Prihlasovacie meno alebo email:

Heslo:

Svet:
Wastelands


Naši hráči napísali:

„Tahle hra je zajímavá hlavně svojí variabilitou. Oproti jiným hrám je tady pořád co dělat, pořád je čeho dosahovat, pořád je co zlepšovat. Autoři hry odvádějí skvělou práci a je třeba jim poděkovat za skvělou zábavu.”

Mesmeric - SVET1

viac odporúčaní
Zvoľ si kmeň!
Tvoj kmeň určí, aké bonusy dostaneš v hre. (Ak chceš patriť do jednej aliancie s kamarátom, ktorý už túto hru hrá, vyber si ten istý kmeň ako on!)

Rubínový

Majú väčšiu šancu na zásah a spôsobujú väčšie zranenie pri fyzickom útoku.

Smaragdový

Ich kúzla spôsobujú väčšie zranenie a častejšie zasiahnu svoj cieľ plným zranením. Majú viac many.

Zafírový

Obdržia menej zranenia, regenerujú sa rýchlejšie, liečia sa s väčšou účinnosťou.

Diamantový

Po výhre v súbojoch získavajú viac duševnej energie, keď prehrajú, stratia menej. Predmety nakupujú za znížené ceny.
  • V hre Vládca Osudu si rozvíjaš jednu jedinečnú postavu. Môžeš s ostatnými hráčmi bojovať alebo si nájsť spojencov.
  • Počas hry otestujeme tvoje IQ aj pomocou kvízových otázok, ba čo viac, môžeš napísať otázky aj Ty ostatným hráčom.
  • Z hry nie je možné vypadnúť, ostatní hráči ťa nevedia zničiť a ani ti znemožniť hru.
  • Hra má otvorený koniec, hráčom neustále chystáme prekvapenia vo forme vyvíjaní rôznych noviniek.
  • Nepožaduje veľa času, pokiaľ nemáš čas venovať sa hre 1-2 dní, svoje zaostanie vieš dobehnúť.

Ďalšia pomoc a informácie: info{kukk}doomlord{ponty}sk, alebo navštív náš fórum!
Vládca Osudu - Nová generácia internetových hier

Júnový výpredaj sa začína (2020-06-23)

Doomlord June sale Dear Players, for the following 10 days, those who purchase ancient stones in the Doomlord game will receive a special gift pack! Each player can receive only ONE gift pack. Duration: 23th June -2nd of July (from Tuesday to next Thursday)

20 ancient stones purchase:
1 divine potion, 1 monster cocktail, 1 chest of universe, 1 ancient golden joker

100 ancient stones purchase:
1 divine potion, 2 monster cocktails, 3 chests of universe, 10 temple crystals, 20 golden ducats, 6 ancient golden jokers, 60 mytokronit jokers

350 ancient stones purchase:
1 fetish joker, 1 Diamond of Ascension, 10 chests of universe, 30 temple crystals, 50 golden ducats, 15 ancient golden jokers, 180 mytokronit jokers

750 ancient stones purchase:
2 fetish jokers, 1 squeezing medal, 20 chests of universe, 65 temple crystals, 100 golden ducats, 30 ancient golden jokers, 400 mytokronit jokers

1600 ancient stones purchase:
3 fetish jokers, 1 crystal mytoaffinity, 40 chests of universe, 170 temple crystals, 250 golden ducats, 70 ancient golden jokers, 900 mytokronit jokers

Oslava Znovudobytia povrchu planéty (2020-06-17)

Doomlord Surface
Celebration Dnes, 17.6.2020 o 10.00 CET (4 am EST) sa začne naša nová mini udalosť, Znovudobytie povrchu planéty! Budeme si navždy pamätať hrdinský zápas, kedy vládcovia planéty vyhnali Nepriateľa z našej planéty. Každý rok, na výročie tohto víťazstva kmene odložia svoje nepriateľstvá a rubínový, zafírový, smaragdový a diamantový kmeň oslavuje spolu. Tieto oslavy nám pomáhajú pripomenúť si, že sa musíme mať vždy na pozore a bojovať, ak sa Nepriateľ jedného dňa vráti...
Bude prebiehať naša nová miniudalosť, v čase 17.6.2020 - 1.7.2020, Oslavy znovudobytia povrchu, s množstvom úloh a odmien. Pridali sme dve odmeny - prútik chrámu a žezlo jamy. Pre zapojenie sa do udalosti jednoducho kliknite na ikonu vládkyne osudu pri vašom obrázku.
Viac informácií nájdeš na fóre.Medzi 23.6.2020 až 2.7.2020 bude prebiehať výpredaj.

Landragór sa vracia (2020-06-02)

Landragor returns... again! Uplynul už polrok, odkedy odvážni vládcovia a vládkyne osudu posilnili väzenie diabolského draka, Landragóra. Teraz však zisťujú, že väzenie draka neudrží naveky. Landragór naberá na sile a je schopný sa vyslobodiť za 6-7 mesiacov bojovania. Tentokrát sú však všetci pripravení na túto pohromu. Keď sa gigantický drak vyslobodí, stovky odvážlivcov budú pripravení koncentrovať energiu z pylónov na obnovu väznice a uväznenie diabolského zla.

Dnes sa začína nová udalosť v hre Vládca osudu - Landragór. Priprav sa na tvrdý súboj, v ktorom najodvážnejší hrdinovia budú odmenení špeciálnymi relikviami. Ak sa chceš zúčastniť, klikni na ikonu draka pri portréte svojej postavy.
Získavate body udalosti už aj za súboje v aliančných turnajoch.
Novinka: Môžete nájsť šedé mytokronity a taktiež astrálne poklady. Novinka: Pridali sme nové odmeny pre tých hráčov, ktorí už majú nejakú trvalú odmenu z troch z predchádzajúcich udalostí Landragóra.
Viac info o ďalších odmenách na fóre

Jarný festival sa začal (2020-05-14)

Doomlord Spring festival
Ubehli už roky odkedy ste vyhnali Nepriateľa. Povrch planéty teraz pokrýva bujná vegetácia. V jari táto vegetácia víta návrat jari zakvitnutím miliónov rastlín. Preto už neoslavujeme smrť, ale život má vyhradené oslavy - rozhodnite. Počnúc 14. májom (začíname o 10.00) až 30. májom bude prebiehať mini udalosť hry Vládca osudu, Jarná slávnosť s mnohými úlohami a samozrejme odmenami. Pre zapojenie sa do udalosti stačí jednoducho kliknúť na symbol kvetiny pri vašom obrázku.
Pre viac informácií si prečítajte fórum, tu.