a medzi hrdinami znovu dobývajúci povrch, Vládcami Osudu. V dlhých bojoch nakoniec vyhrali Vládcovia Osudu - Xeno kráľovné gigantických rozmerov padli jedna za druhou a pohltili ich magické väzenia Vládcov Osudu. Spolu s nimi bola vyhubená aj ich dravá horda xenomorfov. Posledná kráľovná na 1. svete skonala 16. augusta 2013. Na Svete 2 je prevaha bojovníkov Xeno menšia, boje naďalej prebiehajú.
  Gratulujeme výhercom, nech každý nosí hrdo získané trofeje!

  Strom poznania (2013-08-07)

  Strom poznania Pridali sme novú možnosť do online hry Vládca Osudu, ktorá pomôže hráčom stavať aliančné budovy rýchlejšie a tiež dá nové ciele hráčom na vysokých úrovniach. V momente, keď má server Pyramídu Slávy aspoň na 25. úrovni, hráči začnú získavať energetické tehly za lov, súboje a výzvy. Tieto tehly tiež bude možné kúpiť v obchode. Aliancia s pyramídou slávy na 25. úrovni môže začať používať energetické tehly na stavanie Stromu Poznania. Energetické tehly môžu získať od ostatných hráčov výmenou za duševnú energiu, ktorú potom použijú na stavanie. Strom poznania bude dávať členom aliancie početné odmeny vždy, keď postúpia na novú úroveň.
  Hráči na nižších úrovniach, ktorí budú energetické tehly zbierať, získajú takto za svoje tehly duševnú energiu, ktorú môžu použiť na stavania budov. Touto cestou noví hráči a hráči na stredných úrovniach splnia požiadavky budov oveľa rýchlejšie. Pozor, členovia aliancie, ktorí už majú Strom poznania nebudú naďalej získavať energetické tehly za lov a za súboje.
  Ďalej aliančná úloha postav desať úrovní bude oveľa jednoduchšia, keďže postavenie stromu z 5 úrovni na 6 sa bude okamžite rátať za 6!
  Dúfame, že táto novinka v hre sa vám zapáči!

  Letná akcia na prakamene (2013-07-31)

  Letná akcia na prakamene Pôvodná hra Vládca Osudu bola spustená pred 4 rokmi a chceli by sme toto osláviť fantastickou letnou akciou!

  Ak si kúpiš niektorý balík z nižšie uvedených medzi 31. júlom a 13 augustom jednou platbou, získaš darčekový balíček v hodnote 20-30% sumy prakameňov, ktoré si kúpil! Darčekový balíček získaš len za prvú platbu, ktorú spravíš pri danej postave.
  Tiež, počas tohto obdobia, môžeš kúpiť nasledovné predmety u priekupníka duší: elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutú truhličku, korisť lovca
  Táto akcia sa sčítava aj s akciou na prvú platbu na novom svete! (+20% na prvú platbu). Darčekové balíčky: 80 EUR (1600 prakameňov): 40 arcidrahokamov, 10 čarovných krmív, 10 božských nápojov, 2 prútikov chrámu, 8 menších stimulátorov časopriestorovej brány, 100 bodov neúspechu, 50 losov, 12 korisťov lovca
  40 EUR (750 prakameňov): 20 arcidrahokamov, 5 čarovných krmív, 5 božských nápojov, 1 prútik chrámu, 4 menšie stimulátory časopriestorovej brány, 50 bodov neúspechu, 25 losov, 6 korisťov lovca
  20 EUR (350 prakameňov): 10 arcidrahokamov, 2 čarovné krmivá, 2 božské nápoje, 1 prútik chrámu, 2 menšie stimulátory časopriestorovej brány, 25 bodov neúspechu, 10 losov, 3 koristí lovca
  8 EUR (100 prakameňov): 5 arcidrahokamov, 1 čarovné krmivo, 1 božský nápoj, 1 menší stimulátor časopriestorovej brány, 10 bodov neúspechu, 3 losy, 1 korisť lovca
  2 EUR (20 prakameňov) alebo 25 prakameňov cez SMS platbu: 1 božský nápoj, 1 los, 1 korisť lovca
  Na fóre nájdeš ďalšie informácie.

  Začala sa Xeno invázia (2013-07-25)

  Spustila sa xeno invázia! Úspešná udalosť online hry Vládca Osudu menom Xeno invázia sa teraz zopakuje!
  Xeno vojna bola spustená dnes, 25. júla, ráno o 10. hod.
  V poslednej vojne armáda Vládcov Osudu zničila xeno kráľovné.
  Víťazstvo ale nebolo úplné: zbytok xeno hordy unikol do podzemia a v tajnosti sa opäť začala množiť. Teraz sa už cítia dosť silní na to, aby sa znovu prebojovali na povrch. Túto inváziu musíte zastaviť ešte včas!
  V udalosti sa môžu zúčastniť postavy na min. 3 úrovni po kliknutí na ponuku Iné.
  Prajeme príjemnú zábavu!

  Koniec udalosti Vládca planéty (2013-07-11)

  Víťazi udalosti Vládca planéty Za posledné 3 týždne sa Vládcovia a Vládkyne osudu snažili dosiahnuť vrchol Pyramídy hrôzy vo vražedných pretekoch. Na Svete 1, zo všetkých Vládcov, Lordlac bol prvý, kto dosiahol najvyššiu úroveň prekliatej budovy. Podarilo sa mu obhájiť víťazstvo z predchádzajúcej pyramídy. Mŕtvoly zničených ochrancov pyramídy boli ešte teplé, keď si šampión sadal na trón, vztýčený na vrchole pyramídy. Na Svete 2, DV11 bol schopný zvíťaziť v pretekoch proti nemožným skutočnostiam a získal trón z ebenového dreva. Zvrhol z trónu Poncha. Noví Vládcovia Planéty si nasadili Masky hrôzy. Tisícky Vládcov osudu padli k ich nohám, klaňali sa im a prisahali, že budú svojich nových vodcov vzývať ako bohov. Ale mier, vytvorený touto absolútnou silou, je len iluzórny: o pol roka, príde niekto ďalší, vyzve Vládcu Planéty a pokúsi sa získať trón pre seba...

  Pyramída bude dostupná ešte 1 týždeň, aby ste si mohli vybrať svoje odmeny, v prípade, že ste tak doteraz neurobili. Ostane dostupná IBA 1 týždeň navyše!

  Pyramída hrôzy predĺžená (2013-07-10)

  Pyramída hrôzy bola posunutá o jeden deň z dôvodu nečakaného pádu a nemožnosti pripojenia niektorých hráčov pri postupe na vyššiu úroveň. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

  Turnaj už tento piatok (2013-07-03)

  Turnaj sa uskutoční 5. júla 2013. Už teraz sa môžete registrovať.

  Odloženie turnaja (2013-07-02)

  Ako ste isto čakali, dnes sa mal uskutočniť turnaj. Z technických príčin bude posunutý o pár dní. Za prípadné komplikácie sa ospravedlňujeme.

  Vládca planéty (2013-06-18)

  Ruler of the Planet started Nová udalosť v hre Vládca osudu sa práve začala! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Udalosť bude trvať 3 týždne. Môžete použite 1 cisársky dekrét za deň (ale keď ten dnešný nevyužijete, môžete ho použiť nasledujúci deň).
  Pozor! Počas tejto udalosti si u priekupníka duší môžete zakúpiť nasledovné predmety: elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutá truhlička, korisť lovca.
  Veľa šťastia všetkým!

  Pyramída hrôzy update (2013-06-13)

  Pozor.
  Po novom, už bude možné použiť len taký počet dekrétov, aký deň udalosti práve prebieha. Čisto teoreticky dekrét na deň, alebo si ich ušetríte. V 1. deň môžete použiť 1 dekrét. Na druhý deň môžete použiť zase jeden dekrét. Na tretí deň, ak ste nepoužili ešte ani jeden, môžete použiť rovno tri, atď...

  Vládca planéty už o týždeň (2013-06-11)

  Ruler of the Planet in 1 week Pred pol rokom sa uskutočnila divoká súťaž, ktorá rozhodla, kto bude Vládca planéty, kto zasadne na trón na vrchol Pyramídy hrôzy. Čas sa naplnil. Vládcovia osudu sa zhromažďujú pri vchode do temnej budovy, pripravujú sa na znovudobytie pyramídy. Veľa z nich so spásou v očiach hľadí na priekupníka duší, ktorý im každý deň ponúka balíček hrôzy. Tieto balíčky obsahujú dôležitú výhodu v nadchádzajúcom turnaji, ktorý sa začne už o týždeň...
  Súťaž sa začne čoskoro. Kto dosiahne vrchol ako prvý?

  Landragór bol uväznený (2013-05-31)

  Landragor imprisonedPo troch týždňoch neúnavných bojov sa podarilo konečne uväzniť diabolského draka, Landragóra, vďaka hrdinskému úsiliu Vladcov a Vládkyň osudu! Podarilo sa zvíťaziť nasledovným kmeňom:
  Svet1: Diamantový
  Svet2: Diamantový
  Všetci zúčastnení boli odmenení bonusovými schopnosťami, vyhorenými prakameňmi, špeciálnymi relikviami a inými odmenami. Prevezmite si svoje odmeny pod tlačidlom Iné!
  Blahoželáme! Nasledujúca udalosť bude Vládca planéty. Buďte pripravení!

  Landragór sa vracia... znova (2013-05-09)

  Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

  Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.

  Udalosť Mapa bola ukončená (2013-04-25)

  Súťaž v hľadaní máp title= Veľká udalosť Mapa je ukončená. Výsledky boli zverejnené. Výhercom gratulujeme. Po novom máte možnosť zvoliť si výhru.

  Začína sa nová udalosť: Mapa (2013-04-04)

  Súťaž v hľadaní máp title= Začína sa nám ďalšia udalosť: Mapa. Udalosť sa začne dnes, 4. apríla o 10.00 letného času. Táto udalosť bude trvať 3 týždne. Predbežné informácie nájdete aj na fóre, neskôr budeme aktualizovať.

  Spustenie rýchleho sveta 4 (2013-04-03)

  Spúšťa sa Svet 4
  Spustili sme rýchly svet č. 4!
  Každému prajeme veľa šťastia a hlavne príjemnú zábavu!

