Prihlasovacie meno alebo email:

Heslo:

Svet:
Wastelands


Naši hráči napísali:

„Tahle hra je zajímavá hlavně svojí variabilitou. Oproti jiným hrám je tady pořád co dělat, pořád je čeho dosahovat, pořád je co zlepšovat. Autoři hry odvádějí skvělou práci a je třeba jim poděkovat za skvělou zábavu.”

Mesmeric - SVET1

viac odporúčaní

Lov

kronoszauruszNa začiatku hry sa oplatí hneď vybrať na lov, aby si mal niekoľko duševnej energie. Netreba pri každom love zase kliknúť, môžeš naraz vybrať aj viac lovov. Ak sa po ukončení lovov pozrieš zas na hru, môžeš minúť získanú duševnú energiu.
To, že koľko krát môžeš loviť, záleží od počtu akčných bodov, ktoré sa po určitej dobe automaticky generujú. Ak použiješ všetky akčné body, bude vypísané, kedy dostaneš zas.
TIP:Prémiový hráči dostanú viac akčných bodov.

Duševná energia

meonech mágus Duševnú energiu, ktorú si získal počas lovu, môžeš použiť na zvyšovanie vlastností kliknutím na kartu postavy alebo kliknutím v ľavom hornom rohu na svoj obrázok, alebo môžeš kúpiť nejaký predmet u priekupníka duší. Svoje vlastnosti zvyšuješ na začiatku za 300 duševnej energie. Predmety, ktoré je možné zakúpiť u priekupníka duší sú o ničo drahšie, než zvýšiť niektorú vlastnosť o jeden: stoja 360-500 DE, ale taktiež dávajú väčší bonus. Toto bude prvé rozhodnutie, s ktorým sa stretneš: či máš rozvíjať svoje vlastnosti alebo kúpiť hneď nejaký predmet u priekupníka duší.
TIP: Na začiatku hry sú najdôležitejšie vlastnosti sila, útok a obrana (viac o role jednotlivých vlastností si prečítaj Popis svojej postavy).

Súboje

vízdémon Ak si už zvyšoval nejakú vlastnosť alebo kupoval predmety, môžeš vyzvať iného Vládcu Osudu na súboj tlačítkom súboj. Vyber si takého protivníka, ktorý je tiež na prvej úrovni a podľa možností má 100% pri mene. (Tých 100% znamená, že v poslednú dobu na neho neútočili, čiže môžeš od neho získať čo najviac DE. 80%, 60% znamená, že už na neho útočili, a preto budeš mať menšiu korisť.)
Klikni na jeho meno, aby si skontroloval jeho štatistiky a výstroj alebo na útočenie, aby si ho vyzval (oplatí sa ho najprv prezrieť). O súbojoch dostaneš podrobný popis. Ten zvíťazí, kto spôsobí väčšie poranenie. Víťaz ulúpi časť duševnej energie porazeného. [Prémiový] hráči stratia menej duševnej energie. Aj takto získanú duševnú energiu môžeš použiť na zvyšovanie vlastností alebo nakupovanie predmetov.
Poranenie a šanca na zásah v boji závisí od vlastností, ale aj šťastie má svoju rolu. Ak máte so súperom približne rovnaké vlastnosti tak vaše šance sú 50-50%. Ak si len trochu lepší tak aj šance sa Ti zlepšujú len v malej miere: keď si kúpiš o jednu lepšiu zbraň to Ti negarantuje automatickú výhru. Ak si vo všetkom značne lepší (úroveň, vlastnosti, predmety) tak s veľkou pravdepodobnosťou vyhráš.
Pri súboji dbaj o to, že ak tri krát útočíš na iného hráča, tak pri treťom útoku už budeš unavený a tvoje vlastnosti budú znamenať o 10% menej, pri 4. útoku už o 20%, atď. Preto buď len dvakrát útoč každú hodinu alebo v 3., 4., atď. prípade vyzvy slabšieho hráča.
TIP: Ak chceš vyzvať iného hráča na súboj alebo dlhšiu dobu nehráš, oplatí sa pred tým minúť väčšinu duševnej energie, lebo ak nad tebou takto zvíťazia v súboji, tak toho stratíš menej.

Oddychovanie

pihenés Ak si dlhšiu dobu preč a chýba ti viac života, oplatí sa vyskúšať oddychovanie. Kým oddychuješ, život a mana sa ti regeneruje oveľa rýchlejšie, a navyše získaš aj +10% bonus na obranu. Preto napr. večer pred spaním sa vždy oplatí oddychovať, a to aj vtedy, ak ti nechýba veľa života, a to kvôli bonusu na obranu.
TIP:Denne len trikrát máš možnosť na oddych, preto sa ich snaž zadeliť tak, aby si ich využil maximálne!

Skúsenosti a postup na nové úrovne

obszidián pegazus Pri love a v prípade výhry v súbojoch získavaš skúsenosti (žltá čiara va karte postavy). Keď žltá čiara dôjde na druhý koniec, dostaneš sa na novú úroveň. Pri zvýšení úrovne sa ti zvýši život aj mana, môžeš loviť silnejšie tvory, za ktoré získaš viac DE. Po postupe na novú úroveň sa oplatí navštíviť aj priekupníka duší, lebo sa u neho objavia nové predmety. Keď sa napríklad dostaneš na druhú úroveň, priekupník duší už bude predávať fokusové kryštáli, a ich pomocou si vieš posilniť nakúpené predmety! Pri zmene úrovni sa Ti naplní na maximum život aj mana a môžeš sa vybrať na súboj s novými silami.
TIP: Pri postupe na novú úroveň sa vždy otvorí nová kapitula tvojho priebehu, ktorý okrem toho, že je zaujímavý na čítanie, veľa krát obsahuje aj dôležité informácie, ba čo viac, niekedy aj skryté odkazy. Čiže sa ti ho vždy oplatí prečítať. Tvoj príbeh nájdeš na spodku ponuky na ľavo pod tlačítkom Legenda