  Aprílové rozšírenie (2013-04-01)

  Doomlord April developments Dnes sme do hry Vládca osudu pridali nasledovné zmeny:
  - Medzi ultra-vzácne predmety v hre Koleso šťastia sme pridali: opasok tvrdosti, skarabeus smrti, aukčný tiket a predmety, ktoré sa nachádzajú pod menu Relikvie. Tiež je možné zakúpiť si nový predmeť, ebenový lós u priekupníka duší. Vždy vyhráš ultra vzácnu výhry v Kolese šťastia (limitované na 1 krát denne).
  - Na základe vašich žiadostí sme spravili duely so subplazmou ešte zaujímavejšie. Odteraz v nich stratíš HP a DE ako v normálnych súbojoch.
  - V postupe odmien sme pridali odmenu na XP na zmenu oblečenia/výbavy. Boli pridané nové úlohy v Chráme osudu.
  - Priekupník duší má v ponuke nový predmet, kryštál krutosti. Počas súboja bude použitý automaticky. Najvyššia vlastnosť porazeného Vládcu osudu bude znížená o jeden bod natrvalo a naopak u teba bude zvýšená o jeden bod natrvalo.
  - Vyvíjanie zvierat. Ak počas vášho duelu zviera tvojho protivníka upadne do bezvedomia, je šanca, že toto zviera stratí navždy. Ak sa to stane, tvoje zviera získa novú, špeciálnu vlastnosť. Popis vlastnosti nájdeš pod menom tejto vlastnosti, hneď ako ju získaš. Sila teto vlastnosti závisí od úrovne zabitého zvieraťa protivníka.
  Dúfame, že sa vám budú nasledovné zmeny páčiť.
  PRE ĎALŠIE INFORMÁCIE KLIKNI SEM!

  Veselú Veľkú noc! (2013-03-30)

  husvetitojas Veselú Veľkú noc prajeme všetkým, hlavne veľa oddychu! A keďže tá Veľká noc je už takmer tu, prinášame vám trochu veľkonočnej zábavy aj my: v nedeľu a v pondelok, chlapci (teda Vládcovia osudu) navštívia dievčatá (teda Vládkyne osudu) a vyšibú, alebo oblejú ich, získajú od nich za odmenu veľkonočnú kraslicu. Samozrejme, všetko v Gang.... ehm, teda Vládca osudu štýle :D :)

  Jarná akcia na prakamene (2013-03-25)

  Christmascake Prekvap svojich priateľov a rodinu! Kúp si prakamene medzi 25. marcom až 8. aprílom a pošli veľkonočné prekvapenie jednej postave, ktorú si sám vyberieš!

  Darčeky:

  20 prakameňov: 2 EUR alebo 25 prakameňov sms platbou
  1x korisť lovca, 1x lós, 1x veľkonočné vajíčko

  100 prakameňov: 8 EUR
  5x arcidrahokam, 1x korisť lovca, 1x prútik chrámu, 10x vyhorený prakameň, 3x lós, 1x veľkonočné vajíčko, 2x úlomok vernosti, 3x kryštál chrámu

  350 prakameňov: 20 EUR
  10x arcidrahokam, 3x korisť lovca, 1x prútik chrámu, 20x vyhorený prakameň, 10x lós, 3x veľkonočné vajíčko, 6x úlomok vernosti, 8x kryštál chrámu

  750 prakameňov: 40 EUR
  25x arcidrahokam, 7x korisť lovca, 2x prútik chrámu, 50x vyhorený prakameň, 25x lós, 7x veľkonočné vajíčko, 14x úlomok vernosti, 17x kryštál chrámu

  1600 prakameňov: 80 EUR
  50x arcidrahokam, 15x korisť lovca, 2x prútik chrámu, 100x vyhorený prakameň, 50x lós, 15x veľkonočné vajíčko, 30x úlomok vernosti, 35x kryštál chrámu

  Majte na pamäti, že jeden hráč, môže získať, alebo darovať len jeden balíček darčekov!

  Táto možnosť bude prístupná od 25. marca. V prípade, že použiješ okamžitú platbu (kreditná karta, paypal, onebip), máš možnosť zaslať darček okamžite. V prípade oneskorených platobných metód (platba prevodom), budeš mať možnosť darovania až po pripísaní peňazí. Platba musí byť zrealizovaná medzi 25. marcom až 8. aprílom, aby si mohol zaslať darček. Darček môžeš darovať, kedy budeš chcieť, ale nie neskôr, ako 30. apríla.

  Viac informácií nájdeš v menu Prakamene a na fóre!

  Predregistrácia na Svet 4. (2013-03-20)

  Doomlord lvl 60 worldSpúšťame nový svet v hre Vládca osudu, už 26. marca o 14.00. V súčasnosti už prebieha predregistrácia. Svet 4 beží trojnásobnou rýchlosťou (získavanie DE, oddychovanie, regenerácia, útočenie - to všetko 3x rýchlejšie, resp. viac krát), ale nie je to až také drahé, pretože získaš 2,5 krát viac prakameňov za rovnakú cenu!
  Tento svet má špecifické pravidlá, ktoré nájdeš pod tlačítkom Svet 4.
  Hra končí, ak nejaká aliancia naplní podmienky víťazstva. Členovia víťaznej aliancie a hráči, ktorí budú najlepší v jednotlivých kategóriach, získajú odmenu pre ich ďalšiu postavu (na inom svete, registrovanej pod rovnakým e-mailom). Odmenou je Medaila slávy a prakamene.
  Po skončení Sveta 4 môžu hráči presunúť zostávajúce prakamene na svoju postavu na inom svete, alebo si ich môžu nechať do ďalšieho sveta 4.
  Pre registráciu, zvoľ si Registrácia a zvoľ si Svet 4, alebo klikni na tento link.

  Ďalšie informácie nájdeš na fóre, tu.

  Vojna priekupníkov sa skončila (2013-03-14)

  Vojna priekupníkov sa skončila! Veľkolepá udalosť v RPG hre Vládca Osudu, s názvom Vojna priekupníkov, sa dnes skončila. Boj skončil víťazstvom Terrgath-a na svete 1, rovnako ako aj na svete 2. Výhry si môžete prevziať pod tlačítkom Vojna priekupníkov duší, v menu Iné.
  Všetkým účastníkom gratulujeme! Tím hry Vládca osudu.

  Update hry (2013-03-12)

  Pridali sme Majstrovské stavebníctvo III, IV, V a VI do budov aliancie. Každá z nich je podmienkou na stavbu ďalšej a každá zároveň dovoľuje zvýšiť o 5 Obranný múr a Cvičisko. Odobrali sme DE od utra-vzácnych výhier z kolesa šťastia. Pridali sme nové brnenie a štít pre vyššie úrovne (200+). Prepísali sme programový kód aliančných úloh, aby sa predchádzalo niektorým chybám do budúcnosti. Zmenili sme Mentora, takže korešponduje so Zadaniami (napr. rýchlejší lov a pod.) Zmenili sme registračný postup hry, po kliknutí na tlačítko Začať hrať. odstránili sme vstupné kvízové otázky, hráči si môžu vytvárať postavu okamžite. Pridali sme ďalších avatarov a obrázky do voľby kmeňa a captcha stránku. Po zaregistrovaní už nemusíte zadávať meno postavy, môžete si to zmeniť neskôr v Nastaveniach, spolu s tajnou otázkou. Tiež je možné sa do hry prihlasovať svojim emailom namiesto užívateľského mena. Dúfame, že tieto zmeny vám uľahčia štart do hry a budú ešte atraktívnejšie pre nových hráčov.

  Nové rozšírenie: Zadania (2013-02-27)

  Doomlord tasks Dnes sme do hry Vládca osudu pridali novú možnosť, nazvanú "Zadania". Do úloh Zadania sa viete dostať cez menu naľavo. Je to v podstate systém mini-úloh, dostupný už od úrovne 1, takže aj úplne noví hráči môžu využívať túto možnosť. Zmenili sme aj niekoľko ďalších vecí, takže hra teraz ponúka viac cieľov a zábavy pre začínajúcich hráčov:
  • Dobrodružstvá sú odteraz dostupné už od úrovne 1 (taktiež kryštálové nápoje sú dostupné od úrovne 1).
  • Zručnosti sú dostupné už od úrovne 2, namiesto doteraz úrovne 4.
  • Znížili sme čas lovu pre prvých 10 úrovní: na úrovni 1 je to len 10 sekúnd, na úrovni 2 je to 15 sekúnd atď. Počas tejto doby nedostávate kvízové otázky počas lovu (ale ak chcete, môžete na nich odpovedať do budúcich lovov).
  Odmena za vyhrané súboje, minimálne XP*15 DE, aj keď by ste mali dostať menej.
  Veríme, že tieto nové zmeny v hre prinesú viac zábavy tak novým, ako aj ostrieľaným hráčom.

  Update hry (2013-02-26)

  Niektorí hráči nás informovali, že vo Vojne priekupníkov nemajú dostatok cieľov. Na zlepšenie tejto situácie sme pridali nový predmet Priekupníkoví duší - Balíček subplazmy (pod záložkou Iné). Balíček 10 subplaziem si môžete zakúpiť iba vtedy, ak ich vlastníte aktuálne menej ako 30. Tiež sme pridali nový filter na stránke Vojna priekupníkov. Teraz si môžete vyžiadať klony hráčov nižších úrovní a môžete na nich útočiť so subplazmou priamo z tejto stránky. Do budúcna plánujeme pridať extra klony pre každú úroveň, aby bol dostatok cieľov pre každého. Pridali sme funkciu pre zákaznícky servis pre tlačítko Pomoc, teraz bude svietiť na červeno, keď dostanete odpoveď, takže vám už žiadna odpoveď od nás neujde. Odstránili sme duševnú energiu ako výhru z ultra raritných výhier v kolese šťastia.

  Zoznam februárových výhercov (2013-02-25)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! Február priniesol týchto výhercov hry o prakamene.

  Zoznam šťastných výhercov nájdete na fóre!

  Vojna priekupníkov duší sa začala (2013-02-21)

  Vojna priekupníkov Veľká udalosť v hre Vládca osudu sa práve začína. Vojna priekupníkov duší je tu. Prajeme príjemnú zábavu.

  Vojna priekupníkov duší (2013-02-15)

  Vojna priekupníkov Opäť spúšťame veľkolepú udalosť v rpg hre Vládca Osudu, Vojnu priekupníkov! Udalosti sa dá zúčastniť - ako vždy - od 3. úrovne. Na registráciu máte 1 týždeň (čiže aj ten sa vie prihlásiť, kto si akurát zaregistroval postavu do hry a má ju na 1. úrovni!). Tvojou úlohou je, že v ponuke Iné, pod tlačítkom Vojna priekupníkov sa pridáš k družine niektorého vojvodcu. Po spustení samotnej udalosti sa už nebude dať prihlásiť! 21. februára, keď sa vojna začne, registrovať sa už nebude možné! Dovtedy môžete zbierať udalostné body. Prihlásiť sa môžete už oddnes (15.02.2013). Každému prajeme dobrú zábavu!

  Smrť Xeno votrelcov (2013-02-05)

  Smrť Xeno votrelcov Ničivá bitka zúrila na povrchu planéty, vražedný boj za osud novozrodeného sveta, medzi votrelcami Xeno a medzi hrdinami znovu dobývajúci povrch, Vládcami Osudu. V dlhých bojoch nakoniec vyhrali Vládcovia Osudu - Xeno kráľovné gigantických rozmerov padli jedna za druhou a pohltili ich magické väzenia Vládcov Osudu. Spolu s nimi bola vyhubená aj ich dravá horda xenomorfov. Posledná kráľovná na 1. svete skonala 3. februára 2013. Na Svete 2 bola prevaha bojovníkov Xeno väčšia, ale Vládcovia Osudu sa nedali ani tam, a posledný škodca zahynul na prelome 3. a 4. februára 2013.
  Gratulujeme výhercom, nech každý nosí hrdo získané trofeje!

  Svet 4 - aukčný dom (2013-01-31)

  Aukčný dom bol otvorený! Ak máš min. 24. úroveň, tak sa ti objaví tlačítko aukčného domu na ľavej strane. V AD vieš získať zlaté dukáty a licitovať tak na rozprávkové relikvie, unikátne poklady. V prvých dvoch týždňoch je možné len zbierať zlaté dukáty, dražba začne až o dva týždne neskôr.

  Január priniesol výhercov súťaže o prakamene (2013-01-24)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! Prinášame zoznam výhercov januárového zlosovania o prakamene.

  Zoznam šťastných výhercov nájdete na fóre!

  Spustila sa xeno invázia! (2013-01-15)

  Spustila sa xeno invázia! Úspešná udalosť online hry Vládca Osudu menom Xeno invázia sa teraz zopakuje!
  Xeno vojna bola spustená dnes, 15. januára, ráno o 10. hod.
  V poslednej vojne armáda Vládcov Osudu zničila xeno kráľovné.
  Víťazstvo ale nebolo úplné: zbytok xeno hordy unikol do podzemia a v tajnosti sa opäť začala množiť. Teraz sa už cítia dosť silní na to, aby sa znovu prebojovali na povrch. Túto inváziu musíte zastaviť ešte včas!
  V udalosti sa môžu zúčastniť postavy na min. 3 úrovni po kliknutí na ponuku Iné.
  Prajeme príjemnú zábavu!

  Nový update (2013-01-12)

  Kompletne sme prekopali a prepísali programový kód aukčného domu, aby sme predišli chybám, ktoré sa občas stávali, napríklad zaseknutie predmetov v aukcii, alebo nemožnosť ich dražiť, či ich neobdržanie pri výhre. Ak zaregistrujete napriek tomu nejakú chybu, dajte nám prosím vedieť. Do turnajov sme pridali podstranu, kde si môžete pozrieť kompletné výsledky v prehľadnom pavúkovi. V aukčnom dome bola pridaná podstrana Archív.

  Šťastný Nový rok (2012-12-31)

  Doomlord HNY Všetkým našim hráčom želáme úspešný a zábavný Nový rok. Dúfame, že zažijete aspoň toľko radosti v hre, koľko sme zažili my, pri vytváraní a vyvíjaní hry. Veľmi pekne vám ďakujeme za pozitívne spätné ohlasy. A nakoniec, nezabudnite na naše Vianočné prekvapenie. Máte poslednú šancu chytiť príležitosť za pačesy a získať rozprávkovú relikviu, alebo ju niekomu darovať ako darček. Šťastný Nový rok!
  Tím hry Vládca osudu

  Vianočná lotéria o prakamene má svojich výhercov (2012-12-25)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! Oneskorené, ale o to radostnejšie vianočné darčeky pod stromčekom si nájdu niektorí hráči.

  Zoznam šťastných výhercov nájdete na fóre!

  Vianoce Vládcov osudu 2012 (2012-12-24)

  Vianočný darček Vládcu Osudu Príjemné prežitie vianočných sviatkov a Šťastný nový rok prajeme každému Vládcovi a Vládkyni Osudu! Počas sviatkov od 24. do 27. decembra bude predávať liečivé a magické nápoje priekupník duší so značnou zľavou, ďalej od 24. obeda do 25. obeda budú súboje pozastavané. Kto chce, môže sa tento čas v pokoji, v kľude rozvíjať. Morálka zvierat v túto dobu nebude klesať.
  Od 24. decembra do 3. januára bude vývoj hry pozastavený. Na emaily budeme odpovedať aj počas tejto doby (ale rátajte s prípadným oneskorením). Platby prostredníctvom bankového prevodu spracujeme aj medzi sviatkami, darčeky z vianočnej akcie pri kúpe prakameňov dostane každý, kto zaplatil včas.
  Prajeme príjemný oddych!

  Koniec udalosti Vládca planéty (2012-12-21)

  Víťazi udalosti Vládca planéty Za posledné 3 týždne sa Vládcovia a Vládkyne osudu snažili dosiahnuť vrchol Pyramídy hrôzy vo vražedných pretekoch. Na Svete 1, zo všetkých Vládcov , Lordlac bol prvý, kto dosiahol najvyššiu úroveň prekliatej budovy. Mŕtvoly zničených ochrancov pyramídy boli ešte teplé, keď si šampión sadal na trón, vztýčený na vrchole pyramídy. Na Svete 2, Poncho bol schopný zvíťaziť v pretekoch proti nemožným skutočnostiam a získal trón z ebenového dreva. Noví Vládcovia Planéty si nasadili Masky hrôzy. Tisícky Vládcov osudu padli k ich nohám, klaňali sa im a prisahali, že budú svojich nových vodcov vzývať ako bohov. Ale mier, vytvorený touto absolútnou silou, je len iluzórny: o pol roka, príde niekto ďalší, vyzve Vládcu Planéty a pokúsi sa získať trón pre seba...

  Pyramída bude dostupná ešte 1 týždeň, aby ste si mohli vybrať svoje odmeny, v prípade, že ste tak doteraz neurobili. Ostane dostupná IBA 1 týždeň navyše!

  Štyri cisárske dekréty v Pyramíde hrôzy (2012-12-15)

  Doomlord Ruler of planet V udalosti Pyramída hrôzy môže každý z vás použiť v posledný týždeň až 4 cisárske dekréty na každej úrovni Pyramídy. Prajeme príjemnú zábavu!

  Vianočný darček (2012-12-14)

  Christmascake Prekvap svojich priateľov a rodinu! Kúp si prakamene medzi 14. Decembrom a 3. januárom a pošli darček jednej postave, ktorú si sám vyberieš!

  20 prakameňov: 2 EUR alebo 25 prakameňov sms platbou
  1x Kupón na relikvie, 1x Vianočný koláč

  100 prakameňov: 8 EUR
  2x Kupón na relikvie, 3x Lós, 1x Vianočný koláč, 10x Vyhorené prakamene, 2x Úlomok vernosti, 3x Kryštál chrámu

  350 prakameňov: 20 EUR
  3x Kupón na relikvie, 10x Lós, 3x Vianočný koláč, 20x Vyhorené prakamene, 6x Úlomok vernosti, 8x Kryštál chrámu

  750 prakameňov: 40 EUR
  3x Kupón na relikvie, 1x Prútik chrámu, 25x Lós, 7x Vianočný koláč, 50x Vyhorené prakamene, 14x Úlomok vernosti, 17x Kryštál chrámu

  1600 prakameňov: 80 EUR
  3x Kupón na relikvie, 2x Prútik chrámu, 50x Lós, 15x Vianočný koláč, 100x Vyhorené prakamene, 30x Úlomok vernosti, 35x Kryštál chrámu

  Táto možnosť sa objaví v hre od 14. decembra, čiže v piatok. V prípade bankového prevodu budeme brať do úvahy platby, ktoré prídu najskôr 16. decembra a vtedy bude umožnený aj výber darčeka pri pripísaní prakameňov - naposledy na tie platby, ktoré budú pripísané na účet 3. januára. Platby cez PayPal, bankovú kartu, Onebip alebo SMS sú spracované okamžite, takže pri týchto platbách bude hneď možné niekoho obdarovať. Darček odovzdáš vtedy, keď sa rozhodneš, takže ak zaplatíš napr. 19. decembra, môžeš spraviť to, že darček pošleš až 24. decembra.

  Vládca planéty (2012-11-30)

  Doomlord Ruler of planet Ubehli roky, odkedy si Vládcovia osudu podrobili Povrch a zničili aj posledné entity Nepriateľa. Odvtedy čelili ďalším výzvam, uväznili zúrivého gigantického draka, Landragóra a porazili armádu xenomorfov. Nadišiel čas rozhodnúť sa, kto je najsilnejší, aby sa stal rešpektovaným Vládcom. Kto sa stane všemohúcim novým vládcom planéty... Pyramída Hrôzy sa týči na obzore už stovky rokov, hrôzu naháňajúca spomienka na časy, keď Nepriateľ vládol na Povrchu. Až doposiaľ, budova zla priniesla smrť každému, kto sa pokúsil vyšplhať na jej vrchol. Avšak teraz, je tu výzva, ktorej musia všetci čeliť: ktokoľvek sa dostane na vrchol Pyramídy ako prvý, stane sa Vládcom planéty...

  Samotná udalosť začne 30. novembra a bude trvať 3 týždne, až do 21. decembra.

  Vládca planéty je dostupný pod menu Iné.  Ďalšie informácie nájdete tu, na fóre.

  Balíček hrôzy (2012-11-24)

  Package of Dread V súvislosti s blížiacou sa udalosťou, Vládca planéty, pridali sme priekupníkovi duší nový tovar, Balíček hrôzy. Tento balíček obsahuje - 1 arcidrahokam, 1 lós, 1 menší súbojový nápoj, 1 nápoj lovu a jeho cena - 3 prakamene. Môžete si ho kúpiť iba raz za deň, je dostupný na zakúpenie cez rýchle tlačidlá v Denných rutinách. Tento balíček bude dostupný u priekupníka iba do konca udalosti. Taktiež počas trvania tejto udalosti (ale iba počas tohto času) si môžete znova zakúpiť predmety - uzamknutá truhlička, korisť lovca, elixír šťastia, obrovský koktail a čarovné krmivo. Udalosť Vládca planéty sa začne o týždeň, v piatok, o 10:00 SEČ .

  Novembrové losovanie výhier (2012-11-22)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! November je tu a s ním ďalšia hra o prakamene v hodnote 100 EUR.

  Zoznam šťastných výhercov nájdete na fóre!

  Vládca planéty (2012-11-17)

  Landragor imprisonedUbehli roky, odkedy si Vládcovia osudu podrobili Povrch a zničili aj posledné entity Nepriateľa. Odvtedy čelili ďalším výzvam, uväznili zúrivého gigantického draka, Landragóra a porazili armádu xenomorfov. Nadišiel čas rozhodnúť sa, kto je najsilnejší, aby sa stal rešpektovaným Vládcom. Kto sa stane všemohúcim novým vládcom planéty... Pyramída Hrôzy sa týči na obzore už stovky rokov, hrôzu naháňajúca spomienka na časy, keď Nepriateľ vládol na Povrchu. Až doposiaľ, budova zla priniesla smrť každému, kto sa pokúsil vyšplhať na jej vrchol. Avšak teraz, je tu výzva, ktorej musia všetci čeliť: ktokoľvek sa dostane na vrchol Pyramídy ako prvý, stane sa Vládcom planéty...

  Po skončení udalosti Landragór vám prinášame úplne novú udalosť, nazvanú Vládca planéty.

  Prípravný týždeň začne 22. novembra. Aj keď do tejto udalosti sa nemusíte registrovať, počas trvania prípravného týždňa si môžete zakúpiť Balíček hrôzy jedenkrát za každý deň trvania prípravného týždňa. Tento balíček sa vám môže zísť pri prekonávaní nástrah a prežití v Pyramíde.
  Samotná udalosť odštartuje 29. novembra a bude trvať 3 týždne, až do 20. decembra.
  Máte teda dostatok času na nabrúsenie zbraní, vyleštenie brnení, zhromaždenie zásob a na samotnú prípravu v čase od 16. novembra až 28. novembra.

  Počas tejto udalosti, hráči musia ukončiť 7 úrovní pyramídy. Každá úroveň pozostáva z 8 úloh. Musíte splniť všetky úlohy na danej úrovni, aby ste mohli postúpiť na ďalšiu. Zo začiatku udalosti budete schopní vidieť všetky úlohy a odmeny (nie len tie, z prvého podlažia). Úlohy budú rovnaké pre každého. Zakaždým, ako ukončíte úroveň, okamžite dostanete balíček s odmenami (vrátane prakameňov!).
  Prvé 2 úrovne Pyramídy sa dajú ukončiť aj začínajúcimi hráčmi, ale ďalšie úrovne si už vyžadujú skúsenosti (na zdolanie úrovní 3-5 v Pyramíde, je potrebné byť aspoň na úrovni 25-30 postavy, na zdolanie úrovne 6-7, mali by ste byť aspoň úroveň 45-50). Aj napriek tomu dúfame, že táto udalosť bude zábavná aj pre hráčov na nižších úrovniach, pretože aj napriek zdolaniu len prvých dvoch podlaží to pre nich bude zábava a výzva, navyše odmeny sú tiež pekné.
  Na každom podlaží máte možnosť preskočiť 2 úlohy použitím cisárskeho dekrétu (prakamene, alebo duševná energia) rovnako, ako je to teraz v Chráme osudu. Ale pozor, predsa len: čím viac cisárskych dekrétov použijete, tým drahší bude každý nasledujúci! Hráči obdržia body za každú úspešne splnenú úlohu a budú umiestňovaní v rebríčku, v závislosti od počtu bodov. V prípade rovnosti bodov, ktokoľvek dosiahol dané skóre prvý, ten bude v rebríčku umiestnený vyššie. Top 15 hráčov z rebríčka obdržia dodatočné odmeny mimo odmien z jednotlivých úrovní Pyramídy. A na dôvažok, víťaz obdrží titul "Vládca planéty" po dobu pol roka (zobrazovať sa bude namiesto bežných hodností Pyramídy Slávy).

  Landragór bol uväznený (2012-11-15)

  Landragor imprisonedDiabolský, obrovský drak Landragór bol konečne uväznený 15. novembra na všetkých svetoch hry Vládca osudu! Všetci zúčastnení boli odmenení bonusovými schopnosťami, vyhorenými prakameňmi, špeciálnymi relikviami a inými odmenami. Svoje odmeny si môžete vyzdvihnúť pod tlačidlo Iné!
  Gratulujeme.

  Spustenie rýchleho sveta 4 (2012-11-12)

  Spúšťa sa Svet 4
  Spustili sme rýchly svet č. 4!
  Každému prajeme veľa šťastia a hlavne príjemnú zábavu!

  Nový update (2012-11-07)

  Doomlord Customer ServiceVážení hráči, dnes sme pridali do hry nasledovné zmeny:
  - V menu Denné rutiny, tlačidlo manakonštrukcia nezosiveje dovtedy, dokiaľ nepoužijete maximálnu manu, takže ho môžete používať bez ohľadu na svoju manu.
  - Uzlové reflexy neodpočítavajú náklady na prepínanie posilnenie mysle na manakonštrukciu, taže teraz môžete využívať manakonštrukciu na plný výkon.
  - Tí, čo sa skrývajú v katakombách, nemôžu použiť, ani aktivovať citadelu skazy.
  - Keď tvoja infekcia dosiahla 100%, môžeš prekliať aj vládcu z rovnakého kmeňa, pomocou Pyramídy kliatby.
  - Ak je hráč s podanou pomocnou rukou napadnutý Kryštálovou hordou, podaná Pomocná ruka nemá efekt.
  - Úroveň, od ktorej sa bude dať kúpiť relikvia Konvertor esencie, bola znížená na 60.
  - Pod Aliančnými úlohami, pribudol zoznam ukončených úloh. - Pridali sme znak pomoci "?" k Bonus vernosti, aby bolo jasné, ako to funguje.
  Veríme, že vám tieto zmeny prinesú úžitok, spravili sme ich na základe spätnej väzby od vás - hráčov.

  Popis nájdete na fóre!

  Predregistrácia na Svet 4. (2012-11-05)

  Doomlord lvl 60 worldOddnes sa môžete začať registrovať na svet 4 hry Vládca osudu. Svet 4 sa spustí 6 dní po začatí registrácie (12. November), a bude bežať trikrát rýchlejšie. Pri registrácii zvoľte Svet 4.

  Server maintenance (2012-10-27)

  Doomlord new game design Tento víkend, 27. októbra 2012, hra Vládca osudu nebude dostupná kvôli pravidelnej údržbe, plánovaný výpadok je asi na hodinu, od cca 01:55 do 03:05 SEČ v nedeľu.

  Oznámenie o predregistrácii na svet 4 (2012-10-24)

  Predregistrácia na svet č. 4 Onedlho bude spustená predregistrácia na svet č. 4! Od 5. novembra už bude možné predregistrovať sa svet 4 v online hre Vládca Osudu! Nový svet 4 sa spustí o týždeň nato, 12. novembra 2012.
  Každému prajeme príjemnú zábavu!

  Októbrová nedeľa poteší ďalších výhercov (2012-10-21)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! Októbrová nedeľa poteší ďalších výhercov našej hry o prakamene v hodnote 100 EUR.

  Zoznam šťastných výhercov nájdete na fóre!

  Turnaj na svete 2 (2012-10-17)

  Do poslednej kvapky krvi Na svete 2 sa pre úradovanie škriatka neuskutočnil Turnaj do poslednej kvapky krvi:

  Túto udalosť samozrejme zopakujeme na svete 2 už túto nedeľu. Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie, nabrúste zbrane, pripravte zvieratá a ukážte čo je vo vás na turnaji v nedeľu 21. októbra 2012.

  Landragór sa vyslobodil (2012-10-16)

  Landragór sa vyslobodil Dostali sa k nám znepokojujúce správy zo severu: magicky uväznený bastard Zarknoda, Landragór, prekliaty obrí drak odtrhol svoje reťaze a oslobodil sa z väzenia. Jeho agenti, drakónovia sa objavujú čoraz častejšie pri manapylónoch. Opakovane vidieť na nočnej oblohe, ako fokusujú energetické lúče cez pylóny. Katastrofa sa zopakovala! Znovu treba spojiť sily a uväzniť Landragóra!

  Dnes sme spustili túto udalosť v online hre Vládca Osudu! Priprav sa na krutý boj, v ktorom tí najstatočnejší hrdinovia získajú za odmenu výnimočné relikvie!

  Daily routines (2012-10-15)

  Doomlord Customer ServiceS veľkým potešením vám predstavujeme novú funkciu "Denné rutiny". Po prihlásení do hry sa každému objaví obrazovka s "Dennými rutinami" (na túto obrazovku sa viete dostať aj vďaka tlačidlu pod Informáciami). Stránka s Dennými rutinami zhromaždí všetko, čo obyčajne robíte/skontrolujte si ju preto každý deň po prihlásení, s príslušnými horúcimi klávesami/.

  Takže, uvidíte toto:
  Posledné novinky na fóre a hlavnej stránke
  Rýchly odkaz na kúpu nápojov
  Získaj 2 zlaté dukáty za 5 akčných bodov
  Manakonštrukcia (keď má tvoj klan zvolenú budovu na stavanie v žltom, tu sa ti to zobrazí)
  Rýchla voľba na Koleso šťastia
  Počítadlo na bezplatnú zmenu špecializácie
  Počítadlo na aktivovanie studne duší
  Ako dlho ešte potrvá tvoje prémiové členstvo
  Koľko úlomkov helmy si zozbieral za dnešný deň

  Raz za deň ti zosivejú veci, ktoré si už použil

  Pribudne nové tlačidlo, Bonus vernosti. Každý deň máš možnosť získať bonus vernosti. Bonus získaš po prihlásení, ak si sa prihlásil aj v prechádzajúci deň.

  Prajeme veľa zábavy!

  Landragór sa oslobodil z väzenia (2012-10-08)

  Landragor the giant dragonV kostiach cítiš zmenu. Fúka studený vietor, pokožka páli, akoby sa jej dotýkali neviditeľné chápadla. Určite to musí nejako súvisieť so Zarknodom... Pýtaš sa na to vodcu svojho kmeňa. Informuje ťa, že Lord drak starešina cestuje medzi planétami, aby zaistil, že Nepriateľ sa nikdy nevráti na planétu Ghalla. To, čo cítíš, je prítomnosť Landragóra. Tento besný, obrovský drak bol uväznený za svoje hriechy vlastným otcom, Zarknodom, ešte pred príchodom Nepriateľa. Landragóra začali volať – Kliatba zeme. Bol to najzlomyselnejší diabolský zloduch starého sveta. Počas Zarknodovho spánku, jeho väzenie oslabilo. A keď starešina opustil tento svet, Landragór bol schopný sa oslobodiť. Teraz obrovský drak spôsobil ohromnú spúšť na severe, a je čím ďalej, tým bližšie k príbytkom Vládcov osudu. Čoskoro, budeš musieť niečo urobiť...

  Nasledujúci utorok, 16. októbra sa spustí nová udalosť v online hre Vládca Osudu! Priprav sa na neľútostný boj, v ktorom tí najstatočnejší hrdinovia získajú za odmenu jedinečné relikvie!

  Udalosť Mapa (2012-10-04)

  Súťaž v hľadaní máp title= Veľká udalosť Mapa je ukončená. Výsledky boli zverejnené. Výhercom gratulujeme.

  Nová funkcia - Zákaznícky servis (2012-10-01)

  Doomlord Customer Service Vážení hráči,
  S radosťou vám oznamujeme spustenie nášho nového systému Zákazníckeho servisu. Dostanete sa tam kliknutím na žlté zvýraznené tlačidlo Pomoc v pravom hornom rohu. Môžete zasielať lístky (tzv. ticket), nahrávať zábery obrazoviek, skontrolovať, či je vaša požiadavka spracovávaná, a pozrieť si dozadu všetku komunikáciu. Už viac nemusíte posielať emaily, nestane sa, aby sa naša odpoveď niekde stratila, alebo bola odoslaná do SPAMu. Na vaše žiadosti zodpovieme do 1 pracovného dňa.
  Veríme, že táto nová možnosť zvýši vaše hráčske skúsenosti a ešte viac vás uspokojí pri hraní tejto hry.

  Koniec sveta 4 (2012-09-25)

  End of Doomlord world 4 Svet 4 hry Vládca osudu skončil. Bombura klan zvíťazil a stal sa najdominantnejšou alianciou! Blahoželáme členom víťaznej aliancie a ostatným víťazom! Výsledky si môžete pozrieť tu:

  Výsledky sveta 4


  Septembrové losovanie o prakamene má svojich výhercov! (2012-09-21)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! Upršaný september zahreje ďalších výhercov našej hry o prakamene v hodnote 100 EUR.

  Zoznam šťastných výhercov nájdete na fóre!

  Údržba serverov (2012-09-15)

  V pondelok (17. septembra) o 11.00 SEČ (5am EST, 10am GMT, 2am PST) nebude kvôli plánovanej údržbe serverov dostupná hra Vládca osudu. Údržba je plánovaná na krátky čas, približne 10 minút.
  Za prípadné komplikácie sa ospravedlňujeme.

  Posledná šanca využiť narodeninovú akciu (2012-09-13)

  Doomlord birthday promotion last chance Vážení hráči!
  Radi by sme vám pripomenuli, že časovo obmedzená ponuka na nákup špeciálnych predmetov u priekupníka duší sa skončí zajtra. Ostáva vám posledný deň na zakúpenie uzamknutej truhličky, elixíru šťastia, obrovského koktailu a čarovného krmiva. Využite poslednú šancu na zakúpenie ešte predtým, ako navždy zmiznú z ponuky priekupníka duší.

  Začala sa udalosť: Mapa! (2012-09-04)

  Súťaž v hľadaní máp title= Začala sa nám ďalšia udalosť: Mapa. Táto udalosť bude trvať 30 dní. Predbežné informácie nájdete aj na fóre, neskôr budeme aktualizovať.

  Augustové zmeny a novinky (2012-09-02)

  Pridali sme novú funkciu zrýchlenia, Uzlové reflexy. Môžete ju nájsť pod menu Iné - Zrýchlenie. Prémiovým hráčom dáva obrovský komfort. S touto funkciou, kedykoľvek sa rozhodneš zvýšiť si zručnosť, alebo špecializovanú vlastnosť, trénovať, alebo liečiť si zviera, použiť magické liečenie, vylisovať zviera alebo stavať budovy, nemusíš už viac použiť posilnenie mysle ručne, spraví sa to automaticky. Pozri si viac informácií pod záložkou Zrýchlenie.

  Pridali sme Zálohu vernosti, ktorá je dostupná v menu Relikvie (vľavo dole). Pokiaľ si si zakúpil túto relikviu v aukčnom dome za posledných 60 dní za zlaté dukáty, a chceš si ju zakúpiť za Prakamene namiesto zlatých dukátov, zašli nám prosím email s názvom postavy a svet, na ktorom sa postava nachádza.

  Prepracovali sme aj Kartu postavy. Rozdelili sme ju na Kartu postavy a inventár. Do inventáru sa dostaneš aj kliknutím na symbol pokladnice napravo od obrázka postavy. Môžeš si rýchlo meniť oblečenie a veci na Karte postavy jednoduchým kliknutím na ne. Tiež sme pridali rýchlu voľbu na prepínanie oblečenia a užívania nápojov pre prémiových hráčov. Na stránke inventára sme rozdelili fókusové kryštály na viacero podkategórií pre jednoduchšie rozpoznanie a tiež sme zvýraznili používané veci žltou farbou.

  Vzhľadom na odozvy hráčov sme zmenili niekoľko vecí v Chráme osudu. Tieto zmeny nadobudnú efekt až keď prejdete na ďalší Chrám osudu. (okrem bodu 6 a 7.)!
  1.) Úloha "Zvýš si zručnosť A o 3" bola zmenená na "Zvýš si zručnosť A, alebo B o 3". Tým pádom dostanete menej úloh v danom Chráme osudu a sami si zvolíte, ktoré zručnosti si chcete rozvíjať. Úloha sa ráta za dokončenú, aj keď splníte 2 úlohy A a 1 úlohu B.
  2.) Úloha "Použi 5x pri súbojoch simuláciu" bola zmenená na "Použi 5x pri súbojoch simuláciu, alebo si zmeň špecializáciu za Prakamene!".
  3.) Úloha "Použi 2x schopnosť posilnenie kostí" bola zmenená na " Použi 2x schopnosť posilnenie kostí, alebo si zvýš schopnosť lov na entity o 2 (AV schopnosti)!"
  4.) Úloha " Vyhraj 3x v súboji nad takým Vládcom Osudu, s ktorým si vo vojne "bola zmenená na "Vyhraj 3x v súboji nad takým Vládcom Osudu, s ktorým si vo vojne, alebo vyčerpaj všetky svoje súbojové body!"
  5.) Keď vyprší čas potrebný na splnenie úloh Chrámu osudu a stále sú tam odmeny, ktoré si si zabudol vybrať (či už vrecúška chrámu, alebo hlavná výhra) dostaneš tieto výhry automaticky.
  6.) Úloha "Získaj X zlatých dukátov v aukčnom dome" bola zmenená na maximum 80 (ráta sa už v tomto chráme).
  7.) Úloha Licituj minimálne za 300 zlatých dukátov bola zmenená na ponuku za minimálne 100 zlatých dukátov! (tiež od tohto chrámu).

  Hráči, ktorí sa nachádzajú v TOP 50 a majú násobič na skúsenosti, obdržia viac vyhorených prakameňov za prestup na vyššiu úroveň.
  Dúfame, že sa vám tieto zmeny budú páčiť.

  Informácie nájdeš aj na fóre.

  Maznáčikovia a Relikvie (2012-08-30)

  Maznáčikovia a RelikviePridali sme nové tlačidlo do hry, možnosť Iné(vľavo dole), Relikvie. Cez toto tlačidlo sa dostaneš na novú stránku s relikviami a maznáčikmi Lady Alvariel. V začiatkoch to bola promo akcia na pôvodných serveroch, ktorú sme sa rozhodli sprístupniť aj na medzinárodných serveroch. Tu si môžeš zakúpiť unikátne artefakty a maznáčikov pre svoju postavu v hre Vládca osudu. Informácie nájdeš aj tu na fóre.

  Súťaž v hľadaní máp (2012-08-28)

  Súťaž v hľadaní máp title=Od dnešného dňa sa dá predregistrovať na udalosť s názvom MAPA v online hre Vládca Osudu. Zúčastniť sa môže každý, kto dosiahol 2. úroveň. Prihlásiť sa môžete pod ponukou Iné. Prvých 7 dní bude vyhradených len pre registráciu a 4. septembra 2012 sa spustí samotná udalosť! Pravidlá sa trochu zmenili, viac si o tom môžete prečítať tu na fóre.

  Aliančné úlohy (2012-08-23)

  Doomlord Clan quests Dnes sme pridali novú funkciu do hry Vládca osudu: aliančné úlohy! Podmienkou na začatie aliančných úloh je postavenie novej budovy - Kaštieľa, na úroveň 25. Keď bude splnená táto podmienka, objaví sa nové menu tlačítko na stránke Aliancie, Aliančné úlohy. Tam sa dozvieš aj ďalšie informácie.
  Informácie nájdeš aj na našom fóre.
  Prajeme príjemnú zábavu.
  Tím hry Vládca Osudu.

  Narodeninová oslava (2012-08-22)

  Narodeninová oslava Narodeninová oslava

  Online RPG hra Vládca osudu oslavuje svoje narodeniny a prináša špeciálnu narodeninovú ponuku!

  Pri zakúpení minimálne 100 ks Prakameňov jednorazovou platbou v najbližších 2 týždňoch dostane každý Vládca osudu darčekový balíček v hodnote 20-30% z Prakameňov, ktoré si zakúpi! Darčekový balíček bude obdržaný jednorazovo pri prvom nákupe pre danú postavu.

  Niektoré z darčekov budú dostupné u Priekupníka duší a budú sa dať zakúpiť za Prakamene. Tieto predmety nebude neskôr možné predať.

  Darčekové balíčky:

  80 EUR (1.600 Prakameňov): 15x Elixír šťastia, 10x Čarovné krmivo, 10x Obrovský koktail, 10x Uzamknutá truhlička, 50x Lós, 15x Korisť lovca, 2x Prútik chrámu, 100 vyhorených prakameňov.

  40 EUR (750 Prakameňov) : 7x Elixír šťastia, 5x Čarovné krmivo, 5x Obrovský koktail, 5x Uzamknutá truhlička, 25x Lós, 7x Korisť lovca, 1x Prútik chrámu, 50 vyhorených prakameňov.

  20 EUR (350 Prakameňov): : 3x Elixír šťastia, 2x Čarovné krmivo, 2x Obrovský koktail, 2x Uzamknutá truhlička, 10x Lós, 3x Korisť lovca, 1x Prútik chrámu, 20 vyhorených prakameňov.

  8 EUR (100 Prakameňov): 3x Elixír šťastia, 1x Obrovský koktail, 1x Uzamknutá truhlička, 3x Lós, 1x Korisť lovca, 10 vyhorených prakameňov.

  Dúfame, že sa vám takéto narodeninové menu páči! Samozrejme, každý gratulant dostane aj narodeninovú tortu každý deň počas prvého týždňa za prvé prihlásenie do hry Vládca osudu.

  Pre ďalšie informácie, pozri fórum

  Augustové losovanie o prakamene má svojich výhercov! (2012-08-19)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! Hurá, máme tu ďalších výhercov našej hry o prakamene v hodnote 100 EUR.

  Zoznam šťastných výhercov nájdete na fóre!

  Vojna priekupníkov sa skončila! (2012-08-16)

  Vojna priekupníkov sa skončila! Veľkolepá udalosť v RPG hre Vládca Osudu, s názvom Vojna priekupníkov, sa dnes skončila. Boj skončil víťazstvom Terrgath-a na svete 1, rovnako ako aj na svete 2. Výhry si môžete prevziať pod tlačítkom Vojna priekupníkov duší, v menu Iné.
  Všetkým účastníkom gratulujeme! Tím hry Vládca osudu.

  Svet 4 - aukčný dom (2012-08-13)

  Aukčný dom bol otvorený! Ak máš min. 24. úroveň, tak sa ti objaví tlačítko aukčného domu na ľavej strane. V AD vieš získať zlaté dukáty a licitovať tak na rozprávkové relikvie, unikátne poklady. V prvých dvoch týždňoch je možné len zbierať zlaté dukáty, dražba začne až o dva týždne neskôr.

  Údržba serverov (2012-08-07)

  Dnes nás čaká ešte jeden menší výpadok od 10:00 do 11:00 hod. kvôli údržbe serverov. Počas tejto doby online hra Vládca Osudu nebude dostupná. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie.

  Júlové losovanie o prakamene má svojich výhercov! (2012-07-19)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! Hurá, máme tu ďalších výhercov našej hry o prakamene v hodnote 100 EUR.

  Zoznam šťastných výhercov nájdete na fóre!

  Vojna priekupníkov duší sa začala (2012-07-19)

  Vojna priekupníkov Veľká udalosť v hre Vládca osudu sa práve začína. Vojna priekupníkov duší je tu. Prajeme príjemnú zábavu.

  Vojna priekupníkov (registrácia) (2012-07-12)

  Vojna priekupníkov Opäť spúšťame veľkolepú udalosť v rpg hre Vládca Osudu, Vojnu priekupníkov! Udalosti sa dá zúčastniť - ako vždy - od 3. úrovne. Na registráciu máte 1 týždeň (čiže aj ten sa vie prihlásiť, kto si akurát zaregistroval postavu do hry a má ju na 1. úrovni!). Tvojou úlohou je, že v ponuke Iné, pod tlačítkom Vojna priekupníkov sa pridáš k družine niektorého vojvodcu. Po spustení samotnej udalosti sa už nebude dať prihlásiť! Vojna priekupníkov sa spustí na budúci týždeň vo štvrtok o 10 hod., dovtedy už môžete zbierať udalostné body. Prihlásiť sa môžete už oddnes (12.07.2012). Každému prajeme dobrú zábavu!

  Koniec Xeno invázie! (2012-06-25)

  Koniec Xeno invázie! Na povrchu planéty zúrila ničivá bitka, bezohľadný boj o novorodený svet medzi votrelcami Xeno a Vládcami Osudu, ktorí znovu dobyli svet. V dlhom boji nakoniec vyhrali Vládcovia Osudu – Xeno kráľovné gigantických rozmerov skonali jedna za druhou a pohltilo ich magické väzenie. Horda nespútaných xenomorfov vyhynula spolu s nimi. Posledná Xeno kráľovná padla 25. júna.
  Gratulujeme víťazom, nech všetci hrdo nosia trofeje!

  Výsledky losovania o prakamene v hodnote 100 EUR (2012-06-18)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! Zverejňujeme výsledky posledného losovania o prakamene v hodnote 100 EUR v tomto polroku!

  Zoznam šťastných výhercov nájdete na fóre!

  Nadávajte (2012-06-05)

  Vyhlasujeme súťaž, kde rozdelíme spolu 100 prakameňov!
  Detaily na fóre.

  Spustila sa xeno invázia! (2012-06-05)

  Spustila sa xeno invázia! Úspešná udalosť online hry Vládca Osudu menom Xeno invázia sa teraz zopakuje!
  Xeno vojna bola spustená dnes, 5. júna, ráno o 10. hod.
  V poslednej vojne armáda Vládcov Osudu zničila xeno kráľovné.
  Víťazstvo ale nebolo úplné: zbytok xeno hordy unikol do podzemia a v tajnosti sa opäť začala množiť. Teraz sa už cítia dosť silní na to, aby sa znovu prebojovali na povrch. Túto inváziu musíte zastaviť ešte včas!
  V udalosti sa môžu zúčastniť postavy na min. 3 úrovni po kliknutí na ponuku Iné.
  Prajeme príjemnú zábavu!

  Spustenie rýchleho sveta č. 4 (2012-05-29)

  Spúšťa sa Svet 4
  Spustili sme rýchly svet č. 4!
  Každému prajeme veľa šťastia a hlavne príjemnú zábavu!

  Landragór uväznený (2012-05-27)

  Landragór uväznený Vládcom Osudu sa 24. mája po dlhom a ukrutnom boji podarilo uväzniť obrieho zlého draka Landragóra na každom svete online rpg hry Vládca Osudu. Odmenou pre účastníkov je fantastické zvyšovanie vlastností, výnimočné relikvie, vyhorené prakamene a ešte mnoho iného. Bonus na vlastnosti je možné prevziať pod ponukou Iné.
  Gratulujeme každému!

  Jarná akcia (2012-05-18)

  Jarná akcia Od dnešného dňa (18. mája) do 1. júna vyhlasujeme 2 týždňovú akciu v online RPG hre Vládca Osudu. Každý, kto si kúpi prakamene práve v tomto období, dostane od nás darček.
  Darčeky budú pripisované podľa výšky platby:
  350 prakameňov: 35 losov + 1 prútik chrámu osudu + 3 kryštály priateľstva
  100 prakameňov: 10 losov + 1 prútik chrámu osudu + 1 kryštál priateľstva
  Menej ako 100 prakameňov: 3 losy + 1 prútik chrámu osudu
  Ďalšie detaily o tejto akcii a popis odmien nájdeš pod ponukou Prakamene a na fóre.

  Bola spustená predregistrácia na 4. svet! (2012-05-18)

  Predregistrácia na svet č. 4 Bola spustená predregistrácia na svet č. 4! Počnúc dnešným dňom je už možné predregistrovať sa na aliančný svet v online hre Vládca Osudu! Pri registrácii treba zvoliť svet č. 4. Tento svet bude bežať na rozdiel od ostatných trojnásobnou rýchlosťou. Presný popis nájdete na fóre. Každému prajeme príjemnú zábavu!

  Rozdávame prakamene! (2012-05-18)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! Rozdávame ich samozrejme v rámci našej pravidelnej hry v hodnote 100 EUR!

  Zoznam šťastných výhercov sme zverejnili na fóre fantasy hry Vládca Osudu!

  Nový spôsob platby – Ukash (2012-05-15)

  Ukash Od teraz je tu možnosť kúpiť prakamene aj cez online platobný systém Ukash. Detaily nájdeš pod ponukou Prakamene. Prajeme príjemnú zábavu!

  Chrám Osudu (2012-04-24)

  Chrám Osudu Dnes sme pridali do online hry Vládca Osudu veľmi očakávanú novinku, Chrám Osudu.
  Nájdeš ho v ponuke naľavo, medzi Činnosťami, je dostupný už od prvej úrovne! V chráme dostaneš úlohy, ktoré v závislosti od tvojej úrovne musíš splniť za 2, 3 alebo 4 týždne. V prípade úspešného splnenia získaš odmenu.
  Detaily nájdeš pod ponukou Chrám Osudu a na fóre.

  Landragór sa vyslobodil (2012-04-24)

  Landragór sa vyslobodil Dostali sa k nám znepokojujúce správy zo severu: magicky uväznený bastard Zarknoda, Landragór, prekliaty obrí drak odtrhol svoje reťaze a oslobodil sa z väzenia. Jeho agenti, drakónovia sa objavujú čoraz častejšie pri manapylónoch. Opakovane vidieť na nočnej oblohe, ako fokusujú energetické lúče cez pylóny. Katastrofa sa zopakovala! Znovu treba spojiť sily a uväzniť Landragóra!

  Dnes sme spustili túto udalosť v online hre Vládca Osudu! Priprav sa na krutý boj, v ktorom tí najstatočnejší hrdinovia získajú za odmenu výnimočné relikvie!

  Aprílové losovanie prakameňov v hodnote 100 EUR (2012-04-16)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! 1. apríl je už za nami, takže teraz vážne: je to tu zas, rozdávame prakamene!
  Zoznam výhercov ako vždy, nájdete na fóre.

  Novinky v hre Vládca Osudu (2012-04-01)

  Novinky v hre Vládca Osudu Dnes sme pridali do hry nasledujúce zmeny:
  - Poskytli sme možnosť, aby hráči kupovali duševnú energiu za prakamene. Každý deň je cena za prvých 100.000 DE 5 prameňov, za druhých 100.000 10 prameňov, tretích 15, atď.
  - Maximálna úroveň Citadeli Skazy bola zvýšená z 20 na 30. Plus úrovne umožnia búranie budov inej aliancie, ale len ak sa dodržia určité prísne podmienky! Môžete búrať budovy len takej aliancie, ktorá má viac budov, ako vy, na 21. urovni max. 1 úroveň, na 30. úrovni max. 10 úrovní z jednej budovy aliancie a máte na to možnosť len raz za deň.
  - Na ochranu slabších hráčov bol pridaný do obchodu menší nápoj ochrany, ktorý je možné zakúpiť za cenu 10 duševných diamantov. Pri použití dočasne získa +100% na každú vlastnosť, AK na neho zaútočí taká postava, ktorého súčet vlastností je aspoň 1.5x vyšší, ako jeho.
  - Na vašu žiadosť sme odobrali pri súbojoch limit na úrovniach, takže od teraz sa môže útočiť na postavu nezávisle od jej úrovne: hráč na 100. úrovni môže zaútočiť aj na hráča na 1. úrovni. Nikto sa už nemusí trápiť kvôli pomeru DE/XP, XP sa stalo najsilnejšou surovinou.
  - Kvôli zvýšeniu hodnoty XP sme pridali do obchodu špeciálne fokusové kryštály, "vysávače úrovní", ktoré je možné vložiť do kúziel a do zbraní. Ak tvojho protivníka zraní takéto kúzlo alebo zbraň, tak stratí skúsenostné body a ty získaš jeho určitú časť.

  Dúfame, že sa vám tieto zmeny budú páčiť.
  Pre detaily kliknite sem!

  Výpadok serverov (2012-03-27)

  Milí Hráči! Kvôli technickým problémom v priestoroch so serverom sme mali dnes poobede výpadok na dobu dlhšiu ako jedna hodina. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti!

  Marcové losovanie o ceny v hodnote 100 EUR! (2012-03-12)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! Na rade je ďalšie, marcové losovanie cien v hre Vládca Osudu! Nezabúdajte, že táto hra nekončí, ešte stále máte šancu získať prakamene v hodnote 100 EUR!

  Výsledky nášho tradičného losovania o prakamene nájdete na fóre!

  Koleso šťastia (2012-03-06)

  Koleso šťastiaDnes sme pridali novú možnosť do online hry Vládca Osudu: koleso šťastia. Nájdeš ho u priekupníka duší, pod kartou Koleso šťastia a môžeš s ním potočiť už od prvej úrovni! Každý deň máš šancu raz, poprípade si môžeš zakúpiť ďalšie 2 možnosti za prakamene.
  Každému prajeme príjemnú hru a veľa šťastia pri kolese!
  Ďalšie detaily nájdete na fóre.

  Súťaž v hľadaní máp (2012-02-21)

  Súťaž v hľadaní máp title=Od dnešného dňa sa dá predregistrovať na udalosť s názvom MAPA v online hre Vládca Osudu. Zúčastniť sa môže každý, kto dosiahol 2. úroveň. Prihlásiť sa môžete pod ponukou Iné. Prvých 7 dní bude vyhradených len pre registráciu a 27. februára 2012 sa spustí samotná udalosť! Pravidlá sa trochu zmenili, viac si o tom môžete prečítať tu na fóre.

  Vojna priekupníkov (2012-02-14)

  Vojna priekupníkov Dnešným dňom sa ukončila veľkolepá udalosť v RPG hre Vládca Osudu, názvom Vojna priekupníkov. Boj skončil víťazstvom Terrgath-a (s1), na druhom svete zvíťazil Archaix. Výhry si už môžete prevziať!
  Všetkým účastníkom gratulujeme!

  Plány na rok 2012 (2012-02-08)

  Plány na rok 2012 Vyvíjanie hry a udalosti budú prebiehať nepretržite aj v roku 2012 na každom serveri.
  V januári už odštartovala udalosť vojna priekupníkov.
  Plánujeme nové budovy a výbava postavy bude rozšírená o helmu.
  Tak isto plánujeme aj zavedenie jednej novej funkcie pre pohodlie: Uzlové reflexy.

  Plán udalostí v online hre Vládca Osudu na rok 2012

  Vojna priekupníkov: od 16. januára do 14. februára
  Mapa: od 27. februára do 28. marca
  Landragór: od 17. apríla do 8. mája
  Xeno vojna: od 21. mája do 11. júna
  Vojna priekupníkov: od 2. júla do 23. júla
  Mapa: od 6. augusta do 5. septembra
  Landragór: od 17. septembra do 8. októbra
  Xeno vojna: od 12. novembra do 3. decembra

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! (2012-02-07)

  Losovanie cien v hodnote 100 EUR! Vianoce sú už za nami, ale Vládca Osudu ešte stále rozdáva darčeky!

  Výsledky nášho tradičného losovania o prakamene nájdete na fóre!

  Vojna priekupníkov (predĺženie) (2012-02-03)

  Kvôli pozitívnym ohlasom predlžujeme udalosť Vojna priekupníkov o ďalší týždeň!

  Nová relikvia v hre Vládca Osudu (2012-01-24)

  Nová relikvia Do online hry Vládca Osudu sme pridali novú relikviu: amulet ľadové srdce, ktorá dáva +50 na zručnosť zúženie kontinua a tak aj na nižšej úrovni máte možnosť častejšie útočiť na toho istého Vládcu Osudu a takto zjednoduší účasť v udalosti vojna priekupníkov.
  Relikvia účinkuje vtedy, ak máš zručnosť zúženie kontinua aspoň na 1. úrovni. Môžeš ho zakúpiť u priekupníka duší za 25 prakameňov.

  Vojna priekupníkov (registrácia) (2012-01-09)

  Vojna priekupníkov Spúšťame novú veľkolepú udalosť v rpg hre Vládca Osudu, Vojnu priekupníkov! Udalosti sa dá zúčastniť - ako vždy - od 3. úrovne. Na registráciu máte 1 týždeň (čiže aj ten sa vie prihlásiť, kto si akurát zaregistroval postavu do hry a má ho na 1. úrovni!). Tvojou úlohou je toľko, že v ponuke Iné, pod tlačítkom Vojna priekupníkov sa pridáš k družine niektorého vojvodcu. Po spustení samotnej udalosti sa už nebude dať prihlásiť! Vojna priekupníkov sa spustí na budúci týždeň v utorok o 10 hod., do vtedy už môžete zbierať udalostné body. Prihlásiť sa môžete už od zajtra (utorok). Každému prajeme dobrú zábavu!

  Losovanie o ceny v hodnote 100 EUR (2012-01-03)

  Vládca Osudu: Losovanie hry o 100 EUR Samozrejme ani tento mesiac nezostaneme bez nášho tradičného losovania o prakamene v hodnote 100 EUR!

  Zoznam výhercov nájdete na fóre online hry Vládca Osudu.

  Šťastný nový rok! (2011-12-31)

  Šťastný nový rok! Každému nášmu hráčovi prajeme šťastný nový rok bohatý na úspechy a duševnú energiu! Dúfame, že aj v nasledujúcom roku budete mať aspoň toľko radosti v hre, ako máme mi v jej vytváraní, rozvíjaní a pozitívnych odozvách od vás, za ktoré sme obzvlášť vďační!
  Team hry Vládca Osudu

  Vianočný darček Vládcu Osudu (2011-12-24)

  Vianočný darček Vládcu Osudu Príjemné prežitie vianočných sviatkov a Šťastný nový rok prajeme každému Vládcovi a Vládkyni Osudu! Počas sviatkov od 24. do 27. decembra bude predávať liečivé a magické nápoje priekupník duší so značnou zľavou, ďalej od 24. obeda do 25. obeda budú súboje pozastavané. Kto chce, môže sa tento čas v pokoji, v kľude rozvíjať. Morálka zvierat v túto dobu nebude klesať.
  Od 24. decembra do 2. januára bude vývoj hry pozastavený. Na emaily budeme odpovedať aj počas tejto doby (ale rátajte s prípadným oneskorením). Platby prostredníctvom bankového prevodu spracujeme aj medzi sviatkami, darčeky z vianočnej akcie pri kúpe prakameňov dostane každý, kto zaplatil v čas.
  Prajeme príjemný oddych!

  Venuj darček svojim priateľom! (2011-12-16)

  Darčeky v hre Vládca Osudu Prekvap svojich priateľov a rodinu!
  Kúp si prakamene medzi 16. a 31. decembrom a pošli darček jednej postave, ktorú si sám vyberieš! Detaily pod ponukou Prakamene a na fóre.

  Smrť Xeno votrelcov (2011-12-12)

  Smrť Xeno votrelcov Ničivá bitka zúrila na povrchu planéty, vražedný boj za osud novozrodeného sveta, medzi votrelcami Xeno a medzi hrdinami znovudobívajúci povrch, Vládcami Osudu. V dlhých bojoch nakoniec vyhrali Vládcovia Osudu - Xeno kráľovné gigantických rozmerov padli jedna za druhou a pohltili ich magické väzenia Vládcov Osudu. Spolu s nimi bola vyhubená aj ich dravá horda xenomorfov. Posledná kráľovná na 1. svete skonala 22. novembra 2011. Na 2 svete bola prevaha bojovníkov Xeno väčšia, ale Vládcovia Osudu sa nedali ani tam, a posledný škodca zahynul 12. decembra 2011.
  Gratulujeme výhercom, nech každý nosí hrdo získané trofeje!

  Do poslednej kvapky krvi (2011-12-08)

  Do poslednej kvapky krvi Od teraz budú zorganizované dva druhy turnajov:

  - Na začiatku mesiaca tradičný turnaj s modrou medajlou. Tu súboj pozostáva z jedného kola s magickým útokom a z toľkých kôl v boji z blízka, koľko dovoľuje zručnosť výdrž.

  - V strede mesiaca bude usporiadaný turnaj o červenú medajlu do poslednej kvapky krvi. Aj tu súboj pozostáva z jedného kola s magickým útokom a z toľkých kôl v boji z blízka, koľko dovoľuje zručnosť výdrž, ale opakuje sa dovtedy, kým sa nevyčerpá úplne život niektorej strany. Negatívny účinok kúzla pôsobí vždy do ďalšieho magického kola.

  Platobný systém Onebip (2011-12-02)

  Platobný systém Onebip Od teraz je tu možnosť kupovať prakamene aj cez online platobný systém Onebip. Podrobnosti nájdeš pod ponukou Prakamene. Prajeme dobrú zábavu!

  Losovanie hry o 100 EUR (2011-11-24)

  Losovanie hry o 100 EUR A je to tu, zaslúžené výhry sa rozdávajú zas! Prebehlo naše pravidelné losovanie v hre Vládca Osudu o ceny v hodnote 100 EUR! Výhercom gratulujeme!

  Zoznam výhercov nájdete na fóre online hry Vládca Osudu.

  Pamäťová pokladnička (2011-10-30)

  Pamäťová pokladnička Do hry sme pridali nový predmet, pamäťovú pokladničku, ktorú je možné kúpiť od 40. úrovne za cenu 200 AB, 200 duševných diamantov a 10 prakameňov. Súčasne môžeš vlastniť len jednu. Pri použití získaš 200 AB.
  Kúpiť si ju môžeš u priekupníka duší, medzi relikviami.

  Údržba serverov (2011-10-27)

  V nedeľu 30. októbra bude hra odstavená od 01:55 do 03:05 z dôvodu údržby serverov. Ďakujeme za pochopenie!

  Vypukla Xeno vojna! (2011-10-25)

  Vypukla Xeno vojna! Škodcovia, xenomorfovia, ktorých priniesol na našu planétu Nepriateľ, boli pre nich ako obyčajné ploštice. Pre nás sú ale tieto chamtivé, dravé a takmer nezničiteľné bytosti skoro takým veľkým problémom, ako samotný Nepriateľ. Množia sa bez zábran, nepoznajú strach a požerú všetko. Teraz, keď ich počet dosiahol kritické číslo, tieto tvory so zvieracou inteligenciou sa pomocou ich kráľovien zoskupili do zorganizovaných armád a vybrali sa, aby zmietli zo zeme našu ledva kvitnúcu civilizáciu. Pri mestách vašich aliancii sa trasie zem, ako hrozivé kráľovné obrovských rozmerov otvoria so svojimi obrými chápadlami zem, lezú na povrch a chrlia zo seba armády xenomorfov. Musíte ich zastaviť!

  V online hre Vládca Osudu sa 2. novembra spúšťa nová veľkolepá udalosť: Xeno vojna. Do udalosti sa môže zapojiť každá postava od 3. úrovne pod ponukou Iné.

  Losovanie o ceny v hodnote 100 EUR (2011-10-10)

  Losovanie hry o 100 EUR Žiadne prekvapenie, losovanie v hodnote 100 EUR sa konalo aj tento mesiac! Výhercom srdečne gratulujeme!

  Zoznam výhercov nájdete na fóre online hry Vládca Osudu.

  Beta test ruskej verzii online hry Vládca Osudu (2011-09-29)

  Beta test ruskej verzii online hry Vládca Osudu Milý hráči! Dnes o 11 hodine bol odštartovaný beta test ruskej verzii hry Vládca Osudu pod názvom Повелитель судьбы. Kto sa chce zúčastniť beta testu, môže sa už teraz zaregistrovať na adrese www.doomlord.ru.

  Landragór uväznený (2011-09-26)

  Landragór uväznený Zlého obrieho draka Landragóra sa po dlhom boji napokon 23. septembra podarilo uväzniť Vládcom Osudu na každom svete online hry Vládca Osudu. Odmenou pre zúčastnených hráčov je fantastický nárast vlastností, jedinečné relikvie, vyhorené prakamene a iné odmeny. Bonus na vlastnosti je možné prevziať pod ponukou Iné.
  Gratulujeme každému!

  Losovanie o ceny v hodnote 100 EUR (2011-09-05)

  Losovanie hry o 100 EUR Gratulujeme výhercom ďalšieho losovania o ceny v hodnote 100 EUR!

  Zoznam výhercov nájdete na fóre online hry Vládca Osudu.

  Údržba serverov (2011-08-22)

  Dnes nás čaká ešte jeden menší výpadok od 15:00 do 16:15 hod. kvôli údržbe serverov. Počas tejto doby online hra Vládca Osudu nebude dostupná. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie.

  Obrí šarkan, Landragór (2011-08-22)

  Obrí šarkan, Landragór Zo severu prichádzajú znepokojujúce správy: magicky uväznený pankhart Zarknoda, Landragór, obrovský prekliaty drak je pripravený sa dostať zo svojho väzenia. Jeho agenti, dračí pankharti sa objavujú čoraz častejšie v blízkosti manapilónov. Často vidno na nočnej oblohe, ako koncentrujú energické lúče cez pilóny. Zmocňuje sa Ťa zlovestný pocit... Zopakuje sa katastrofa? Bude schopný sa dostať Landragór zo svojho väzenia?

  Už tento štvrtok, 25. augusta, sa spustí nová udalosť v online hre Vládca Osudu! Priprav sa na neľútostný boj, v ktorom tí najstatočnejší hrdinovia získajú jedinečné relikvie!

  Údržba serverov v piatok (2011-08-18)

  V piatok, podľa očakávaní od 13 do 16 hod. nastane výpadok serverov z dôvodu ich sťahovania. Počas tejto doby stránka online hry Vládca Osudu nebude dostupná. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté potiaže.

  Viac DE az lov od 30. úrovne (2011-08-08)

  Aby sme trochu osviežili hru na vyšších úrovniach, od dnes dostávate nad 30. úrovňou o 30% viac DE za lov!

  Výsledky 6. losovania prakameňov (2011-07-27)

  Losovanie hry o 100 EUR Výsledky ďalšieho losovania sú na svete, s radosťou zverejňujeme. Gratulujeme!

  Zoznam výhercov nájdete na fóre online hry Vládca Osudu.

  5. Losovanie o ceny v hodnote 100 EUR (2011-06-23)

  Losovanie hry o 100 EUR A je tu na čase, aby sme oznámili výsledky v poradí už piateho losovania hry Vládca Osudu o ceny v hodnote 100 EUR! Samozrejme všetkým výhercom srdečne gratulujeme!

  Zoznam výhercov nájdete na fóre online hry Vládca Osudu.

  Súťaž v hľadaní máp (2011-06-09)

  Súťaž v hľadaní máp title=Od dnešného dňa sa dá predregistrovať na udalosť s názvom MAPA v online hre Vládca Osudu. Zúčastniť sa môže každý, kto dosiahol 2. úroveň. Na prihlásenie sa vám naskytne možnosť pod ponukou Iné. Prvých 7 dní bude plynúť len registrácia a 16. júna 2011 sa spustí samotná udalosť!

  4. Losovanie o ceny v hodnote 100 EUR (2011-05-24)

  Losovanie hry o 100 EUR Práve prebehlo 4. losovania hry Vládca Osudu o ceny v hodnote 100 EUR! Všetkým výhercom srdečne gratulujeme!

  Zoznam výhercov nájdete na fóre online hry Vládca Osudu.

  Svet2 - spustenie (2011-05-16)

  Spúšta sa Svet2
  2. svet bol spustený!
  Každému prajeme veľa šťastia do bojov a príjemnú zábavu!

  Predregistrácia na Svet2 bola spustená! (2011-05-09)

  Spúšta sa Svet2 Spustili sme predregistráciu na 2. svet! Je to vynikajúca príležitosť pre tých, ktorí chcú začať s hrou ešte raz, resp. by radi zúžitkovali vedomosti z prvého sveta a stali sa najsilnejšími na novom svete a samozrejme aj pre tých, ktorým jeden svet nestačí!
  Svet bude spustený o týždeň.

  Svet 1 - aukčný dom (2011-05-07)

  Aukčný dom bol otvorený! Ak máš min. 24. úroveň, tak sa ti objaví tlačítko aukčného domu na ľavej strane. V AD vieš získať zlaté dukáty a licitovať tak na rozprávkové relikvie, unikátne poklady. V prvých dvoch týždňoch je možné len zbierať zlaté dukáty, dražba začne až o dva týždne neskôr.

  Kvízová olympiáda (2011-05-06)

  Kvízová olympiáda Do hry Vládca Osudu bola pridaná nová pravidelná udalosť, Kvízová olympiáda. Je to dobrá príležitosť na to, aby si hráči zmerali svoje všeobecné vedomosti! Prvá Kvízová olympiáda sa uskutoční zajtra, 7. mája, viac detailov nájdete po prihlásení sa pod ponukou Kvíz.

  Novinky v hre (2011-04-01)

  Vládca Osudu - prekvapivé novinky Na základe vašich podnetov/požiadaviek sme do hry pridali nasledovné zmeny:

  - Pridala sa nová budova, útulok. Tu vieš odovzdať svojho tvora, ktorý sa ti už zunoval a iný člen aliancie si ho môže vziať k sebe. Odovzdanie zvieraťa má aj náklady vo forme DE, ale jeho výstroj sa nestratí.
  - V hre bolo stálym problémom, že hráči na vrchole rebríčka mali málo cieľov. Na riešenie tohto problému sme pridali „energický most“, vďaka čomu top hráči môžu minúť AB na to, aby pridali značné množstvo XP hráčom, ktorí sú minimálne o 10 úrovní nižšie.
  - Normalizovali sme nezrovnalosti, ktoré pramenili zo spôsobov získania DE/XP. Odteraz pri každom spôsobe získania DE (či už lovom, z mučiarne, zo súboju, vysatia zvierat, atď.) dostaneš za každých 50 DE 1 XP.
  - Rozšírili sme zručnosť Okradnutie. Ak ju máš nad 100, tak každý bod nad 100 dá 1% šancu, že v prípade ak prehráš ukradneš jeden (nepoužívaný) predmet od súpera.
  Dúfame, že sa vám budú páčiť tieto novinky!

  PRE ĎALŠIE PODROBNOSTI KLIKNITE SEM.

  Platba za prakamene prostredníctvom Paysafecard (2011-03-28)

  PPlatba za prakamene prostredníctvom Paysafecard Dnes sme pridali možnosť zaplatiť za prakamene prostredníctvom Paysafecard. Dúfame, že to zjednoduší platbu hlavne zahraničným hráčom.

  4. Losovanie o ceny v hodnote 100 EUR (2011-03-23)

  Losovanie hry o 100 EUR Práve sme vylosovali už tretí krát ceny v hodnote 100 EUR v hre Vládca Osudu!

  Zoznam výhercov nájdete na fóre online hry Vládca Osudu.

  Prvý turnaj v RPG hre Vládca Osudu! (2011-03-07)

  Turnaj V piatok 11. marca sa koná prvý turnaj medzi Vládcami Osudu!

  Detaily nájdete kliknutím sem na fóre hry.
  Každému prajem pevné nervy pre výber toho správneho momentu pre prihlásenie sa a veľa šťastia v boji!

  Losovanie o ceny v hodnote 100 EUR (2011-02-22)

  Losovanie hry o 100 EUR Prebehlo prvé losovanie hry o ceny v hodnote 100 EUR!

  Zoznam výhercov nájdete na fóre online hry Vládca Osudu.

  Platba za prakamene pomocou SMS (2011-02-14)

  Platba za prakamene pomocou SMS Po dlhom čakaní sa počas dnešného dňa podarilo zabezpečiť platbu za prakamene pomocou SMS správ vo fantasy hre Vládca Osudu.
  Táto forma platby je dostupná rovnako pre slovenských a aj českých hráčov.
  Akcia, kde je možnosť získať predmety v prípade prvej platby za prakamene počas 2 týždňov je samozrejme pre tento druh platby predĺžená a začala plynúť dnešným dňom.

  Nový spôsob platby (2011-02-03)

  Nový spôsob platby Do RPG hry Vládca Osudu sme pridali nový spôsob platby:
  prevodom na bankový účet.

  Možnosť platby cez SMS by mala byť dostupná od štvrtku budúceho týždňa.

  Vládca Osudu sa spustil (2011-01-18)

  Spustenie hry Vládca Osudu 1. svet online hry Vládca Osudu sa spustil!
  Zaregistruj sa a začni hrať okamžite a bezplatne!

  Prebádaj svet, lov monštrá a vyzvi ostatných Vládcov Osudu na súboj!

  Spustenie 1. sveta (2011-01-13)

  Už vieme presný čas spustenia 1. sveta online hry Vládca Osudu:

  1. svet tejto fantasy hry bude spustený 18. januára 2011, o 10:00!

  Predregistrácia bola spustená! (2011-01-11)

  PredregistráciaBola spustená predregistrácia na 1. svet online hry Vládca Osudu!

  K registrácii na tento svet sa viaže aj špeciálna bonusová akcia: možnosť vyhrať prakamene v hodnote 100 EUR!
  Predpodkladaný dátum spustenia 1. sveta je 18. januára 2011, dátum aj čas bude ešte upresnený.
  Predregistrovať sa môžete kliknutím na tento odkaz!

  Každému ďakujem za pomoc pri beta testovaní!

  Šťastný nový rok! (2011-01-01)

  Vládca Osudu - PF 2011Prajeme šťastný nový rok bohatý na duševnú energiu, relikvie, dobrodružstvá a iné dobroty všetkým hráčom hry Vládca Osudu!

  Prajeme príjemné prežitia vianočných sviatkov! (2010-12-23)

  Vianoce Vianočné udalosti: medzi 24. a 27. decembrom predáva Priekupník duší magické a liečivé nápoje so značnou zľavou, od 24. obeda do 25. obeda sú zakázané súboje aj vzájomné odsávanie duševnej energie - kto chce, môže sa túto dobu pokojne rozvíjať. Neklesá ani morálka zvierat počas týchto 24 hodín.
  Od 24. decembra do 2. januára má zákaznícke oddelenie aj vývoj hry prestávku. Na emaily odpovieme aj počas tejto doby (aj keď nie okamžite).

  Príjemné prežitie vianočných sviatkov vám praje:
  tím hry Vládca Osudu

  Beta test bol spustený! (2010-12-06)

  Beta Test Práve sa spustil beta test hry Vládca Osudu, ktorý by mal bežať 2 týždne. Budem rád, ak okrem hrania nahlásite podľa možnosti všetky chyby, na ktoré natrafíte.

  Kvôli jednoduchšiemu testovaniu na tento svet sú nastavené špeciálne pravidlá, a to:
  - 3x rýchlosť
  - možnosť zameniť duševnú energiu za prakamene
  Dopredu ďakujem za pomoc pri testovaní!